Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198276, vloženo 27.06.2022 14:22:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Klidně můžu umřít
Proč jsem vždycky ta poslední možnost? Ať pro člověka udělám cokoliv, stejně jsem navíc. Každý má jiný kamarády. Nikdo mi nenapíše, nikam mě nepozve. Jsem furt sama. Když dám najevo, že bych chtěla někam jít nebo tak...jako kdybych nic nikomu neřekla. Když jsem ve třídě se spolužáky, nikdo mě neposlouchá, nikdo se nezajímá.
Jsem ta osoba, pro kterou už není místo v autě. Osoba která se koukne na sociální sítě a vidí jak všichni ti "kamarádi" jsou venku s někým jiným a ty o tom ani nevíš. Ta co jen sedí a poslouchám protože jakmile chce promluvit, jako kdyby to byl problém.
Proč to tak je? Proč jsem tak neviditelná a nepotřebná? Co víc ještě mám dělat? Proč se mnou nikdo nechce trávit čas, i když se vždy snažím aby vše bylo v pohodě?
Kdybych umřela, tak to je stejně jedno. Nikomu bych nechyběla.
 Nepotřebná Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.06.2022 10:33:43
Ahoj. Nemyslím si, že bys nikomu nechyběla, pokud bys umřela - to by tě nesměl nikdo znát. A myslíš, že jsi nepotřebná? Za svůj život jsi svou existencí ovlivnila neskutečně mnoho životů. Kdykoli jsi třeba jen v blízkosti někoho jiného, vstoupíš tím do jeho života a třeba jen zdánlivě malým způsobem ho nějak ovlivníš - nepoznáš ale jak moc nebo málo, protože zažíváš jen svůj život.
A taky nikdy nevíš, jak se tvůj život může ve vteřině změnit.
Pro začátek si každopádně můžeš dopisovat s různými lidmi. Tím můžeš pomoci nejen sobě, ale i jim. Koukám, že už ti tady někdo nabízí možnost si dopisovat. To je skvělý začátek. I já ti to nabídnu.
Ať se ti daří tak, jak to potřebuješ :)
 Syki Muž42 Kategorie
27.06.2022 20:28:16
Hele mám to stejně a dost mě trápí, nechceš si napsat?
 Rozumím ti
27.06.2022 20:23:55
Já to mám stejně, resp. třeba ne hned zprvu, ale svými "somatoformními stesky" každého odrovnám, tedy, jsem sám.
 smutný-člověk Muž31 Kategorie
27.06.2022 19:08:06
Už píšu :-)
Smajlík  TenMajkl Muž32 Kategorie
27.06.2022 15:27:21
Taky můžu klidně umřít, ale co tím dokážu?! :/ :O
Smajlík  PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
27.06.2022 15:07:12
Vybavila se mi známá. Tu taky nikdo nikam nezve - zve se sama. Tím se ještě víc zamotává d toho, že jí tuplem nikdo nezve. A jak se to stalo? Inu, byla v tom zpočátku asi právě asi ta touha být potřebná, žádaná, oblíbená. Asi se o ní nedá říct, že by byla rozjívená, rozkřičená, ale .... člověk s ní měl pocit, že je to ona, kdo má na všechno jasný názor ve smyslu, že má potřebu se ke všemu vyjádřit. Plánuje-li se něco, co s ejí ani netýká, ona se vkládá a uděluje svoje rozumy. A nevyžádané rady. Asi v dobré víře, chce pomoci, být co platná, a tím pádem si vychutnat, že bez ní by to nešlo, ale její vstupy jsou velmi rušivé. Diskutuje-li se o něčem mimo její běžné působiště, jí to nedá a stejně se intenzivně zapojuje. Paradoxně typicky to byl například klasický "klučičí" fotbálek a diskuze o tomto sportu obecně. Ona zjevně chtěla na chlapy zapůsobit tím, co věděla, mluvila i jejich tónem, slovníkem, přece není žádná vypatlaná bárbína, co ani neví, co to je ofsajd - vstoupila do jejich diskuze o nějakém konkrétním utkání - nicméně jak se později vyjádřili, otrávila všechny, jak kluky, tak holky, tím, že se právě chovala jako .. chlap. Současně ale když se stala matkou, taky nenašla kroužek, kde by získala kamarádky - zase ty nevyžádané zkušenosti, rady, které působily příliš direktivně. nemyslela to tak, ale to její vystupování a projev jsou prostě nepříjemné.

Nevím, neznám tě. Není možné, že působíš na své okolí právě tahle ... ehm ... nevítaně? Snažit se, ano, je to třeba, ale ... nepřepálit.

Řešením je udělat opak. Tzn. jak už zaznělo - nehledej kamarády. Udělej to tak, aby oni rádi vyhledali tebe. Dělej, co máš ráda, a dělej to na tisíc procent. A starej se, aby to na tobě bylo vidět. A hlavně tedy na tom, co děláš. A to je neskutečně nakažlivé a to je to, co ti ty přátele pak přivede. Většinou takovéhle osoby pak bývají příkladem pro ostatní, ikdyž teda většinou jen z oboru. Viz výše, kolik je holek, které se věnují fotbalu? A přitom ale zůstanou holkama? Takže není na škodu se zkusit věnovat různým koníčkům, ne jen jednomu. Chodit někam do klubů, kroužků. Nicméně faktem zůstává, že najít skutečné přátele, jak se říká, je jako najit poklad. Známých můžeš mít stovky, tisíce. Skutečných přátel bývá jen opravdu pár, a je to životní výhra. Víc než mít kluka. Protože až ti ten kluk dá kopačky, oni budou ti, kteří ti nabídnou rameno, aby ses mohla vybrečet. A buď přesně taková ty to pro ně. Chtěj, aby bylo dobře jim - nepřepočítávej, co ty z toho budeš mít. Protože viz výše - u té mé známé je prostě až příliš zjevné, že jí nejde o to poradit - ale že čeká ono "díky, já tě nemít, tys mně zachránila". A ty v podstatě taky nehledáš kamarády pro to mít kamarády - ty hledáš kamarády pro to, abys nebyla sama. Ba co víc, aby ses tím mohla chlubit (a sdílet fotky, kdes všude s nimi byla). A to je pro skutečné přátelství ukrutně málo.
 Hodislava Žena42 Kategorie
27.06.2022 15:05:37
"Proč jsem tak neviditelná a nepotřebná?"

Nejsi prostě dostatečně zábavná, vtipná, neumíš působit na lidi, zaujmout je, nemáš jim co nabídnout, aby s tebou chtěli trávit čas. Nemáš sebevědomí a kamkoliv přijdeš, vybuduješ si okamžitě pověst šedé myšky, která nikdy nemluví a když sebere odvahu otevřít hubu, tak se všichni akorát diví a mají dementní poznámky nebo tě ignorují, což tě opět srazí na kolena. Nejspíš máš v nějaké míře sociální fobii. Tvoje zájmy nejspíš nejsou moc populární, neumíš tlachat na prázdno a o tom o čem tlachají ostatní. Takových lidí si zcela pochopitelně nikdo normální nevšímá a nechce s nimi nic mít. Tak to je. Mám to úplně stejně.
Smajlík  dotnet Muž23 Kategorie
27.06.2022 15:03:53
Hele, já to měl do teď stejně. Nikdo mi nikdy nenapsal, nedokázal jsem se s nikým novým moc seznámit a podobně. Ale teď jak jsem byl na psychiatrii jsem poznal fajn lidi, a bavili se se mnou. Takže myslím že stačí najít ty spravné lidi, i když to je někdy skoro nemožné a pak to půjde.
Smajlík  Death is Cure
27.06.2022 14:35:00
Jedna frajerka
Smajlík  Katedra psychologie Muž22 Kategorie
27.06.2022 14:32:34
Nauč se zabavit sama. Najdi si koníčky. A nauč se v nich být dobrá. Poznáš tak i lidi se kterými budeš mít něco společného a budou chtít s tebou trávit čas.
 timtim2
27.06.2022 14:32:31
Víš, proč to tak je? Protože očekáváš odměnu za to, co děláš pro druhé. Děláš "cokoli" a máš jasnou představu, jak by se ti to mělo vrátit. Nejsi opravdovou přítelkyní těm, které jako přátele dáváš do uvozovek. To může být i důvod, proč s Tebou nechtějí trávit čas. Chybí ti jiskra, drive, nezištnost, iniciativa. Užívání si života pro ten život samotný. Proč bys komukoli měla chybět? Pokud někomu chybět chceš, udělej se nepostradatelnou nezištně, bez toho, aniž bys po komkoli cokoli vyžadovala. Ostatní určitě nemají povinnost naplňovat tvé potřeby, o to se ideálně postarej sama. A často platí trochu zjednodušené, ale snadno zrealizovatelné, že nejlepším lékem je ostatním poskytovat právě to, co nám v této oblasti chybí. Chybí Ti přijetí? Přijímej ostatní. Chybí Ti místo v autě? Nabídni místo v autě. Chybí Ti pozvání na akci? Pozvi na akci. A víc se záměr na to , co máš, než na to, co nemáš.
Smajlík  Serene Ember
27.06.2022 14:31:07
Rozumím, že jsou pro tebe vztahy důležité.. ale přece celý tvůj život nestojí na nich. Takže na umírání času dost!
Každopádně důvod, proč tomu tak je, by ti spíš řekl někdo, kdo tě zná, anebo minimálně s tebou někdy mluvil a viděl tvé chování ve skupině lidí.

Pokud žádné přátelství neexistuje a lidi ani nemají zájem blíže se s tebou poznat, není se čemu divit, že ti sami nepíšou. Jaký problém by nastal, kdybys přestala pouze poslouchat a zapojila se do rozhovoru, řekla svůj názor? Proč si myslíš, že by nebyl přijat? Když jsi ho v minulosti projevila, jak se chovali?

Jak se snažíš, aby bylo vše v pohodě?
 Jedna frajerka Žena22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk