Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198281, vloženo 27.06.2022 15:56:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je zbytečné tam jít?
Tak mám jít na rande se dvěma klukama, jeden na to čeká už dlouho a druhý teď chce jít taky... Vím, že je blbé se najednou přestat ozývat. Ale ten jeden je moc sportovní typ a ten druhý je moc vyhublý typ. Navíc u toho druhého se mi pár věcí v charakteru nepozdává a zas jako prostě i když se s nimi dobře povídalo, tak po vzhledu nejsem ani z jednoho hotová, hlavně asi kvůli té postavě. To zní hloupě, ale prosté já jsem pořád ještě zabouchlá do toho svého idola, i když se chystám to s ním utnout, ale ten je po vzhledu můj typ a nějaká kila navíc neřeší ani u sebe a prostě má užší zadek a boky a širší břicho a záda a ramena a to se mi právě líbí, a v obličeji se mi samozřejmě líbí taky. A má tmavé oči a vlasy a tamti jsou spíš světlejší. No a ten jeden kluk furt sportuje a je moc hubenej a vysportovanej a ten druhej vypadá spíš jak ten typ, co nikdy nepřibere, taková ta tyčka. Jinak v obličeji je celkem hezkej, ale prostě nepřitahuje mě až tak, jak bych potřebovala. Já vím, že taky nejsem ideál, ale prostě potřebuju, aby ta přitažlivost byla fakt vzájemná. No a nechce se mi jít s někým na rande a tam být zase myšlenkama u svého idola. To by stejně i šlo vidět, ten můj chladný přístup. Pak působím jak jepriška, ale to je tím, že oni ve mně neprobouzí tu vášeň. Můj idol jo. Tak přemýšlím, jestli se oběma na něco vymluvit, že jsem si to rozmyslela, nebo jim nepsat vůbec nic a dělat mrtvého brouka, nebo je schválně odradit něčím s Romama a otestovat třeba na nich, co vše by ustáli, abych pak věděla, co si můžu dovolit u někoho, o koho fakt budu hodně stát... Jako prostě vím, že tady tihle dva nebudou moji budoucí partneři. Tak nevím, jak s tím naložit. Přála bych si potkat někoho dobrého, kdo by mě oslnil tak, že by zastínil toho Roma a zároveň měl zájem i on o mě. To vím, že bych pak zase za sebou spálila další mosty. A vím, že by mě kromě něj zase nikdo jiný nezajímal, tak, jak jsem to měla ve svém vztahu s jedním Romem. Mám vždy oči jen pro jednoho. Jenže tihle dva mě přes most netáhnou. Zatím se spíš urputně držím toho mého M. a bojím se ho pustit. Pořád se nad ním rozplývám, i když mě štve... Ale pořád moje srdce zaplňuje on. Tak je lepší se na ty rande vykašlat, nebo si to aspoň vyzkoušet, jak moc bych je dokázala odradit? :D Já fakt nevím. Ale asi bych chtěla chvilku tu celibátní pauzu a pak s čistým svědomím se zamilovat do někoho, aby to už k něčemu bylo. Aby i on se mnou mohl být spokojený a já s ním taky. Teď jsem fakt moc zahleděná... Pořád mi voní postel od toho mého M. a i když ostatním by to asi moc nevonělo, tak pro mě je to jak droga a úplně v duchu po něm šílím. Přitom vím, že ten můj cit k němu se zrodil jen z něčeho iracionálního. Je hezkej, příjemně mluví, chová se dominantně, je přeborník v hudbě a já ho taky přitahuju. To jsou všechny jeho klady. Víc jich asi nenajdu. :D Ale jsou zatraceně silné.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2022 09:42:10
na tvem miste bych se nechal znovu zmlatit a ojet sjetym M, pak by ti mohl jeste rict jaka jsi ku... A ty z toho budes uplne hotova...to je nemoc.
 kockinator
27.06.2022 19:31:29
Bílý heteromuž 0: Promiň, ale moje minulost není taková, jak z ní ty tady děláš. Takže asi tak. A ještě jsem nešla na rande s nikým. Nehledě na to, že toho jednoho jsem ani neviděla osobně, tak si ani nemůžu být jistá, jestli by měl šanci. A jo, ani bych nechtěla tajit svou minulost. Myslím si, že se chovám tak, jak já uznám za vhodné, nikoho jsem nepodváděla, a pokud by někomu vadila moje minulost až tak že by mě kvůli tomu chtěl opustit, asi by to nebyl úplně dobrý člověk do života, protože jsem nikomu záměrně nijak neubližovala. A jo, spíš jsem na svou povahu hrdá. I třeba, že jsem "hloupá". Ale pořád je to čistší, než jak se třeba chováš ty nebo nějací jiní. Na svého bývalého partnera můži být naštvaná, jak chci, a stejně bych mu žádnou nemoc nepřála. Takže co na tom záleží, že jsem se zamilovala do Roma, který dělá špatné věci, když ty sám jsi zlomyslný a nepřející. Cí charakter je horší?
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
27.06.2022 19:19:22
Je od tebe hodně sprosté jít se dvěma téměř zároveň na rande. Děláš z nich kretény. A tuplem proto, že od začátku víš, že z toho nic nebude. Asi je pro tebe obrovský problém jim rovnou oznámit, že tě nepřitahují a že nemají šanci. Fakt je mi z tebe zle. A buď si jistá, že každý další se o tvé minulosti dozví.
 Bílý heteromuž 0
27.06.2022 16:34:10
Ale taky přesně proto se mi tam nechce jít. V hlavě mám M, v srdci mám M, před očima mám M, prostě cítím něco k M.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
27.06.2022 16:31:00
Gopnik: Můj M je furt zlej. :D Jo a to teda vím, že bych jim ani pusu nedala. To vím už teď. Kdežto na rande s M. jsem si rovnou vzala kondomy a dobře jsem udělala. :D Prostě to odhadnu předem přece, kdo mě jak přitahuje.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
27.06.2022 16:27:11
rekni tomu tvemu M ze jdes na rande s dvema novyma a ze nevis jak to vecer dopadne, ale ze tomu nechas volny prubeh a rozloucite se treba az rano.
 Gopnik
27.06.2022 16:16:44
Já nevím, vždycky jsem říkal že ženský jsou nepochopitelné, ale že až takhle... :/ ;)

Tak to udělej tak jak to cítíš a chceš, srát na názory jiných když jde o čistě osobní věci...
Máš snad svoji hlavu a co když to nedopadne, tak co... poučení pro příště ale svět se stejně neposere i kdyby tak už k tomu dávno došlo.
Smajlík  PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
27.06.2022 16:11:17
Pajkos: Tak ale to je blbé jednomu říkat, že chce jít ja rande i někdo jiný. :D To vypadá, jako bych machrovala a jako bych něco chtěla rozjíždět na více stran. Jenže já nic rozjíždět nechtěla, s tím jedním jsem měla v plánu se seznámit spíš tak kamarádsky, že bych tomu jako 1 % šanci dala, i když nevěřím, že by z toho něco mohlo být, a ten druhý se sem nachomýtl až teď. Prostě když z chlapa na začátku vlhnu, tak poznám, že bych byla schopná s ním chodit. Ale když si řeknu, že je hezkej nebo sympatickej, ale nic to se mnou nedělá, tak ne. A ten můj M. se mnou toho dělá až moc a ti dva právě nic.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
27.06.2022 16:05:13
Tak to jděte rovnou do trojky mno ne?!
 PajkosBamboocha Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk