Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198232, vloženo 26.06.2022 16:17:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Procitnutí po depresi
Znáte ten pocit, když konečně cítíte, že se dostáváte z deprese, každý týden se cítíte o něco líp, ale zároveň se vám začíná vybavovat, co všechno jste během deprese zpackali, jak jste se chovali a kolikrát jste se ztrapnili?
Já se za sebe tak stydím, když si vzpomenu co jsem vykládala za blbosti, už mě nikdo v okolí nebere vážně a ztratila jsem poslední zbytek důstojnosti, který jsem měla před nemocí. Musím si zakázat o tom přemýšlet, jinak do toho spadnu zas :(
 AnnaMariaM Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.06.2022 14:12:05
Thefinder - Pozi je primitiv se starověkým myšlení, který si myslí, že příčinou veškerých duševních poruch a nemocí je ďábel, démoni, temné síly, atp. U takového fanatika prostě s racionálními argumenty nikdy nepochodíš. Ten člověk prostě nedokáže pochopit, že není deprese jako deprese a že deprese je něco jiného, než schizofrenie a schizofrenie je něco jiného, než OCD, atd... a že ne všechno se dá pořešit prostou autosugescí, tak jak si to pořešil on sám.
 PanTrumpetkaOFF
27.06.2022 02:26:03
> Thefinder

Bylo to tak u mě. Nic o tom nevíš!

Vážný stav, myšlenky na sebevraždu. Nemohl jsem najít řešení, až jsem si vzpomněl na Boha a s slíbil, že budu žít podle Něj, kdy mi něco splní. A stalo se.
Pak jsem vykázal ďábla, aby odstoupil. Zalomcovalo to se mnou a od té chvíle jsem se mohl soustředit a ten vážný depresívní stav byl pryč.

Kdybych tu depku neměl a bral antidepresiva, tak nenutilo by mě to najít správné řešení. Takto mi to vlastně pomohlo k Bohu To byl ten účel.
 Positive plus Muž Kategorie
26.06.2022 22:26:57
Moc to hrotíš, to chce klid a jít dál.
Smajlík  PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
26.06.2022 18:06:56
PositivePlus

No, tak jednoduché to zase nieje..prepáč ale píšeš z neznalosti problému..totiž keď sa človek ocitne v ťažkej depresii exogénnej, tj vyvolanej nejakou jasnou udalosťou, dostane sa do takého stavu, že ho takéto myšlienky ani nenapadnú..proste myslí úplne inak..mne odišlo sebavedomie, pamäť, racionálne myslenie, nedokázal som vidieť manipuláciu..vtedy ťa nenapadne myšlienka že aha, niečo mi je, idem hĺadať boha..jednoducho to nejde, zrazu ti vypadne strašne veĺa dôležitých vecí, zážitkov..aspoň u mňa to tak bolo..po vytriezvení, odznení, po liečbe antidepresívami zrazu vidíš veci jasne a ako mali byť správne..je to vtedy, keď sám zistíš, že si mal problém...lebo vtedy, v depresii si to jednoducho neuvedomuješ!!!
Smajlík  Thefinder
26.06.2022 17:20:15
Já jsme se dostal z depresívních stavů a myšlenek na seberavždu rychle, obratem. Obratem k Bohu.

Spíš se mi vybavovalo, co jsem zpackal a přivedlo mě to do deprese.
 Positive plus Muž Kategorie
26.06.2022 17:02:21
Ahoj, ak si chceš o týchto stavoch pokecať,napíš mi na môj mail..zaujíma ma to, ako sa môže človek pod stresom a depresiou zmeniť..Teda pokiaĺ nemá nejakú vážnu psychickú diagnózu..
thefinder@azet.sk
 Thefinder
26.06.2022 16:55:49
Thefinder: Přesně tak to bylo u mě. Byla jsem normální, výkonná, dospělá holka. Pak mi něco přepnulo v hlavě a stala se ze mě troska. Musela jsem všeho nechat, vrátit do pokojíčku k rodičům a začít úplně od začátku. :( Snad se z toho brzy úplně vyhrabu.
 AnnaMariaM
26.06.2022 16:24:28
Tak toto som bohužiaĺ zažil a ja..Pod vplyvom vonkajších životných udalostí niečo vo mne prepuklo..asi úzkostná depresia..strata sebavedomia, odišla mi pamäť, racionálne myslenie..robil som chybu za chybou..Teraz to vidím čo som napáchal a je mi z toho príšerne!!!
 ThefinderPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk