Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198033, vloženo 22.06.2022 20:23:34 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Proč to vysílá?
Proč mě ten můj idol přitahuje, když z něj mám strach? Někdy je v pohodě, ale někdy vysílá takové zvláštní záludné signály, nevím, jak to popsat. Třeba nedělá vůbec nic a dalo by se říct, že se i normálně tváří, ale v určitých chvilkách z toho jeho pohledu nebo vůbec z jeho přítomnosti jde strach. Třeba když jsme někde o samotě. Já nevím, co se v něm do jakého modu zrovna přehodí, že se na něm jakoby nic nezmění, ale vyvolá neklidnou atmosféru. Myslím, že to dělá jeho pohled a možná i ticho nebo tón hlasu. Fakt nevím. Možná když vycítím, že se mu zrovna něco honí hlavou. Možná v tom to je. To bude asi ono. A kromě toho i na fotce když ho vidím, tak jak má takové černé oči, celkově co z dálky vypadá tím barevným kontrastem v obličeji jak panda, tak to jako by mě děsilo a přitahovalo. Asi se mi líbí, když se tváří podvědomě trošku zákeřně, ale zároveň u toho cítím trochu úzkost. Ale fet to nedělá, protože někdy je se mnou půl dne a je v klidu a pak jdeme k někomu z nás do postele a pak asi začne pociťovat tu moc, jak jsme tam sami, nebo já nevím... Asi je v tom i moje fantazie, ale ty chvilky, kdy se ho bojím, jsou divné. Jednou už se mě i zeptal, jestli se ho bojím. Tak si toho musel všimnout. Ale když se mě tak někdo zeptá, většinou Romům otevřeně řeknu, že ano. Většinou se pak snaží ten tlak trochu zmírnit. Ale je to divné, co ten můj idol o samotě se mnou někdy vysílá. Podle mě on je doopravdy psychopat, protože mu vůbec na nikom nezáleží a chová se tak typicky pro psychopaty, je třeba furt jakože milý, ale někdy v nepříjemném modu. Nevím, jak to popsat. Asi vždy vycítím jakože chystající se lest. Já ho třeba nerada nechávám samotného v mém autě. Ale je to těžké, protože když mu ukážu, že mu nevěřím, chová se ještě hůř. Naopak když řeknu něco jako Ty ano, ty můžeš, ale tví kámoši ne, tak je zase víc v klidu a zvyšuje se pravděpodobnost, že nic neudělá. No někdy je to fakt pěkná psychologická hra. Proto si myslím, že ten člověk je psychopat. Vlastně na něj jsem z 90 % milá, i když jsem na něj naštvaná, protože to je jediný způsob, jak s ním komunikovat. Ukázat zklamání, ale pořád se u toho k němu chovat jako sluha, který se ho doprošuje a miluje ho i tak. Zvláštní. S tím předchozím Romem jsem nikdy takové pocity neměla. Přitom řval po mně každou chvilku. Tenhle má takový magický pohled už od začátku, co jsem ho poznala. Takový strašně záludný. Asi jako když se na vás usmívá ten typický obchodník a zírá na vás zvědavě odspodu a mlčí. Možná to dělá i jeho obočí, ale zase někdy fakt poznám, že je v pohodě. Jen někdy z něj cítím jakési nebezpečí. Prostě bych pořád chtěla být s ním a když jsem s ním, tak se ho bojím. :D Ale v posteli se ho nebojím, protože tam moc nepřemýšlí.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.06.2022 12:23:38
Vytetovaný člověk, který krade, je hloupý, nepracuje si z tebe udělal otroka. Holt ty mu všechno povolis, já kdyby mi někdo udělal být jen 1% z toho co říkáš tak ho ženu pryč.
S cikanama si normální člověk nezačíná. Jen jiné fetky nebo ty.
 Alfonso3
23.06.2022 08:25:13
podle me ma psinku
 jelitoz
22.06.2022 22:23:35
Zzzaba: Tak prostě normální kluk/chlap, ale má takovej specifickeh vzhled a chování občas trochu psychopatický. To bys ho asi musela vidět a slyšet. :D On je hodně společenskej a ukecanej, ale někdy tak jakože nastane ticho a on třeba nechce říct, kam jdeme, a odpověď odbývá jen slovem Počkej, a tak. Nebo třeba Nechceš mi dát tohle? A teď když řekneš ne, tak nevíš, co zase začne vymýšlet. A někdy je fakt jakože dost vlezlej a skoro poroučí. A je schopnej ti něco 2 hodiny nutit.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.06.2022 22:14:22
Upřímně. Podle toho jak o něm mluvíš si ho vůbec nedokážu představit :D takovou osobnost
 Zzzaba
22.06.2022 20:30:21
Přitom jindy mi přijde úplně hezkej a roztomilej. Ale někdy fakt jak ten arabskej zlej obchodník. To je zvláštní.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie
22.06.2022 20:27:20
Jo, asi se ho bojím, když přemýšlí. Protože z něj vždy vyleze něco hodně manipulativního a nepříjemného pro mě, nějaký ten nátlak. A většinou je to až po delší době, co jsme ten den spolu. Že by to bylo tím?
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk