Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198341, vloženo 28.06.2022 16:55:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nechci, aby z toho byl průser
Zdravím, jmenuji se Jana, je mi 20 let (na zpovědnici jsem od 16) a mám takový zatím (díky Bohu) nerozjetý problém, o kterém bych se ráda poradila, než bude pozdě. Už od mala se mi vždycky líbili starší muži, mladý kluk se mi líbí jen výjimečně. Mám v okolí jednoho muže, cca kolem 45 let, bydlí kousek od nás. Jednou se o něm bavily moje 2 kamarádky. A když už ony řekly, že vypadá dobře (a to se jim starší nelíbí), vzbudilo to ve mně zvědavost. Prostě jsem chtěla jen vědět jak vypadá a max nenápadně pokukovat, tak jak to bylo u všech doposud. Jak je známo, (skoro) všichni dobří muži jsou zadaní nebo ženatí, aspoň já to tak vidím. A já opravdu nemám srdce na to rozbíjet rodinu. Když vím, že by svoji ženu nikdy nepodvedl, tak ani na nic nepomýšlím a jen se dívám. Jenže u tohoto, co jsem zmiňovala výše, je to jinak (se ženami). Svoji ženu (myslím že několikrát) podváděl, dokonce má dítě s jinou. Kdybych si byla jistá, že by mě nechtěl, protože chce být věrný svojí ženě, tak by to bylo něco jiného, ale když skoro jistě vím, že u něj je to naopak? Opravdu nemám v plánu jim rozbít rodinu, jeho ženu mám ráda a navíc mají i děti, ale bojím se, aby to časem nebylo silnější než já. Hlavní problém bude, že si asi neumím poručit a co nejvíc se mu vyhýbat. Ale musím se to naučit. Možná blbý dotaz, ale existuje něco, čím bych mohla zajistit, aby to nezašlo moc daleko? Tím myslím, aby zůstalo fakt jen u toho, že se budu dívat a hlavně aby on na mě nic nezkoušel, kdyby nedej Bože poznal, že se mi líbí. Možná to zní, že si moc fandím, ale asi vím, jak uvažuje tento typ chlapa, když se líbí mladé holce. Předem moc děkuji za odpovědi.
 Zajímá mě Váš názor Žena16 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2022 15:48:57
Já jsem hlavně nepochopila, co chceš vlastně dělat, a tudíž proč a čeho se bojíš, aby to nezašlo příliš daleko. Čtu jen, že na základě vyjádření tvých kamarádek ses podívala po chlapovi, který by mohl dobře vypadat. A? Z toho vyvozuješ, že se kvůli tobě hned rozvede? Trochu namyšlená, ne?
 Hodislava Žena42 Kategorie
29.06.2022 14:29:55
Ahoj. ¨Sejde z očí, sejde z mysli¨ vždycky fungovalo a fungovat bude. Čili toto ti navrhuji.
Dále není pravda, že všichni dobří muži jsou zadaní nebo ženatí (ač může být tvá definice dobrého muže jakákoli). Řekl bych, že snad každý den projdeš venku kolem několika nezadaných chlapů (v závislosti na tom, jak často chodíš ven :)
A dále bych se zdráhal myslet na vztah s někým, kdo už byl v životě několikrát nevěrný.
Ať se ti daří :)
 Syki Muž42 Kategorie
28.06.2022 19:23:31
... "existuje něco, čím bych mohla zajistit, aby to nezašlo moc daleko?" Ano. Výhybej se mu a především si zkus uvědomit, co je to za chlapa, co má (zjevně) za povahu, proč bys ho chtěla? Protože se ti líbí a využil by toho? Ženatej chlap, táta dětí, haló.. :).

Rozvedených. hezkých a charakterních je pořád dost a dost. Neblbni. :) Neupínej se na něj a co nejvíc ho vytěsni. Třeba to nepůjde lehce (i když proč, probůh, takovej hroznýš hroznej), ale jednoho dne se vzbudíš, bude to pryč a ty se budeš chytat za hlavu, kolik jsi tomu věnovala energie a času.
Smajlík  Blond Real
28.06.2022 17:40:35
Taková zoufalka - o 25 let starší nevěrník, který má nemanželské dítě. A Ty máš pocit, že si moc fandíš? Spíše naopak...
Smajlík  Unrealik Muž40 Kategorie
28.06.2022 17:03:57
Tak sorry že se prostě bojím aby mi to nepřerostlo přes hlavu, protože se znám.
 Zajímá mě Váš názor Žena16 Kategorie
28.06.2022 16:59:49
Takhle vážně uvažují ženské když se jim někdo líbí?! :/

Vy máte ale divné logické myšlení a chování.....
Smajlík  PajkosBamboocha Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk