Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše
uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu
ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat
veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš,
aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj
si ji ZDE !
|
Já byl v Německu, dostal jsem vyčteno a vysvětleno jak špatný člověk jsem.... Ale neřeším to, zkrátka jsem černá ovce a už se za to ani nestydím.
|
|
Dle toho, co sem občas píšeš, se jim ani moc nedivím. To, že nebydlíš s nimi a máš vlastní dítě z tebe totiž dospělou nedělá. Dospělého člověka dělají činy, zodpovědnost a určité zralé způsoby uvažování.
|
|
Ulice a ulice: To mi připomíná, jak ex z Prahy nahlas prohlásil, že moji rodiče jsou burani. Mohli se z toho zblaznit. Co si to ten parchant dovoluje. Ex tenkrát bylo asi 35. Otec si stěžuje, jak je hrozné jezdit někam na otočku, ale je stejně problém, abych se sešla se sestřenicí a dotyčné podklady bych dovezla. Sice na ní nemám kontakt, naše rodinné vztahy jsou dosti mizerné, ale telefon mi nedá, abych se s ní mohla spojit. To přeci není moje starost.
|
|
Jsou to burani. Pro burany je typické, že si pořád na něco chtějí stěžovat. Kdybys jim pomohla, tak by si neměli na co stěžovat. Proto tvou pomoc odmítají.
|
|
Nedivim se, sorráč.
|
|
Tak nenabízej, ale konej. Tam, kde to jde.
|
|
|