Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1197910, vloženo 20.06.2022 21:10:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Častý jav: škaredé dievča-pekný chalan
Ja sa ani nečudujem, že je toľko osamelých chlapov, keď vonku vidím ako škaredé dievčatá, alebo dievčatá, ktoré majú menej bodov, sú s chlapmi, ktorí sú od nich atraktívnejší.
Potom je logické, že sa na polovicu chlapov ani nedostane.
Frustráciu chlapov chápem.
 Ivana Ivanová Žena20 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.06.2022 14:55:43
Ehm, no ty taky nejsi žádná modelka :D
Jsi takový průměr, co jsem potkávala na zš ve třídě, hrozně mi ksichtem připomínáš jednu holku, pokud jsi to vážně ty :D
 Paní Mráčková Žena21 Kategorie
21.06.2022 08:57:52
Pěkná, ne???
https://www.lifee.cz/trendy/historie/marketa-tyrolska-zvana-pyskata-nelehky-osud-osklive-h - rabenky-spriznene-i-s-karlem-iv_103157.html -
 Kristýna111
21.06.2022 08:21:50
V psychologii se tenhle fenomén nazývá iluze nadřazenosti. Specifickou formou iluze nadřazenosti je Dunning-Krugerův efekt, který tvrdí, že lidé přeceňují své schopnosti v závislosti na svých reálných schopnostech. Platí, že čím méně je člověk schopný, tím více se přeceňuje. A naopak schopní lidé mají tendenci se mírně podceňovat. Podstatnou částí tohoto fenoménu je i fakt, že méně schopní lidé nemění svůj názor ani po konfrontaci s realitou.
Platí to v schopnostech i v posouzení svého vzhledu, inteligentnější člověk má zpravidla více rozvinuté kritické myšlení a je větší perfekcionista, proto také třeba více anorektiček je mezi chytřejšími holkami.
Ta "méně" hezká, pokud je zároveň i méně inteligentní se "vidí" lepší, nežli ve skutečnosti je a naopak. Je to vidět na selfie na sociálních sítích, kde se často za největší "princezny" prezentují největší s prominutím "buchty".
Jinak ano, máš pravdu také častěji vídám méně hezkou ženu vedle pohlednějšího muže, nežli je tomu naopak. Další věc je, že muži jsou méně vybíraví.
 Kristýna111
21.06.2022 05:57:47
Ono záleží na tom, jestli si ta ošklivá uvědomuje, že je ošklivá. Jsou totiž dvě možnosti:

1) Ošklivá si myslí, že je "bohyně", protože o ní mají muži (ze zoufalství) zájem. To je samozřejmě špatně.

2) Ona si uvědomuje, že je ošklivá, dotyčný s ní je částečně proto, že mu na vzhledu tolik nezáleží, a částečně proto, že se dotyčná snaží svoji ošklivost kompenzovat, aby si chlapa získala a udržela (snaží se mnohem víc než ty hezčí, je milá, nehádá se kvůli kravinám, v posteli není jako leklá ryba...).
 kony83 Muž39 Kategorie
20.06.2022 21:15:50
Máš recht. Já třeba jsem trošku náročný a ošklivou bych nebral, ani tlustou.
 Knoflejk Muž20 Kategorie
20.06.2022 21:13:24
Môj názor je, že toto by mali chlapci zaraziť a byť rovnako nároční ako ženy a tie škaredé ženy jednoducho odmietať a odsúdiť na osamelosť. Tým by sa ten sexuálny trh vyrovnal. Takto sa deformuje. Následne by si škaredé uvedomili, že buď budú navždy osamelé, alebo dajú šancu priemerným chlapom.

Chyba mužov je v tom, že nevedia ženy odmietnuť, častokrát ani škaredé.
 Ivana Ivanová Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk