Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198299, vloženo 27.06.2022 21:31:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Mám pocit, že jsem naprostá nicka
Zdravím všechny, co momentálně čtou mou zpověd.

Je mi dvacet (táhne mi ale už na jedenadvacet) a mám pocit naprostého zhnusení ze své osoby. Není to tím, že bych se choval nijak špatně… Jsem na všechny až moc hodný a s každým vyjdu. Život miluju a žiju ho i docela aktivně.
Poslední dobou je mi ale ze sebe zle, protože absolutně netuším, co mám se životem dělat… Nic mi v něm totiž nevychází a pak ani nemám sebevědomí něco zkoušet dále. Rodiče mě pak akorát peskují za to, že jsem až příliš submisivní a že je to špatně… Já si to moc dobře uvědomuju, ale je to jako nekonečná smyčka, ze které není úniku.
Studuji vysokou školu, ale je pro mě hodně těžká a rád bych šel na jinou, která by lépe naplňována moje zájmy… Na tu jsem se ale nedostal a momentálně čekám na odvolání. Na léto se mi nedaří sehnat ani pořádnou brigádu, jen samé nárazovky. Nemám žádnou holku a v milostného životě je to ještě horší, protože jsem intimitu ještě stále jaksi neokusil…
Je pak pro mě hodně těžké dívat se na všechny moje spolužáky, jak si žijí spokojený život a já se takhle pořád plácám. Prostě je to na nic…

 Retro2001 Muž20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2022 13:08:12
Jestli ti rodiče určovali cestu celý dětství stejně tak jako tě donutili jít na práva, tak to good luck. Asi je na čase rodiče postupně připravit na to, že si v životě budeš dělat věci tak, jak chceš ty a ne jak chtějí oni. Vzhledem k tomu, že jsi zvyklý neustále jim ustupovat bude náročný se zbavit jejich vlivu postupně. Dokážu si představit situaci, kdy ti jednoho dne prdnou nervy a prostě "práskneš dveřmi" a zmizíš a to by podle mě byla chyba.

Jestli hledáš holku na dlouhodobý vztah, tak je opravdu důležitý se přestat nechat ovládat rodiči. Při prvním setkání tvojí partnerky s nimi to hned prokoukne a pravděpodobně to pak bude předmětem sporů mezi vámi dvěma. Při sebemenší neshodě* bude chtít, abys byl na její straně, ale ty si z poslušnosti vždy zvolíš stranu rodičů. Bude se cítit odstrčená a když se to bude dít častěji, opustí tě.

*např. utírání nádobí vs schnutí na odkapávači - jo i taková hovadina
 Trhavina
28.06.2022 07:01:52
Vysokou školu, kterou momentálně studuji, není ta, kterou bych chtěl studovat já… Rodiče prostě rozhodli, že půjdu na práva a hotovo. Já sám jsem chtěl ale jít na učitele.
U mě je to ale tak nějak se vším… Nechci se hádat a proto raději udělám všechno tak, jak naši chtějí, abych se vyhnul konfliktu. Vím, že to není správné, ale u nás doma jsem seřvanej hned za každou blbost a prostě chci klid :-). Ad Meliora to ale hezky vystihl :-) ! Snažím se s tím od jisté doby pracovat a nenechat se sebou jen vláčet, ale zrovna doma se mi to úplně nedaří aplikovat.

Jinak všem moc děkuji za reakce :-)! Potřeboval jsem si včera trochu ulevit a dostat ze sebe všechny ty emoce, co v sobě momentálně dusím.
 Retro2001 Muž20 Kategorie
28.06.2022 04:17:59
Když jsem studoval já, tak pokud bych nedostudoval, sáhla by po mně armáda a šel bych sloužit vlasti jako prosté ucho na dva roky. Věř mi, že to byla velká motivace, abych dostudoval.
Smajlík  Radič
28.06.2022 04:13:51
Proč myslíš, že ta VŠ co teď studuješ nenaplňuje tvé zájmy? Podle věku si myslím, že jsi v prváku kde na VŠ máte předměty co mají oddělit zrno od plev a předměty co by naplnily tvé zájmy budou až v dalších ročnících. A když přestoupíš jinam, asi to tam bude podobné.

A nevěř, že spolužáci co to studium berou vážně žijí spokojený život. Akorát nedávají najevo, jak jim z té školy někdy tečou nervy.
Smajlík  Radič
27.06.2022 22:37:17
jmoa:

Tak člověk se stále něco dozvídá o sobě a svém okolí, stále je co objevovat a poznávat. Ale některé věci, které už rozjedeš v mladí, je pak těžké měnit, když je člověk starší. Když pak člověk zjistí, že dělal školu, kterou nechtěl a nyní chodí do práce, kterou dělat nechce. Měl ženu, kterou vlastně nechtěl. Má přátele, které vlastně ve své blízkosti nechtěl. Prezentoval se světu a choval se v něm, jak vlastně není jeho přirozeností, tak toto se v pozdějším věku mění výrazně hůře a vyjet ze skutečně zajetých kolejích, které jsou zajeté i přes 10 let, tak to je náročné. Většina už v takové době si ani nedokáže uvědomit jádro problému a mají deprese, mají pocit, že mají vše, ale i tak jsou vlastně nešťastní. Kompletně změnit sebe nebo své okolí, když to budovali několik let, si ani nedokážou představit. Zatímco ve věku 20 let je ještě docela snadné změnit směr, protože základy ještě nejsou pevně ukotveny, cestičky života ještě nejsou vyšlapány. Je to ideální čas na hledání, už je člověk dospělý, ale zároveň ještě není pevně v životě ukotven.

Moc nevím, jakou radu ode mě chceš. Jakože ti mám ukázat cestu, po které se máš vydat? To bychom asi občas rádi všichni, aby nám to někdo řekl, ale jaksi je to jen na nás a ta nejistota z toho, jak to vlastně dopadne a jestli jdu správně, je taky součástí oné cesty a osobního růstu. Člověk se musí podívat do svého nitra, důvěřovat v sebe sama, že je schopen se rozhodnout, jak nejlépe umí a vydat se na cestu, hledat a poznávat své já skrze zážitky a prožitky, které se objeví po cestě.
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
27.06.2022 22:19:17
Zeptej se květáka, jak to dělá.
 mando
27.06.2022 22:14:53
Ad Meliora - člověk se v ,,tomto věku" hledá? A kdy se najde? V 60ti, 70ti, v důchodu?
Poraď, je mi 45 a přes celoživotní karamboly asi jako každý druhý se hledám stále, jako minimálně polovina lidí kolem mě.
 jmoa
27.06.2022 22:08:41
Myslím si, že někteří spolužáci můžou podobné pocity jako ty, akorát o tom nevíš. Tyhle pocity totiž jsou víceméně v tomhle věku normální, člověk se ještě hledá. Může jít po nějaké cestě, pak zjistí, že mu nevyhovuje a všechno je najednou špatně. Jakmile něco nevyjde, tak je to hned konec světa, protože JÁ ještě není plně stabilní. Důležité je najít tu správnou cestu a teď je ještě na to správný věk hledat, jaký stav mysli ti vyhovuje a co chceš na tomto světě skutečně dělat. Horší je, když to zjistí někdo až po 30.

Například už o tom, jak píšeš, že jsi až moc hodný. To tak trochu působí, že ti to tak úplně nevyhovuje. Kolikrát se zatím až moc hodný skrývá spíš "neumím říkat ne". Jsi i hodný sám na sebe? Umíš říkat ne i za cenu toho, že nebudeš s někým úplně vycházet? Ono nemusíš s každým vycházet, chceš být raději v souladu sám se sebou nebo s každým vycházet? Je v pořádku nevycházet s každým a je důležité se s tímto vyrovnat. Neznámená to, že hned musíš být na druhé svině, umět říkat ne, neznamená ani, že bys nebyl hodný. Jen občas nemusíš dělat vše, co po tobě ostatní chtějí a očekávají.
 Ad Meliora Muž23 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk