Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1198306, vloženo 27.06.2022 22:53:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Speed dating
Ahoj, má někdo zkušenosti se speed dating? Dají se zde najít hezké mladé holky? A myslíte si, že má smysl, aby se toho účastnil 20 letý kluk? Nejsem úchyl ani šereda. Naopak jsem objektivně hezký v obličeji, ale mám pár kilo navíc. To ale není zase takový problém, narozdíl od toho, že s holkami nedokážu flirtovat. Takže proto hledám něco jako speed dating.
 JiriNebodobre Muž20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
02.07.2022 19:18:03
Jste ubozí
 Hhjjko
28.06.2022 18:25:36
JiriNebodobre: Když tam půjdeš a nevýjde to, budeš na tom stejně jako předtím. Já na něco takového chtěl jít, ale měl sem pak něco jiného :D ale chtěl bych to někdy zkusit :D Asi bych to nebral moc vážně no, ale třeba to bude zábava? :D
 Ravenor Muž25 Kategorie
28.06.2022 06:49:48
To záleží na tom, jaké budeš mít štěstí, protože na každé akci se sejde jiná sestava. Obvykle tam jsou 1 - 3 hezké, 1 - 3 ošklivé a zbytek jsou normální, průměrné.

Ale spíš ti doporučuju nebýt přehnaně vybíravý a označit, že se chceš setkat se všemi kromě těch ošklivých, abys zvýšil svoje šance, že budeš mít aspoň jednu shodu.

Pokud se potřebuješ naučit flirtovat a získat zkušenosti, tak se to nejlíp naučíš na následném setkání s nějakou průměrnou, protože z ní nebudeš tolik nervózní jako z hezké.
 kony83 Muž40 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk