Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198255, vloženo 26.06.2022 23:38:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Snažit se zapůsobit nebo ne?
Zdravím, chtěl bych poprosit o názor či radu. Potkal jsem se před pár dny v rámci jedné pracovní události s holkou, se kterou jsem sice na té události nemluvil, ale napsal jsem jí následně na Instagram. Je opravdu hezká, takže tipuji, že zájem o ní bude velký. Vyměnili jsme si několik normálních zpráv (ani špatných, ale určitě ani ne stylem, že je ruka v rukávě) a dnes to skončilo tím, že jsem jí napsal, že bych s ní rád pokecal osobně mimo Instagram. Ona odpověděla, že nemá teď moc čas a navrhla možnost, která je ale víc než za měsíc, téměř za dva. Já jí na to napsal, že bychom mohli třeba někdy k večeru, po práci na chvíli. Ona mi na to napsala, že to opravdu dřív nejde, že je na tom opravdu na štíru teď s časem, doslova napsala, že "nemá čas ani na kamarády, že mi nekecá" (nad tímhle konkrétním vyjádřením se jde zamyslet různě...). Na to jsem jí trochu urážlivě napsal pouze "Škoda" a stáhl jsem se a ona už nic víc nenapsala. Jsme oba mladí, ona mladší, oba pracující vysokoškoláci a právě práce je to, co nás spojilo. Nejsme z jednoho města a nepracujeme ve stejné společnosti. Právě díky práci jsme o sobě věděli, že "existujeme", ale nepřišli jsme spolu dosud do žádného kontaktu. Nechci na ní nějak nadměrně tlačit, abych nebyl za úchyla, ale mám strach, že jsem se asi lehce zamiloval nebo zamilovávám. Chtěl bych jí dát/dávat najevo něco... a "být tady", resp. nějak se jí připomínat a "provokovat", ale zároveň nechci dolejzat. Jak jsem psal, o kluky nebude mít nouzi, kdyby chtěla, ale zároveň si myslím, že pro ní můžu být určitým způsobem atraktivní. Že se zamilovávám na sobě pozoruju podle toho, že najednou mám pocit jako když si nepovídám s kdejakou jinou holkou, ale přemýšlím nad tím, než jí odpovím, co jí odpovím, záleží mi na tom a tak. Jinak jsem normálně komunikativní, nemám problém mluvit s holkami. Ačkoliv toho o jejím soukromí a práci zas tolik nevím, dokázal bych asi třeba nechat jí poslat do práce růži s popiskem "Myslel jsem to vážně..." a nepodepisovat se, aby přemýšlela. K tomu bych jí chtěl "donutit". Takže ani nevím, jestli teď mám být zatažený a nic nedělat nebo jí třeba něco lajkovat a tím se připomínat. Fakt nevím, jak to holky v tomhle stavu mají. Dokázal by mi někdo něco poradit? Nebo něco o tom říct na základě toho, co píšu?
Děkuju.
 Petr987cz Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.06.2022 17:25:19
Děkuju za odpověď. Z ní dokážu vyčíst něco, co jsem chtěl slyšet. Prosím tě, neměla bys nějakej třeba anonymní e-mail nebo Instagram, kde bych tě mohl kontaktovat a něco v souvislosti s tím, ti tam poslat a reagovala bys tam na to?
 Petr987cz
27.06.2022 17:11:24
Myslím, že jí je naprosto jasné, o co ti jde.
A nechápu, co větou "myslel jsem to vážně" chceš vlastně říct a nad čím by se měla zamýšlet. Někomu by to přišlo romantické, sladké a udělalo by to dojem. Za sebe můžu říct, že radost by mi to udělalo jen od někoho, o koho mám zájem. Což ty asi úplně nevíš, zda zájem má.
Případně by to musela být věta, která mě fakt donutí se nad něčím zamyslet, případně pobaví.
Navrhla ti termín, což je dobré znamení. Je to až za dlouho - až tak moc z tebe hotová nebude.

Minimálně byste si čas od času měli napsat, jinak ztratí zájem úplně - pokud tam tedy nějaký je. Ale samozřejmě zase ne moc často.
Připomínat se jí můžeš i naprosto nevinně, tak instagramově a švihle - storičky a prezentováním svého dokonalého života. Od toho ty instagramy máte, ne? :D
 Jedna frajerka Žena22 Kategorie
27.06.2022 16:48:43
Nemám jak jinak jí primárně potkat. Nejsme ve stejném městě... Právě se o normální setkání snažím..
 Petr987cz
27.06.2022 15:07:53
Komunikace po instagramu... Opravdu 26 let? zajímavé.
 StarnuRychle
27.06.2022 13:53:31
Děkuju za odpověď. Nicméně jak jsem psal, ona mi právě napsala doslova a dvakrát, když jsem navrhoval setkání, že "opravdu teď nemůžu, nemám čas ani na kamarády, nejdřív bych mohla asi až na..." na události za cca 2 měsíce. Ona právě navrhla konkrétní událost, kdy bychom mohli, jmenovala... Proto to řeším... Takže to je právě to, co říkáš. Ona to neodkopla jen tím, že nemá čas a někdy, to je mi jasný, že holky dělají. Jen bych jí v tomhle případě chtěl trochu víc "popérovat" a přemýšlím jak a na to se i ptám..
 Petr987cz
27.06.2022 13:31:51
"Kdo opravdu chce, ten si čas udělá i když ho nemá, to mi věř."

Táto veta od Záhadného je podstaná pre rozšifrovanie ženských odpovedí. Žena, ktorá povie "teraz sa mi nedá, možno niekedy neskôr", tá nemá záujem. Ak záujem má, a naozaj ale úplne naozaj sa jej vtedy nedá, tak zároveň navrhne nejaký termín, kedy by sa jej mohlo dať.

Potom ešte iný citát, od psychológa dr. Klimeša, "keď je žena dostupná časovo, bude časom dostupná aj inak". Ale v tej fáze ešte nie si, a s touto konkrétnou ženou asi ani nebudeš.
 hefo
27.06.2022 11:32:19
Tak určitě mi neskočila kolem krku, naopak, to je jasný, že jo. Proto píšu, že bych jí ještě popéroval tou růží, aby si mohla být jistá tím, o co mi jde. Pak bych to už neřešil a nechal na ní...
 Petr987cz
27.06.2022 11:26:03
Kdo opravdu chce, ten si čas udělá i když ho nemá, to mi věř. Jsi naivní pokud si nemyslíš že tě tím co ti napsala neodpálkovala… Většina holek to má totiž tak že chlapovi vyloženě nenapíše “nemám zájem”, ale zabalí to právě do fráze “není čas, někdy jindy… se prober kašpare.
Smajlík  Záhadný Muž23 Kategorie
27.06.2022 10:44:26
... ještě pro doplnění. Ryje mi hlavou ta její reakce, kterou jsem přímo citoval. Že nemá čas teď ani na všechny kamarády a že navrhla právě tu pracovní událost za 2 měsíce. To přece nebylo nutný, kdyby skutečně nechtěla...
 Petr987cz
27.06.2022 10:42:17
Mimochodem - myslíte, že je jí skutečně jasné, o co mi jde? Já jí nenapsal doslova, že chci na rande a myslím si, že jsem se nemusel jasně projevit. Vzhledem k mému a k jejímu pracovnímu postavení, by si mohla i myslet, že já bych o ní (přece) nemohl mít zájem, protože "jsem profík". V tomhle vyjádření se asi dál nehloubejte, nevím jak to anonymizovaně napsat. Proto přemýšlím nad tím, že bych to ještě nějak podpořil, aby to jasné opravdu bylo, o co mi jde, a dál už pak nic nedělal a nechal to jen na ní. Proto mě napadlo poslat pro ní nepodepsaně jednu růži na recepci k ní do práce s popiskem "že jsem to myslel vážně" a ať si to přebere jak chce. Pravděpodobně jí stejně někde dřív nebo později znovu v rámci práce někde potkám, nejpozději za ty 2 měsíce, jak ona sama navrhla.
 Petr987cz
27.06.2022 10:27:39
Podle toho, co můžu vidět na Instagramu a co tak nějak vím, tak nezadaná je. Jak jsem říkal, věděli jsme o sobě, že existujeme už nějakou delší dobu.

Co znamená "Do Tvroby s tím"?

Když tedy růži neposílat, je podle vás vhodnější jí teď úplně "ignorovat" nebo jí mám občas něco lajknout na Instagramu nebo Facebooku (např. Storiečko, což je hodně vidět, víc než třeba příspěvek), abych se jí připomněl? Vím, že nikdo nemá recept na rozum, ptám se spíš na názor, ve výsledku se stejně rozhodnu já, jak to udělám. Děkuju!
 Petr987cz
27.06.2022 09:27:48
Rozhodně jí nic neposílej, růže do práce už vůbec ne, to budeš za stalkera amatéra. Musíš vyčkat, jestli se ona sama teď ozve, Ty už máš "splněno", pokud chceš zůstat v jejích očích psychicky kompenzovaným jedincem. Že se na 90% neozve je věc druhá a je to její právo, které musíš respektovat. Čím více se budeš snažit zvýšit pravděpodobnost, aby šla ven, tím více pravděpodobnost snížíš.
Smajlík  smutný-člověk Muž32 Kategorie
27.06.2022 08:57:56
Do Tvorby s tim..
 Kvetak
27.06.2022 06:27:42
Mám z toho pocit, že nemá zájem a takto ti to decentně naznačila. Možná není taky úplně nezadaná.
 TenMajkl Muž33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk