Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197992, vloženo 22.06.2022 07:13:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bez ženy chlap jen přežívá...
Aspoň u mě, je to tak.
V mládí byla nadrženost, ale dalo se to kompenzovat hoňkou a koníčky.
Později vztah a rodina.
A to mi bylo fajn, i když to nebylo jednoduchý.
Když to po letech skončilo, jako by jsem ztratil zájem žít plnohodnotný život. A jen přežíval.
I když nějaká problematická holka se vždy našla.
A po létech je tu možná někdo, s kým se to zase vrátí do těch správných kolejí.
Tak jsem dospěl k závěru, že muž potřebuje vedle sebe ženu, aby ten život za něco stál.
Bez nich nám vždy bude něco chybět, i když se v tom budeme plácat.
Nemít tu možnost to zažít, musí být hrozný...
Máme se po letech sestěhovat, tak se mi v hlavě honí různé myšlenky.
Jestli to konečně vyjde.
Díky za přečtení.
 Čitatel Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.06.2022 16:08:35
Marcel: Přitažlivost se teda budovat nedá. Buď na něj na prvním rande skočím, nebo to vůbec nemá cenu. Přitažlivost a city prostě nevynutíš, to musí přijít samo, nebo prostě smůla. Ale je pravda, že často se ti to nestane, proto taky nemůžeš být s každým a je to výjimečné. Ale když se to nestane, tak nic, no.
Stejně bys nebyl šťastný s kýmkoliv, to si zasloužíš být sám, když ti nezáleží na takových věcech, že by se ti třeba měla líbit, měli byste si rozumět...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
24.06.2022 16:02:06
DV: Ježišmarja, ty chceš taky všechno hned (aby ne, když seš ženská). Ta přitažlivost se dá budovat, kolikrát za život se ti stane, že jdeš s někym na rande a hned po sobě skočíte? Moc často asi ne. Já měl jeden vztah a ten vzniknul asi z ročního přátelství. Jenže vy ženy chcete všechno hned a snadno, protože jste na to zvyklý.
Jasně, nenacházíš nikoho, kdo by se ti líbil, ale furt nemůžeš mít pocit, že o tebe nikdo nestojí. Furt je to o tom, že tě odmítne třeba pár hezounků, co se ti líběj. Kdežto mě jako chlapa odmítá úplně každá.
 Marcel
23.06.2022 07:44:36
to řek Franta Vymazal - starýho Vymazala syn!

https://imgway.cz/d7aZ/mno.PNG
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
23.06.2022 06:11:16
Mnozí si stěžují na to, co jim ostatní závidí.
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
22.06.2022 21:47:29
Pěkně se nám to tu rozjelo.
Vztahy jsou vždy ožehavé téma.
Názor panice - kdo tvrdí že být sám, i když vztah nikdy neměl je spíš takové smíření se z osudem.
Spíš by to měl tvrdit chlap, co ho ženy vícekrát vypekly.
Třeba já měl taky roky nevěrnici i hysterku, ale pořád mi chybí to pěkné co jsem s nimi dá zažít.
A za děti jsem moc rád, i když už vyletěly z hnízda.
Pěkný vztah a rodina může být i moc fajn.
 Čitatel
22.06.2022 21:12:46
dotnet: To s děckem bych dala do závorky. Protože, jak i Sorayaaa nedávno v jedné diskuzi psala, pokud si žena najde muže s dítětem často to končí degradací veškerých povinností na novou partnerku. Málokterý muž se o své dítě stará plně sám i nadále, co má novou ženu.

Ale jinak ano. Takový lidé ti nenapíšou, protože obvykle jsou dávno šťastně zadaní.

Upřímně, mně taky přišlo divné vyprávění Smutného, že ho nechtějí, protože nedá na kole 200 km za víkend. Nikdy jsem se s tím tady nesetkala, což neznamená, že nemusí ve svém okolí a na seznamkách narážet na ženy, co mají takové požadavky.

A tu logiku máš stejně jako, když si lidé myslí, že když koupí namísto dražších a kvalitní, ty nekvalitní, ale velmi levné věcí, že ušetří.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.06.2022 20:47:03
Čitatel: Zvláštní. Já jsem vztah ani sex nikdy neměl. Jsem sám. A asi mi prostě nechybí nepoznané, protože mě se tak žije dobře. Jo jasně, občas se na ulici otočím za pěknou babou a řeknu si: "Ta byla dobrá."
Ale stojí to za to? Možná na ten sex, ale jinak? Já jí nechci mít v životě, nechci jí řešit. Jsem rád, moc rád za tu svobodu ve všem kterou v porovnání se vztahem v životě mám. V tomhle ohledu mi vztah nebo pak i rodina nemá co nabídnout. Jen trápení a celoživotní závazky.
 Názor panice
22.06.2022 19:22:02
Izumi Myako:

To ti nikdy nenapsal žádný opuštěný pán, co hledá tradiční ženskou pomocnou ruku a nabízí tu tradiční mužskou? Taky prostě spíš chudší s ID, opuštěný a s děckem, a samotnýmu je mu z toho taky na zbláznění?

Mně právě přijdou divný tvoje zkušenosti (ale věřím tomu), že na těch seznamkách chtějí všichni jen sex. Jako mě by prostě nenapadlo jít za sexem na seznamku a ztrácet tam čas a energii a ještě zneužívat lidi, co to myslí vážně. Prostě bych šel na sex cz nebo podobné a zavolal si ji rovnou domů. Levnější a rychlejší. Nechápu tu logiku prostě, že to někomu za to stojí.
 dotnet Muž24 Kategorie
22.06.2022 18:46:54
Michal-222: To ani nemusíme. Často možnost snadného zásunu.

Hele upřímně, myslíš si, že si chlap běžně vybere tlustou samoživitelku s postižením dítětem, protože ho okouzlila svým úsměvem? Ne. Obzvláště na seznamce ne.

Velmi často si takovou ženu na seznamce muž vybere protože si říká: "Hele tlustá, má děcko, ještě mentála, ta určitě bude ráda, když o ní vůbec někdo opře kolo. Ta musí být zoufalá. Určitě mi snadno dá."

Což rovněž potvrzuje zkušenost, kdy se mě jeden mladý kluk snažil přesvědčit, že to co mi chybí je sex. Netoužím po ničem jiném než mít v sobě pěkně velké tvrdé péro. (Ironie)

Co můžu pak znamenat pro někoho, kdo mě přesvědčuje, že je sex na stejné úrovni jako dýchání? Těžko věřit, že milovanou ženu, se kterou chce zestárnout a pěstovat anglické růže.

Bez sexu jsem pět let a žiji. Pokud bych tak dlouho nedýchala, psal by sis s duchem.

Ženy se často o to nestarají, protože moc dobře tuší, proč si nás někdo vybral a co od nás očekává.
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.06.2022 18:37:23
Marcel: Neozval se mi nikdo, ke komu bych něco CÍTILA. A když jo, tak to nevyšlo z jeho strany.
Nejsem sama dobrovolně, já svoje city prostě neovládám, to není VOLBA, že se mi nikdo nelíbil, že jsem k nikomu nic necítila. Cit prostě přijde sám, to nevynutíš, neovlivníš, ani na sobě.
Jo, kluci se mi ozývají, ale úplně nechutní vousatí drsní hrubí neandrtálci, co mě vyloženě odpuzují. Jo, mně by taky stačilo, kdyby mě kluk neodpuzoval, kdyby ušel. Jenže mě všichni odpuzují. A to je i ta dnešní móda, ty vousy, jak jsem byla mladší, tak prostě byli hezčí muži, aspoň se holili, to hned udělá hodně. Tak prostě to je taky tím, že je v módě styl, co mi zrovna nesedí.
Tak nevím, na co by ti takový vztah bez citu byl, to by ti stejně bez lásky štěstí nepřineslo.

AFG4: No, já prostě nechci mít vztah z rozumu, nedokážu to.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 18:15:13
DV, za 15 let pochopíš že žádný nejlepší neexistoval a hledala jsi chiméru, odmocninou ze záporného čísla v reálném světě - když jsi na tu matiku a jenom jsi ztratila svůj reálný život.
Smajlík  AFG4
22.06.2022 18:08:12
DV: Jo, kdybych mohl, budu klidně se ženou, co mě nepřitahuje, když mě nebude přímo odpuzovat (což je velmi ojedinělý), klidně s ní strávim celej život a udělám pro ni první poslední. Ale ani taková žena mě nebude chtít, když nejsem sebevědomej, zábavnej, hezkej a jánevimco.
Ty ale seš sama dobrovolně, protože jako většina žen se nespokojíš s ničím jiným, než s nejlepším, nechceš ze svejch požadavků slevit a udělat kompromis. Je to tvý rozhodnutí, kdybys chtěla a byla otevřená, vsadím se, že seš schopná najít si ucházejícího kluka v řádu dní, protože o tebe zájem je, když seš žena. Nebyl by to sice tvůj dreamboy, ale nějakýho normálního bys našla, kterej by tě chtěl a měl by tě rád.
To je ten rozdíl, já se můžu snažit sebevíc a stejně to nikam nevede.
 Marcel
22.06.2022 17:33:35
Michal-222: Ale to víš, že já se starám, že chci kluka, abych byla jeho VŠECHNO. Nechci někoho, pro koho budu znamenat jenom šuk na chvíli.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 17:23:11
Izumi Miyako, Diamond vampire:

Ač jste každá úplně jiná, jedno máte společné - staráte se jen o to, co by ten chlap znamenal pro vás. Ani na chvilku se nezamyslíte nad tím, co byste mohly znamenat vy pro něj...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
22.06.2022 17:09:21
DV napsala "nejsem trhlá dobrovolně" ... a do jisté míry je to asi i pravda...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
22.06.2022 16:35:36
Izumi Miyako: No, možná je to pravda, jak jsi psala nedávno, že žena prostě uvažuje ve smyslu, jestli si chce toho člověka vzít a být s ním do smrti, muž uvažuje ve smyslu, jestli by se to tam na chvíli dalo strčit... Já totiž určitě hned uvažuju o klukovi jako o kandidátovi na manžela, uvažuju v horizontu do smrti, ne v horizontu, že by to s ním byla chvíli zábava...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 16:33:39
Je dobrovolnost a "dobrovolnost".

Žena často kouká na dlouhodobou stránku věci.
Muž zase na chvilkové povyražení.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.06.2022 16:33:16
Něco tomu bez ženské fakt chybí a nemít v mládí milostný vztah je něco jako nemít nikdy děti a nevidět je ve stáří říct první slova, dodělat školu a podobně. Člověka to docela mentálně ničí a cítí, že je něco prostě dost spatně. Je blbost zlehčovat problémy incelů. Máš lidi kteří kdyby měli být půl rok bez sexu a bez někoho tak se poserou. Zase když je člověk zrovna sám, nestresuje ho takový ten pocit, že nemá tu svoji zrovna na dohled a jestli ho zrovna nepodvádí. Nevěra je dneska strašně v módě.
 Kolemjdoucíí
22.06.2022 16:13:05
Souhlasím. S nimi je to těžké, ale bez nich mnohem těžší...
 MGM88 Muž34 Kategorie
22.06.2022 15:56:21
Marcel: Nejsem sama dobrovolně, to není moje VOLBA, že tam není chemie, já neovládám svoje city.
Takže mi chceš říct, že kdybys mohl, tak budeš klidně se ženou, která se ti nelíbí? Když podle tebe je to dobrovolně kvůli chemii? Takže ty prostě přiznáváš, že bys bral cokoliv, co má díru a je ti úplně jedno, jak by to vypadalo a jakou by to mělo povahu?
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 15:54:19
Myslím, že bez ohledu na pohlaví má 70% (možná 90%) takové požadavky na svůj protějšek, které 70% (90%) protějšků nesplňuje. Takže všichni čekají na toho pravého / tu pravou ... i když ve skutečnosti čekají jen na to, až dostanou rozum.
 Michal-222 Muž44 Kategorie
22.06.2022 15:37:56
Trochu vas tu poopravim... muzov sa rodi 104 a dievcat 100, pomer teda 104:100, ale vzhladom na to ze muzi umieraju skor bud nehodami, alebo zdravotnymi komplikaciami sa to vyrovnava, o tomto hovoril otakar vlk, ze je prebytok muzov na menej dievcat, cize je 300 000 muzov co nebude mat zenu, v cechach, alebo tak dako... uz si to video nepamatam presne ale vychadzal zo statistik o ceskej republike. Ide o to ze muzov je do cca 50tky viac ako zien, teda vyssia konkurencia, ale medzi 50-60tym rokom muza vela muzov ma infarkty a kedze muzi nechodia casto na preventivky, tak ich zasiahne mnoho smrti len tak lebo nieco zanedbali. Tym chcem povedat ze statisticky sa dozivaju zeny cez 50 ovela viac ako muzi... pretoze mnoho muzov maka na nocnych smenach a inych profesiach ktore z dlhodobeho hladiska skracuju tvoj zivot... Po 60tke je naopak malo muzov pre tie 60 rocne zeny... to az vtedy zeny pocituju skutocnu samotu. Pretoze jednak muzov laka zenska plodnost a krasa, zato pre muza po 60tke co uz ma skusenosti s zenami, tak sa do dalsieho vztahu proste nevrha a aj keby daku chcel tak isto hlada mladsiu nez 60rocnu staru babku... uz si svoje s nimi uzil a vie co to obnasa mat na krku zenu a to nehovorim zenu o ktoru sa uz treba pomaly starat. Proste sam to uz dako neriesi, lebo je zvyknuty byt sam. My sa osamelosti ucime ked sme mladí, vy to pocitujete baby az ked ste starsie a uz o vas muzi nemaju zaujem.

Preto je pre muza velmi potrebne sa naucit byt spokojny sam so sebou a vediet existovat len tak sam pre seba ... mat konicky, plnit si sny a ak daka zena uvidi v tebe potencial, tak s nou nieco riesit, ale nema byt zena prioritou tvojho zivota... To je najvacsia chyba co tu muzi robia... ale komu niet rady....

Tato spoved je vlastne len o tom ze chalan co to pisal asi este nebol zalubení a nevie ake to je sklamat sa v niekom... ak to zazije, tak pochopi, ze byt sam nie je take zle... mas svoj pokoj, klud a hospodaris so svojimi financiami tak ako ty uznas za vhodne... Hold nad ten klud a pokoj v zivote ma len maloco... isto to len tak nabuduce nebudes chciet obetovat na ukor toho ze mas zenu a musis sa starat... :-D
 taky tipek
22.06.2022 15:20:26
Mandarinka - No to teda jo, mam to z první ruky, zažil jsem to hodněkrát. Žena z tebe prostě nesmí cejtit to zoufalství, ale většinou to stejně moc zakrýt nejde. Je fakt těžký se tvářit jako sebevědomej frajer, když jsem ve skutečnosti vevnitř úplně vyřízenej. No ale jako vyřízená troska nemam žádnou šanci, tak se aspoň snažím vypadat šťastně. Většinou to přes psaní funguje, ale naživo prostě asi tak sebevědomej bejt neumim...
 Marcel
22.06.2022 14:03:48
Marcel: "Pokud chce ale sbalit ženu, musí se tvářit, že je všechno v pohodě a že je vlastně dobrovolně sám, i když je ve skutečnosti úplně zoufalej (tahle přetvářka je na tom to nejtěžší). "

to snad ne :)
 Mandarinka2424
22.06.2022 13:48:51
Dotnet to píše úplně přesně:
"Mužská samota = nikdo mě nechce
Ženská samota = nechce mě ten nejlepší, kterého chci já, a proto jsem radši sama"

Pokud je žena sama, je ve velký většině případů sama dobrovolně. Kdežto u většiny chlapů je to proto, že je žádná žena nechce (nedobrovolně). Proto je taky víc incelů mužů než žen - pokud má žena zájem o vztah nebo o sex, není pro ní až takovej problém najít někoho, kdo jí aspoň jakž-takž uspokojí, v podstatě stačí ukázat kozy a nápadníci už se sbíhaj. Pro muže je to mnohem těžší - musí se aktivně snažit a o ženu usilovat, ale většinou ho pak stejně odmítne.
Přesně proto většina žen nepociťuje kvůli single statusu osamělost - samota je zde dobrovolná a muži o tu ženu stále mají zájem, jen ona o ně ne. U chlapa je to ale opačný, o toho nemá zájem nikdo, takže velmi často pociťuje osamělost, což vede k frustraci z osamění a snadno i k nějakejm radikálním činům. Pokud chce ale sbalit ženu, musí se tvářit, že je všechno v pohodě a že je vlastně dobrovolně sám, i když je ve skutečnosti úplně zoufalej (tahle přetvářka je na tom to nejtěžší).

DV - Jo, muži a ženy se sice roděj 50:50, ale z mužů se ke vztahům a sexu dostává menší procento populace - to jsou alfy, který ženy střídaj často a poměrně rychle, jde o ty nejatraktivnější muže, který to s ženama už uměj. U žen se ke vztahům a sexu dostane daleko víc žen, často i podprůměrně vypadající a neatraktivní. Neni to žádná statistika, ale řekněme že třeba z 5 mužů jsou dlouhodobě sexuálně aktivní tak 3, zatímco u žen třeba 4 z 5 (ty čísla si vymýšlím, ale je tam nějakej takovejhle nepoměr). Chápeš?
Máš pravdu, že pokud vezmeš momentální stav, bude počet zadanejch mužů přibližně stejnej jako počet zadanejch žen. Problém je v tom, že u mužů se to nestřídá tolik jako u žen - zadaní jsou v podstatě furt ty samý muži, ostatním ženy nedaj šanci.
A ty seš vlastně taky sama dobrovolně, protože nějaký kluci ti na těch seznamkách píšou, ne? Že ro vždycky skončí tak, že odmítneš ty je, protože tam "není chemie"?
 Marcel
22.06.2022 13:39:34
Já bych řekl, že ne bez ženy, ale bez společenství, rodiny.. Jak jsou jen dva a nemají děti, taky to není žádná výhra.
 smutný-člověk Muž32 Kategorie
22.06.2022 12:59:24
Přesně - země zhóří, země se vypaří, celá zeměfoukle vyfoukle do pekle.
Zůstanou jen svatí Boha Nejvyššího, kteří budou žít na nové zemi pod novými nebesy.
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
22.06.2022 12:51:56
Všichni na téhle planetě jen přežíváme, žádný větší smysl života neexistuje. Za pár set milionů let a s jistotou miliard let, život zmizí na planetě, sluneční soustavě a vkonečném fázi i ve vesmíru. Zbyde jen pustina a chlad. Krutý co? :)
 MuleMule
22.06.2022 12:49:54
Počkej 3 měsíce. Pak mám zase napíšeš.
Smajlík  klukjakobuk
22.06.2022 12:33:31
Hodislava: Nebo ti v některých případech na jisté věci stačí umělohmotný kámoš ze sexshopu. Není třeba na to balit chlapa.
 Izumi Miyako Žena32 Kategorie
22.06.2022 12:26:31
Problém je v tom, že kdejaká žena si myslí, že je žena - přitom je vodpad ..
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
22.06.2022 12:16:22
Mno, já bych ten titulek opravila.

Bez partnerky chlap jen přežívá...

Ano, je v tom rozdíl. Holku můžeš sbalit v baru, koupit si jí. Ale nebude to ono, že, Hledáš takovou, s jakou si budete rozumět, s jakou si užijete společené večery, budete si plnit přání a cíle, a stejně tak s jakou si budete oporou, kdyby šlo do tuhého. Tahle musí být jiná. Nicméně ono to funguje i naopak. Je fajn mít partnera. Mít někoho, s kým je mi dobře, koho si můžu vážit, s kým si budu rozumět, kdo mne miluje, kdo mi pomůže. Je to lepší než být sama. Ale mít chlapa jen proto, abych měla chlapa ... to budu radši sama. Chlapa můžu sbalit v podstatě kdekoli. To není problém. Pokud bych chtěla sbalit nějakého chlapa. Ale - proč. Už to dává smysl? ten rozdíl není v tom nebýt sám, ale být s někým, kdo je mým životním parťákem.
 Hodislava Žena42 Kategorie
22.06.2022 12:15:20
dotnet: Ženy a muži se rodí 50:50, takže na každého osamělého muže je osamělá žena. Nebo jako kde by ty ženy braly ty muže, kdyby bylo víc zadaných žen, než mužů? Je to 50:50. Akorát teda žena se asi spíš vybrečí kamarádce a nebude to psát na internet, tak to nevidíš. Ale je to tak, to je statistika.
A stejně nepomůže "slevit" z nároků. Jako když máš nároky, aby se ti líbil a rozuměli jste si, jak z toho chceš slevit? Chceš být ve vztahu úplně na hovno, kde si nebude mít co říct, nebudete spolu rádi, nebude tě přitahovat..? Jako to bys chtěl? To ti jako přijde dobré takový vztah úplně na hovno? To fakt chceš slevit z toho, aby se ti líbila a rozuměli jste si? Prostě vztah úplně bez přitažlivosti, bez lásky, bez souladu, furt se akorát hádat, trpět, nesnášet fyzický kontakt...
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 12:00:04
dotnet:

Tak oni i "průměrní" kluci, kdyby slevili z nároků, tak začnou mít mnohem lepší vyhlídky na vztah. Snažit si najít někoho super podle mě není výhradně jen ženská logika.

Pokud jde o mužskou část, tak to taky nefunguje. Já třeba jsem sám a vztahy jsem měl, případně zájem ze strany žen byl. U mě třeba hraje roli to, že si chci některé věci užít a další vyřešit, než abych skákal do vztahů jen proto, abych ve vztazích byl. Netřeba spěchat. Ale jsem trošku specifický, protože nemám takový ten pocit, že mi někde chybí nějaká část, kterou mám sehnat od nějaké další osoby. Přijdu si celistvý a kompletní. Od vztahu spíše čekám rozšíření těchto věcí... než že bude nějaká holka zachranovat moji příčetnost a spokojenost.
 Gecko
22.06.2022 11:45:25
Souhlas s Marcel, nemyslím, že by většina holek měla problém si někoho najít. Každá depresivní "chuděra" co sem píše nezapomene zmínit, že má přitele. Single a samy jsou prostě dobrovolně - čekají na těch 10% nejžádanějších, až přijde řada na ně, a nespokojí se s ničím horším. Což je v pořádku a v souladu s evolucí. No a pak jsou výjimky jako DV, která má smůlu, že ji přitahují mlaďouncí zoufalí závislí a taková kombinace je prostě moc vzácná.

Mužská samota = nikdo mě nechce
Ženská samota = nechce mě ten nejlepší, kterého chci já, a proto jsem radši sama
 dotnet Muž24 Kategorie
22.06.2022 11:38:30
Jak muzi, tak zeny hledaji nekdy lasku, tu romantickou…
Nechapu tvrzeni, ze by bez partnera mel clovek jen prezivat. A vubec mluvit generalne o muzich ci zenach je blbost. Je to individualni.
Milion lidi je ve vztahu a preziva…
Kazdej musi byt prvne spokojenej sam za sebe, a pak teda vztah muze byt nejakym dobrym vyustenim.
Rozhodne to ale neplati pro kazdeho. Je milion veci, ktery muze clovek delat…
 Ghnn
22.06.2022 11:25:35
Marcel: A nejde taky o kritéria výběru, ale o to, aby se mi líbil, abych cítila ten oheň. To i když splní kritéria, tak to stejně nemusí přijít ten CIT.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 11:21:26
Marcel: Ale muži a ženy se rodí 50:50, takže na každého osamělého muže je taky osamělá žena. Děláte, jak kdyby jenom muži byli sami. Ale ženy jsou taky, akorát je teda možné, že ženy si to řeknou mezi kamarádkama a nepíšou to tak na internet, tak to tak nevidíte. Ale ženy jsou taky samy a taky akorát přežívají. Já třeba sama nemám pro co žít, akorát přežívám.
Tak ono je těžké najít ten správný dílek puzzle.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 11:16:31
Souhlasím, ale už spíš než na balení holek pracuju na tom, jak se smířit s tim, že budu navždy incel a sám.

DV - To bych tak uplně neřekl, ženy maj dneska muže hlavně pro zábavu a nemaj problém si nějakýho najít (pokud teda nemaj přísný kritéria výběru jako ty). O ženy je prostě zájem, o muže zas takovej ne.
 Marcel
22.06.2022 11:14:42
*na budoucí VZTAH
 NC-NJ Muž99 Kategorie
22.06.2022 11:12:15
Přikláním se spíš k tomu názoru, že správný chlap musí umět být spokojený sám. Mít holku nebo ženu je v životě skvělá věc, ale pokud bez ní muž nedokáže být a má z toho špatné pocity, tak je to čistě slabost.

Chlap je chlap a musí umět být i sám.
Když má chlap sám pro sebe víc času, tak je to výhoda, protože může na sobě pracovat a na budoucí stav se líp připravit.
 NC-NJ Muž99 Kategorie
22.06.2022 11:03:03
raz darmo vy hovada :D je to tak ... make love, dont make picoviny ;-)
Smajlík  mrnoone
22.06.2022 10:52:20
Vždyť žena bez muže taky jenom přežívá.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
22.06.2022 10:19:47
Někdo to může mít jinak.
 Positive plus Muž Kategorie
22.06.2022 10:08:04
Tohle plati pro obe pohlavi - oba potrebuji lasku a pritomnost toho druheho, oba se vzajemne doplnuji. V pripade "single" zivota vzdy oboum pohlavi neco chybi a citi se nekompletni.
 lwjhebfiuwefh
22.06.2022 09:41:16
To není pravda. Chlap mi neměl považovat ženu za naprosto nezbytný element v jeho životě. Já si třeba ženy rád pouštím do života, ale beru je jako až sekundární nebo terciární aspekt mého života, takže mi nikdy nevadí, když vztah skončí a budu zas nějakou dobu single. To si myslím, že je zdravý přístup.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
22.06.2022 09:37:19
Naopak. Nikdy jsem se necítil dospělejší než teď bez baby. Jsem svobodný a vůbec si nestěžuju. Tolik sexu, co mám teď, jsem neměl ani jako skautský vedoucí.
 hurá
22.06.2022 08:46:38
Áno, život se ženou je sice ještě horší než bez ní, ale člověk má u toho pocit, že dělá něco užitečného a smysluplného, což ho dokáže držet nad vodou.

A ze zkušenosti bych řekl, že po nějakých 20 či 25 letech už je to docela fajn...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
22.06.2022 07:29:56
Chlap bez ženy je ako Real Madrid v Európskej lige.
Smajlík  Ivana Ivanová Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk