Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198241, vloženo 26.06.2022 19:44:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Seznamovák na střední
Od září nastupuju na střední, máma už byla na první třídní schůzce a přinesla několik A4ek s pokyny. Docela mě to děsí, co všechno pořídit, kolik učebnic jen na prvák.
Hned v září bude nějaký 4 dny seznamovací kurz někde mimo město, to mě už teď děsí. Na základce jsem nikdy nebyla moc hrr do kolektivních akcí, navíc tam má být i nějaký "společenský večer" na který si máme vzít "vhodný oděv". To vůbec nevím, co si pod tím představit? Jako že si mám zabalit šaty a lodičky? Co se na takovýhle akcích dělá?

Těšila jsem se na střední, ale zrovna tahle akce mi chuť sebrala a začínám se září spíš bát.
 Laferka Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.06.2022 13:17:13
Za nás se jezdilo na chmel. A tam se nějaké společenské oblečení neřešilo.
 Radič
27.06.2022 07:47:39
Je úplně v pořádku, že nejsi hr do kolektivu. I tak je ale rozhodně lepší jet, protože už tam se začne kolektiv tvořit a lidi budou mít první společné zážitky. Taky se začnou tvořit skupinky a domlouvat se, kdo s kým bude sedět. Přijde mi jako dobrý nápad obhlídnout terén a zařadit se tak, jak sama chceš. A na společenský večer si vem nějaké hezké šaty a třeba sandály, které normálně nosíš, nebo baleríny. Něco hezkého, ale nečekala bych zrovna lodičky a velkou večerní... Hodně štěstí :-)
 tralanka
26.06.2022 22:41:38
Moje seznámení proběhlo tak, že jsem byl jediný v obleku hned první den(zkrátka to bylo uvedeno na stránkách, co si máme vzít).
Takže jsem byl samozřejmě za snoba a rozmazlence i frajírka, jelikož jsem se ani nepokoušel s někým seznámit tak za podivína...

Další den jsme měli seznámení s učiteli a s mistrem praxí na SPŠ, přičemž den skončil tím že jsem se s jedním klukem musel kvůli vlastní ochraně porvat...

Třetí den ráno se další chtěl rvát znova a zaútočil když jsem si oblékal baťoh, tzn. nemohl jsem použít ruce, ale jen kulena + díky blokaci baťohem jsem měl krytou hruď, ale mohl mě trefovat nekrytě do hlavy.
Naštěstí jsem mu koleny byl schopen vyrazit dech, takže to vzdal...

Takhle jsem se víceméně seznámil s celou školou, proběhlo ještě pár rvaček a měl jsem své místo mezi téměř čistě chlapskou školou.
Smajlík  PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
26.06.2022 21:46:42
Asi bych se toho nebála, chce to otevřenou hlavu a využít nového začátku tam, kde jsou na tom všichni stejně. Já adaptační kurz na střední neměla, kamarádka na gymplu ano a líbil se jí.
Jak píše Anonym dole, tím společenským večerem je většinou myšlená nějaká diskotéka v místní sokolovně a podobné akce. Ono - kolik holek v 15 letech má opravdu společenský outfit, podpatky a umí v tom normálně chodit?

I když zrovna ta kámoška to měla opravdu "společenské", jako že společnou večeři a pak tancování. Ale moc sem to nepochopila, když do tanečních, kde se tohle naučí, se chodí právě až v prváku/druháku na střední. No, byla to soukromá škola, tak asi hodně velká výjimka.
 Hrmtaa
26.06.2022 20:48:04
Určitě se toho nemusíš bát. Sama jsem měla z adapťáku strach, když jsem nastupovala na střední, jelikož jsem velmi nespolečenský typ člověka, nicméně nakonec jsem byla ráda, že jsem tam šla, protože jsem tam potkala několik skvělých kamarádů, se kterými jsem do dnešní doby v kontaktu. A to už jsem pár let na vysoké škole. Určitě to zvládneš, všichni to zvládli. Nakonec tam bude legrace. Nevím, co si představit pod společenským večerem v prvním ročníku na střední škole, nicméně asi bych si sbalila nějaké jednoduché šaty nebo sukni. Nemyslím si, že je třeba to hrotit, adaptační kurzy bývají obvykle organizovány v přírodě, takže ples vás pravděpodobně nečeká. Určitě bych se ale nebála v této věci kontaktovat budoucího třídního a zeptat se. Případně si najdi nějakou skupinu na Facebooku nebo Instagramu, kam žáci přidávají příspěvky o škole. Tam ti určitě poradí. :-) Hlavně žádný strach. Začíná nová etapa tvého života. Za mě byly roky na gymnáziu ty nejlepší, co jsem zatím zažila. Ani univerzita nemůže konkurovat. :-)
Smajlík  AnonymPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk