Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198325, vloženo 28.06.2022 13:11:08 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak dopadly moje první jízdy v autoškole
Nevím jestli to někoho bude zajímat, ale tak třeba možná jo.
Včera jsem tu psal, jak budu mít první jízdy v autoškole a byl jsem z toho vystresovanej.
No včera jsem tedy přišel na parkoviště mojí autoškoly a počkal na instruktora. Byl jsem fakt nervózní, ještě ke všemu bylo hrozný vedro, takže jsem potil litry potu.
Tak tedy přijel, představili jsme se atd. Pak si sedl na místo řidiče a odvezl nás na jedno místo kde si vyzkouším rozjezd atd.
Tak jsem si to vyzkoušel, sice mi to moc nešlo, ale bylo to v pohodě. Pak mi řekl že pojedeme do provozu. To jsem neměl moc radost a měl jsem strach, ale když už jsem byl v tom autě a on byl vedle mě a radil mi, tak už to bylo lepší. Tak jsem tedy vyjel na silnici a jeli jsme. Jeli jsme nejdřív ve městě a pak už i mimo město, kde jsem už jel i 70km/h. No nepříjde mi to úplně vhodný pro někoho kdo jede s autem poprvý v životě ject na silnici kde se může 90. Ale tak zvládnul jsem to, samozřejmě že instruktor měl skoro furt ruku u volantu aby kdyžtak mohl zasáhnout kdyby něco. Když už jsem byl taknějak "v tom" tak už jsem byl docela v klidu, ale i tak jsem dělal občas chyby. Hlavně při rozjezdu mám problémy, ale to se doladí. Ještě jsem se ho zeptal na konci, jestli to bylo v pohodě a říkal mi že jo, takže hádám že nejhorší jsem asi nebyl.

Takže vlastně to bylo celkem v pohodě, myslel jsem si že to bude o dost horší. Jestli tohle čte někdo, koho to taky čeká, tak se nebojte, bude to v pohodě, ten instruktor vám pomůže a když uděláte klidně i nějakou horší chybu, tak dokáže včas zasáhnout.
 prvnijizdyyy Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2022 21:04:45
Tyhle nervíky a problémky řeší asi každý, kdo jde poprvé do autoškoly. Nejlepší je mít instruktora pohodáře. Moje "poprvé" s autoškoláckým autem byla jízda, kdy instruktor zastavil u našeho baráku a než jsem došel k autu, tak on už seděl na místě spolujezdce a "jedeme, jedeme, taky řadíš, tady je plyn, brzda spojka a šup jedem. Ničeho se neboj, já ti kdyžtak pomůžu" a tak jsme jeli poskokem vpřed. Nejlepší naučení.
Smajlík  Ridicroku
28.06.2022 14:48:21
To se divim, ja mel prvni jizdy a delali jsme jen rozjezdy dve hodiny porad dokola a druhy jizdy az budu mit, jsem mu rekl ze se moc necejtim hned do provozu, ze vidim ze potrebuju jeste potrenovat rozjezd a razeni.
 toms7777
28.06.2022 14:25:02
Neboj, časem se to zhorší :-)
 Emsígej
28.06.2022 14:10:23
Když si vzpomenu na svoje první jízdy, taky mě hned vzal instruktor do provozu (kéž by na okresku, jsem z krajskýho města a hned jsme museli do centra). Možná ti přijde, že máš čas, a že těch jízd je hodně, ale strašně rychle to uteče. Je dobře, že na nic nečekal a hned tě vzal do provozu.
A rozjezdy si můžeš potrénovat i doma s rodičema, já už tam tedy šla s tím, že umím startovat a řadit. Čím dřív zvládneš základy, tím dřív se můžeš učit doopravdy řídit. Je nepříjemný, když nemáš zautomatizovaný tyhle základy a musíš se furt soustředit na tyhle základy. Aspon to si já pamatuju z jízd.
 Nováholka
28.06.2022 13:22:54
Nejlepší je si to vyzkoušet už před autoškolou, právě proto aby člověk tolik nestresoval. Ale tak hlavně že to dobře dopadlo. Já taky začínal na okreskách, ono je to jednoduší než ve městě, kde máš mraky křižovatek a hustej provoz.
 Jebediah Kerman Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk