Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198244, vloženo 26.06.2022 19:57:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
jsem asi mimozemšťan-snažím se zapadnout
Potřebuji to sem napsat, na drogách nejsem, ale pojďme se zamyslet.
Třeba jsou tu lidé, kteří jsou jako já, "jiní", a nebo vědí více než já. A nebo kdo že to ti lidé jsou a proč jsou jací jsou?

Samozřejmě že nejsem mimozemšťan. Ale cítím se tak. Celá tahle snaha "zapadnout" celá ta snaha být jako ostatní lidé, dělat lidské věci, nejsem zvyklá na tohle své tělo, na jídlo, konverzace, vytahování, hádání se. Tohle mé tělo je tak omezené, stejně jako mozek. Vždy jsem se snažila vyhýbat aktivitám normálních lidí, protože mi to přišlo směšné. Jako třeba extrém chlastání, drogy, cigarety.

Jak mluví lidé?
,,No, představ si, že v makru mají ten nový gril!"
,,Jojo, tuhle jsem dělala tapenádu a babička se mi ještě doteď smála protože jsem do ni přidala příliš koření!!! HAHAHA."
,,Byla jsem v lázních, asi na sedmi procedurách, a nakonec jsme šli do sauny. Pak jsme chodili po horách, a manžel při tom zapomněl na termosku s čajem! HAHAHA."
a nebo ty kecy žen... Víte o čem se baví? O mužích! To je jediné co je zajímá. Holka se s tebou nebude bavit o sci-fi, filmech či střílečkách, o technu, nebo své minulosti, o psychologii, technologii... A když lidem říkám různé věci, mlčí... měli by být rádi za informace které jim dávám, vše co lidem ukazuji je cenné! Ale nikoho to nezajímá. >:( nikdo nic nechce řešit.

Snažila jsem se zjistit, co je přátelství, co je to láska, skutečně jsem zjistila až před rokem, co to láska je. Věděli jste, že láska má mnoho stádií? Stupňuje se. Je to neskutečné...
Ale přátelství skoro neexistuje. Jen v případech, kdy jsou obě osoby naprosto kompatibilní a mají stejnou úroveň a mají si co dát - humor, informace.
Co že je pro mě třeba nejdůležitější? Informace. Lačním po pravdě. A energie. Mám ráda energie kamenů, hřbitovů, lidí kteří praktikují meditace a věnují se okultismu, naplňuje mě energie jiných lidí a žijeme v symbióze? Nevím jak se tomu říká. Jsem napojená na lidi, abych mohla prožívat to co oni, abych je pochopila. Aby to nebyla nějaká fantasmagorie, tak řeknu tady skeptikům, že jsou to náhody a že se jen podvědomě chovám a dělám co ti druzí, jakoby je napodobuji.

Byla jsem spirituální, byla jsem čarodějka, byla jsem křesťanka, uznávala jsem bohy a napojovala se na ně. Ale vzdala jsem se toho a dala se na vědu, protože spirituální svět mi nemohl již nic dát, nemohla jsem kvůli tomu mít přátele a nehodilo se to do života.
A všechno zmizelo. S úbytkem víry, příbytkem skepticismu a logické reality se ze mě konečně stal jak by někdo řekl "3D člověk" který si vzal jako v matrixu MODROU pilulku, pár let poté, co jsem měla červenou. Rozhodla jsem se, že vím, že bůh existuje, ale zřekla jsem se víry. K čemu? Já chci věřit v sebe. Chci žít teď a tady, být normální úspěšný člověk, který si bude užívat hmotných věcí, peněz, módy ale zároveň se vykašle na normálnost. Já chci být tím bohem který stvoří lepší svět pro druhé. Něco tu chci zanechat.

Takže stále nedokážu být jako ostatní, velice těžce snáším realitu a mentalitu lidí, nebo jejich zlé triky a vůbec, jací jsou a že je jim jedno jak dopadneme jako lidstvo. Nikdo se mnou nikdy nedokázal udržet krok. Každý rok jsem jiný člověk, co si jede něco jiného. Čas pro mě plyne jinak, například co bylo před třemi dny je pro mě daleká minulost a ti lidé mě nepoznávají ani já už nevím kdo jsou moji staří přátelé, vzpomínky na ně se vytratili. S každou novou myšlenkou a vizí v hlavě - zapomenu na to co bylo předtím, co jsem prožila, že jsem vůbec někdy byla v Itálii, nepamatuji si dopodrobna filmy, seriály (vše v nich jsou pro mě nové informace), nebo jména všech mých ex. Jsou to nepodstatné informace.

Mozek prostě nepřijme všechno, ano, lidská kapacita je příliš malá i když to bude spíše jen moje vzhledem k okolnostem. CO vám mohu poradit, je... Když budete mít víru, v sebe, v to že se něco podaří vám, a budete si přát věci, tak se splní. (čím větší přání, tím silnější signál vyšlete a se SNAHOU se to splní. Protože tím vznikne vaše síla.)
Ne víra od boha, ale že vám život dává na výběr, lepší či horší cestu. Cestu zkušeností, ale musíte se snažit.
Vše co chcete se splní jen s vírou v dobro (mantry pomáhají), pozitivní myšlení mění naše výsledky (ale je to komplikovanější) - čím větší sen a víra sebe, tím lepší život budete mít. Sebevědomí a snaha je klíčem k úspěchu.
Tak se tu mějte, moji nemilí pozemšťané, ať nejste zapšklí, mrzutí, jednodušší ale otevřenější a hledáte skutečnou prověřenou pravdu.

.Mír. ouroboros Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2022 12:17:40
Taky marně doufám, že jednoho dne najdu od sebe nějakou krabici s nápisem typu: před montáží natřít.
 singlemen Muž36 Kategorie
27.06.2022 22:53:14
Kdybys byla tím co říkáš, tak snadno by ses neukazovala.
 Paní Mráčková Žena21 Kategorie
27.06.2022 13:15:34
nenechal te nekdo jako kojence v krabici za kulecnikem? Mozna casem najdes svoji drahu a zjistit ze jsi svym otcem
 Gopnik
27.06.2022 08:53:04
Uniká mi, co ti přijde pozitivního na tom, že si nepamatuješ rok staré informace. Jasně, hlava není odpadkovej koš a člověk musí filtrovat banality, ale kapacita paměti je obrovská, takže fakt není v cajku, že si nepamatuješ ani jména svých ex.

Znamená to jen, že nenavazuješ zrovna hluboké vztahy a že ti na těch bytostech moc nezáleželo. Plus to, že máš dost slabou paměť.

Sama nasávám informace jak houba, ale tyhle problémy vážně nemám, a to jsem o kusanec starší než ty.
 Plamenometařka Žena45 Kategorie
27.06.2022 08:46:07
Máš dost povrchní pohled na lidi, anebo moc nehledáš. Znám dost holky, co se baví o sci-fi, střílečkách, technu, psychologii... Není to nic výjimečného.

Najdi si chytrý lidi, inspirativní, chytřejší než ty. Bude pro tebe překvapení, kolik jich na téhle planetě je.
 Plamenometařka Žena45 Kategorie
27.06.2022 08:02:19
Ahoj, tady taky jeden mimozemšťan, i když možná trochu jiného druhu. Po letech se mi podařilo vyvinout dostatečné mimikry, abych mezi lidi naoko zapadala, i když ženské kolektivy mě děsí dodnes :D. Možná jednou naraziš na zástupce stejného druhu, přece jenom “lidí” běhá po tomhle světě spousta :D. Ale líbí se mi tvoje uvažování, oproti většině je originální, takový…má třetí rozměr? :D Rozhodně si ho udržuj, od té doby, co musím fungovat v dospělé společnosti mám pocit, že mi mozek krní a tím ztrácím část sebe.
 AnotherINFJ Žena99 Kategorie
27.06.2022 01:19:32
Svoboda a život jsou dary pro nás. Hledej, jsi jedinečná. Objevuj v sobě laskavost k druhým i když si myslíš, že jsi lepší. Nezdržuj se nepodstatnými věcmi. Lepším člověkem se stává ten, kdo umí naplňovat svoji jedinečnou cestu. Není všechno v našich rukách. Klíčem k úspěchu je práce a pokora. Hlavní zdroj všeho je mimo nás, hledejme jeho střípky v sobě a kolem sebe.
 DyliPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk