Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198324, vloženo 28.06.2022 12:14:37 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Stydlín
Ahoj všichni..

V sobotu jsem byl na rande se slečnou o 3 roky starší, já 22, ona 25. Pozval jsem ji, potom co jsme s jednou partou byli na koncertu.

Rande super, trvalo 8 hodin. Ona sama večer napsala, a mě už to nedalo a napsal jsem ji, že je mi s ní krásně a že se mi moc líbí. Odpověděla, že to má stejně a je ráda, že jsem to napsal první, že ona by se k tomu neodhodlala. Jo, jsem v tomdle taky srab a neměl jsem koule na to jí to říct při cestě zpět. Ale...

Ona je hodně stydlivá, dost... jak ji v tomto pomoct? Jdeme ven ve středu, mám jí dát ruku a říct ji, že se nemusí přede mnou stydět? Že i já, i když to nedávám znát, mám stejné pocity a že se ji nebudu za žádný trapas smát? Mohlo by to pomoct?
 Changemind Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
05.07.2022 21:11:17
dej jí raději ruku na kun.. než psát takové blbosti
 tvůj gay
28.06.2022 12:51:40
Vztah by se mě budovat, takže její plachist je potřeba přijmout, pokud chceš jit dal a přemyšlet o kvalitě rande. Kam půjdete, jaké květiny má rada, rozebrat jaké máte názory na vztah atd.
 Poradimvam
28.06.2022 12:34:18
Když si představím, že bych byl na tvém místě, tak bych rozhodně neřekl otevřeně něco ve smyslu - nemusíš se stydět. Prostě bych si uvědomoval, že její určitá "plachost" není její nezájem, ale že je to její ostýchavost. Myslím si, že když se líp poznáte a budete spolu častěji, tak ta její ostýchavost se postupně "utlumí". Prostě je potřeba , dát jí čas.
 leonardo da vinci Muž45 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk