Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1198032, vloženo 22.06.2022 20:19:04 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Svatba? Úzkosti..
Ačkoliv jsme s přítelem již 4 roky, ani jeden z nás zatím nechce svatbu. Teprve si rozjíždíme kariéru a nikam nespěcháme, podobně jako s dítětem. Někdy možná, zatím ne. Ale přesto jsme si řekli, že jednou chceme být svoji, stejné příjmení, rodina, a nějakou malou svatbu si uděláme. Nic velkého, nato ani jeden nejsme, jen pár přátel a nejbližší rodina, komorní... A já když o tom přemýšlím dostávám trošku úzkosti. Jelikož vzhledem k mým asi dvou letým problémům jsem se odstřihla od všech kamarádů a kamarádek. Jsem i tak introvertka a absolutně nepotřebuji kolem sebe kupu lidí, ale dřív jsem měla 1 skvělou kamarádku a aspoň 5, se kterými jsme občas někam vyrazily a opravdu se jim dalo říkat kamarády/ky. Nepsali jsme si denně, ale bylo tam to přátelství. Jenže jak jsem psala, v tom období jsme se přestali stýkat a já s nimi už nikdy ten pravý kontakt nenavázala. V tuhle chvíli by se dalo říct, že nemám žádné kamarády/ky, spíš jen známé.
A to mě přivádí k tématu té svatby. Kdyby jednou byla, mám úzkost z toho, že bych vlastně neměla koho pozvat. Že vlastně bych neměla svědkyni, neměla drůžičky, neměla tam svojí partu kamarádů.. Přijde mi to i trapné a zvláštní. I když v normálním životě mě to nijak extra netrápí, nevyhledávám společnost, stačí mi přítel, mé koníčky, škola/práce a občas pokec se známýma.. S rodinou se stýkáme tak sporadicky, jsme relativně odlišná krev. Spíš mi jde vážně o to přátelství, a o to, že by tam nikdo semnou nebyl. To mi ted tu představu vůbec úplně kazí a doufám, že k tomu dlouho nedojde :/.
Měl někdo podobný problém?..
 Straa Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.06.2022 13:23:12
Taky nemám lidi v lásce. Na svatbě jsem měl jen moji rodinu čítající matku a sestru a 5 kamarádů. Zbytek bylo ze strany manželky. Celkem nás bylo cca 50. Už je to 3 roky a vůbec se tím netrápím.
 Veselá ovečka
23.06.2022 11:10:48
Mám to stejně, chtěli bychom se s přítelkyní někdy vzít, ale mě osobně ten samotný obřad děsí. Nejvíc by mi vyhovovalo vyřídit to někde "u okýnka" na úřadě, ale přítelkyně by ráda aspoň nejakou malou, normální svatbu. Já jako velký introvert moc kamarádů nemám a s rodinou se bavím jen s tou nejbližší. Vůbec si nedovedu představit, koho bych tam zval a kdybych tam ze své strany téměř nikoho neměl, připadal bych si dost trapně. Tak to zatím řěším tak, že na otázky ohledně svatby odpovídám neurčitě, že někdy v budoucnu, i když bych si jí vzal třeba hned.
Smajlík  Noname
23.06.2022 07:33:59
Odstřihnout se o kamarádů a mít jen partnera je veliká chyba. Zkus ji co nejdříve napravit, sejděte se, popovídejte si... Ve vztahu nebo manželství nejsou jen světlé chvilky a v tu chvíli je naprosto neocenitelné, když má člověk dobrého kamaráda, se kterým může krizovou situaci probrat. Kamarád to vidí s odstupem a tak se dá ledacos zachránit.
 Ggrrff
22.06.2022 23:20:08
Je to na vás, jak si to vymyslíte. Vzpomínám, že to bylo i pro nás kdysi hodně složité, protože nám do toho mluvili naši rodiče. Ale nakonec jsme si většinu vymysleli a prosadili sami. A tak je to správné.
 KANTOR Muž77 Kategorie
22.06.2022 21:47:04
Jakou svatbu si uděláte, takovou ji budete mít.
Třena můj kolega když se asi po třetí ženil, tak vzal trabanta, dozadu se namačkali dva svědci, dopředu on a jeho nastávající a jeli se nechat oddat.
Smajlík  RadičPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk