Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197882, vloženo 20.06.2022 16:10:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Opustit přítele kvůli narcistovi
De facto od ledna jsem naivně a bláznivě zamilovaná do kluka, který mě jen využil kvůli mému tělu. Chvíli jsem si s ním pak ještě psala a pak mě ignoroval. Po třech měsících se ozval, že se na chvíli vrátil ke svojí ex a že by se mnou ještě chtěl spát, protože se mu líbím a já hloupá kráva souhlasila a vyspala jsem se s ním znova. Byl můj první a dennodenně jsem se kvůli němu trápila. Řekla jsem si, že tohle nikam nevede a začala ven chodit s klukem, který byl fajn a narozdíl od předchozího nebyl o šest let starší. Je to ideální kluk, je do mě blázen, hodný, pozorný, ale já se do něj nejsem schopna zamilovat. Prostě ty city nemám a stále myslím na toho idiota a pak mám výčitky. No jenomže ten předchozí se mi teď pořád připomíná a já nedokážu vzdorovat. Tvrdí, jak mě nemůže dostat z hlavy a jak to musíme přes léto zkusit. Nebudu tu popisovat, proč to tak je, ale ten kluk je objektivně řečeno narcistický a egoistický hovado a já přesto nedokážu odolat. Mám problémy se sebevědomím a nikdy jsem neměla nikoho. Na toho idiota jsem už takovou dobu upnutá a mám chuť ukončit svůj život, protože tohle rozhodnutí nedokážu udělat. Můj přítel je chudák a já si ho nezasloužím.
 Dolores ORiordan Žena18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.06.2022 22:01:06
Jak já tě chápu. Ublížení kluci, kteří nechápou, jaký to je, být uvězněnej v pasti manipulace. Může se to stát každému, děje se to ženám i mužům, hloupým i velmi inteligentním, sobeckým i velmi ohleduplným. Také bych to možná odsuzovala a nevěřila, že se mi někdy stane. Ale stalo se..a je to pěkně na hovno. Už docela dlouho. Kdyby sis chtěla popovídat nebo si vyměnit trochu podpory, napiš na - creda668@gmail.com . Je mi 20.
Smajlík  creda668
21.06.2022 17:24:29
Mandarinka: asi bych úplně nespojoval výřečnost a extroverzi s charismatem. Totiž, mít charisma neznamená být extrovertní a výřečný, nemá to nic společného s těmi "pseudokurzy" typu "jak na holky".
Charisma jako takové je univerzální pojem, který může zahrnovat naprosto cokoliv, a co to je, určují dvě věci: dotyčný to má/nemá a druhému se to líbí/nelíbí. Pro nějakou ženu bude charismatický nudný knihomol s profesorským vystupováním, někdo zase je na společenské tanečky a flirt. Říct tedy klukovi, že buď charisma má nebo nemá, a poukazovat na extroverzi a výřečnost, je radit mu cestu do pekel, navíc je to chyba.

Chápu, že se to líbí tobě, a že charisma má nějakou statisticky obecnou podobu jako třeba krása u ženy, přičemž ani typicky "hezké holky" se nelíbí každému a nêkomu kupodivu přijdou ošklivé.
 Parkaboi
21.06.2022 15:57:31
Jouko: jo hele to já nevím, jak to s tebou je. :( To bych tě fajt musela vidět, a chvilku mluvit s tebou. Třeba jsi vzhledově v pohodě, ale něco je odpuzuje na chování. Třeba to je ten vzhled. Jestli jsi na půl cigoš, tak to přeci nevadí. :) Kamarádka je cigoška z 1/4, a vůbec to na ní není vidět. A i když to na tobě je vidět, podle mě, tím to nebude. Bud chování nebo vzhled, nebo obojí dohromady.
 Mandarinka2424
21.06.2022 15:54:15
Jouko: myslím, že pokud ti více lidí řeklo, že jsi hezký, tak to nic neznamená. Lidé lžou, chtějí se druhému zavděčit, potěšit ho atd. Podle mě vypovídající hodnota nula. :(
 Mandarinka2424
21.06.2022 15:52:36
Mandarinka

A taky bych podotkl, že jsem napůl cigos. A někdo to pozná někdo ne. Do dnes bojuji s tím kdo vlastně jsem a jak se mám vnímat. Asi se jí se dělá zle z moji osoby. Kdokoliv jiný s mým jednáním atd.by měl úspěch u holek hned
 Jouko
21.06.2022 15:50:03
Mandarinka

Máš pravdu pravdu. Dost si to protiřečí ale zase mi nejde do hlavy, že o tolik víc blbounu vypadá hůř než já,a tohle neřeší. I několik lidí mi řeklo že jsem hezký. Neví no co jsem nebo proč se to děje.nerozumim tomu.
Snažím se pracovat na svý myslí a celkově myšlení abych měl klid na duši, ale nějak se mi to nevrací.
 Jouko
21.06.2022 13:22:33
"PRave naopak.
pripada mi, jako by se snad za me stydeli. Jakoby se stydeli za to,ze by se ony me mohly libit. "

podle mě se jim nelíbíš fyzicky - v obličeji, s postavou to nemá nic moc společného
nemůžeš tolik brát v potaz vlastní úsudek - protože lidé mají obecně tendenci nadhodnocovat co vlastní oni sami, dům, partnerku, auto atd.

tohl bude dost hnusný, ale vážně si myslíš, že ony se stydí, že by se tobě mohly líbit, když tě zároven nechtějí...to si protiřečí ne? nestydí se spíš za tebe, protože je jim stydno s tebou někam jít?

jako těžko říct :( musela bych tě vidět, a chvilku s tebou mluvit, abych věděla víc, tohle jsou jen takový domněky z mojí vlastní zkušenosti...
 Mandarinka2424
21.06.2022 13:01:41
Mandarinka

To je další problém. Já si nemyslím, že jsme ošklivý. Sobě se líbím. Výrečný asi moc nejsem.ne ze začátku. Někdy mám dobrou náladu někdy zas špatnou.
Postavu mám řekl bych i svalnatou/prý jsem slachovity. Chodím 3-4 týdne do posilky. Řek bych že mám i svaly.a rozhodně vídám ošklivější typky než sem já,a takový problém nemají. Fakt nevím no.asi bys mě musela vidět a něco prokecnout. Finančně jsem na to taky dobře. Mám rezervy a můžu si dělat a chodit kam chci a kdy chci pokud nejsem v práci. Dokonce si troufni říct, že se holkám líbím a mám charisma. Ale asi je to jen můj pocit.
 Jouko
21.06.2022 12:33:39
jouko: achjo :( znám jednoho, ten popis by na něho hrozně seděl, a u něho je tahla kombinace: velmi ošklivý + žádný extra zábavný charismatický lev salónů (nevím jak to mám popsat, prostě je to spíš analytický typ než emoční)...to je pak blbá kombinace...

znám kluka, co byl ošklivý, ale byl děsně výřečný a charismatický, že mu každá ležela u nohiu...ale to si myslím, že člověk bud v sobě má nebo nemá (stejně jako věřím, že ten stejný kluk by třeba neměl na to vystudovat matfyz, příklad)

ty třeba můžeš být šikovný pracovně, chytrý, skvěký kamarád, ale jako partner je nepřitahuješ
nevím, co bch poradila no

nevím, jestli extrovertsnost, výřečnost, charisma dá naučit....něco mi říká, že nedá...ty lidi co znám, tak to maj v sobě

no a pak jedině něco udělat se vzhledem..ale jestli to je extrém, tak s tím taky nic moc neuděláš (ale neznám tě)

další možnost je hodně snížit svou latku...příklad, třeba jsi ITák, máš 50 nebo 100 měsíčně, jasně - chtěl bys nějakou chytrou průměrně hezkou ajtačku, ale prostě ta průměrně hezká si najde taky normálně hezkoho nebo ještě hezčího než je ona sama....a prostě když člověk nechce hodně ošklivou, když je sám ošklivý, tak co s takovým....vem si, že peníze a postavení nestačí, třeba před 100 lety bys našel na inzerít babiú jako nic, ale dnes ty mladý holky si uměj samy vydělat atd...
když chlap je ošklivý + nudný + chce ještě hezčí holku než je on sám....tak co s ním prostě...nevím,..píšu to tady pořád, a pořád se do mě tady někdo kvůli tomu naváží
 Mandarinka2424
21.06.2022 12:07:46
Šerednej Zmrd

a kolik roku je tobe a tvopji nynejsi pritelkyni?

jinak s tebou upne souhlasim.


jo a taky víš co ma mza problem ja? ze semnou se nechce zadna ani kamaradit. :-D absolutne nechapu proc. podle tech vztahovych kouču uz bych mel mit na konte 1000000 holek a nemam zadnou. nechapu co delam spatne. Lidi o me rikaji ze jsem vtipny a je semnou sranda. nedoprosuju se a nedolizam a neskemram aby si me nejaka vsimla. v praci me muzete videt s usmevem na tvari, ze si clovek rekne ,ze musim byt cáklej pritom si jen vybavuji ruzne scenky z filmu a proste rozesmivam sam sebe. chodim vzprimene a holkam umim koukat do ocí a udrzovat ocni kontakt. Nejsem drzi a ani vlezprdelka.
Zkratka kdyz jednam s holkama jako se sobe rovnyma, obcas je popichnu ci poskadlim ..proste z nich nedelam bohyne, tak se mi to nijak v dobrem nevratilo. PRave naopak.
pripada mi, jako by se snad za me stydeli. Jakoby se stydeli za to,ze by se ony me mohly libit. Ze nezajev vzbudi zajem? u me zase spatne.... jakmile si dam trosku odstup, mírne nezajem nebo tak... tak automaticky to konci vsechno. Ony rozhodne nedelaji signaly ze by mely o me zajem..nebo ze by me chteli nahanet. fakt uz nevim co delat. je mi 30 a jsem panic.
 jouko
21.06.2022 10:56:28
Je jí 18. Věřím, že jednou dospěje a bude to lepší. :)

Jinak já chodila taky s jedním hajz*em, ale bylo mi tehdy 15, a vydrželo to dlouhé roky, byl to normálně vážný vztah. Vážně jsem neměla spoustu borců na šuk.

Autorka je hodně mladá, sbírá první zkušenosti. Každopádně jinak tohle je dcl extrém.

Nechod do postele s někým, kdo to s tebou očividně nemyslí vážně. Nejdřív s tím člověkem randi, klidně i několik měsíců. A jinak můžeš mu dát klidně až po tom co tě předtaví rodičům a kamarádům. A najdi si normálního kluka, žádnýho zlýho ani nějakou manipulativní hodnoučkou bačkoru. prostě psychicky zdravého a normálního kluka.
 Mandarinka2424
21.06.2022 10:30:31
Kdo chce kam, sup tam s nim!

Hodne stesti a hodne deti preji!
 Kvetak
21.06.2022 09:26:00
Jo a jinak aby to nevyznělo nesprávně, neobhajuju ubrečené ťulpase, "hodné ňoumy" kteří na sobě nechaj dříví štípat a pak brečí že je žádná nechce.
Člověk si má samozřejmě v prvé řadě vážit sám sebe, jinak si vás nebude vážit nikdo.

Proto taky když vám holka řekne s*ačku ve stylu:
"Já se musím rozhodnout mezi tebou a svým ex."
Správná reakce není začít ji lézt do p*dele a dokazovat jí, že jste lepší než on. Správná reakce je "Tak já ti to rozhodování usnadním" a jít o dům dál.

Dobývat OK, snažit se o holku OK, ale KU*VA NIKDY SE NEDOPROŠOVAT.

A v neposlední řadě, do vztahu má člověk jít, když má všechny s*ačky z minulosti vyřešený, uzavřený, s čistým štítem. Pizdy co chrápaly s různými frajírky, narcistickými hovady atd. ignorovat, to už je poškozené zboží, jako kdybyste si utírali p*del použitým hajzlpapírem. Měly svou šanci, pos*aly to.
Opakuji, vy nejste ničí náhrandí fotr ani psychiatr amatér, za její chyby nenesete odpovědnost, s následky svých blbých rozhodnutí se musí blbka vypořádat sama.
 Šerednej Zmrd
21.06.2022 09:07:33
Pipino, nevím jestli jsi troll, nebo jsi skutečně tak blbá, ale asi ti budu muset dát "radu" kterou ti měl už dávno dát tvůj fotr...

Život není o lehkých rozhodnutích. Je naprosto běžné, že musíš vystupovat z komfortní zóny.
Myslet pí*ou je cesta do pekel, uspokojí tě to z krátkodobého hlediska, možná ani to ne, ale z dlouhodobého tě to dostane do s*aček tak hluboko, že čistá už nevylezeš.

Tím myslím ty tvoje kecy "nemůžu si ho zablokovat, furt na něj myslím".
No když s ním budeš furt udržovat kontakt, furt otvírat staré rány, nikdy se nezahojí.
Já už kolikrát utínal kontakt s osobou, na které jsem byl "závislý" ale věděl jsem že z dlouhodobého hlediska to nemá s mysl.

Když se se mnou loni rozešla baba, taky jsem měl ze začátku furt nutkání že TO MUSÍM ZACHRÁNIT, bojovat o ni atd... Vyklubala se z ní totiž podobná ublížená blbka jako ty, akorát ty máš na to ještě právo, bejvalce je příští rok třicet. Taky argumentovala že "jsem moc hodnej" a "ona se po prožitých traumatech už nedokáže zamilovat", úplně stejný ho*na.
Samozřejmě to byly jen kecy, celou dobu co jsme byli spolu se přetrvařovala, měla mne jen na lízání si ran, zatímco šu*kala s jinýma. Vyměnila mne za totálního burana.

Co jsem udělal? Všude jsem si ji bloknul, smazal všechny fotky, její číslo... Jo ze začátku mi bylo pod psa, za měsíc jsem si na ni pomalu už ani nevzpomněl, dal si pár nezávazných šu*aček na zpravení nálady. No a teď mám novej, mladší, nepoškozenej kus.

Nebýt nedávné události, kdy exina jediná kamarádka nadávala, že exka se zase rozešla s nějakým buranem a psychicky se z toho zhroutila a ona ji musí utěšovat, už bych si na ni ani nevzpomněl.
Smajlík  Šerednej Zmrd
21.06.2022 00:25:10
V jejim věku jsem byl ještě panic, zatímco ona se na základě sexu hloupě rozhoduje o vztazích. Jaká situace by mohla líp vystihnout důvod, proč nenávidim holky, než právě tahle?

Jakou mam asi tak šanci s nějakou holkou normálně žít a fungovat, když ony maj tak tisíckrát větší sexuální a vztahový zkušenosti než já? I kdyby se stal zázrak a povedlo se mi nějakou princezničku sbalit, nemohlo by to vydržet právě kvůli týhle brutální zkušenostní nevyrovnanosti. Jenže zkušenost nezískám, když mi žádná holka nedá ani šanci.

Nedávno jsem se ještě snažil učit se s holkama komunikovat a tak, abych si ty šance zvýšil, ale když si uvědomim výše popsanou skutečnost, vidim, že to nemá žádnou cenu. Takže jsem s holkama skončil. Polib si, princezno!
 Chudáci incelové
20.06.2022 21:50:41
Ty holky jsou dneska hrozný čubiny.
 Flusni si
20.06.2022 21:49:47
A kolik roků je tomu narcisovi?
 Daklok
20.06.2022 21:31:20
Frajer napíše, líbís se mi a chtěl bych s tebou spát, a holka jde? To žijem? Ty musíš mít hodně sebevědomí na picu, když ti frajer napíše, líbís se mi a chci tě vojet a ty jdeš.hooodne jednoduchá holka
 Dukpol
20.06.2022 20:22:19
Holky jsou svině: ale to taky není pravda. Spousta holek, opravdu velká spousta, je jiná, a ne z nutnosti, ale člověk se chce hlavně bavit a zažívat vzrušení - a to ti hodný, zodpovědný a spolehlivý kluk prostě nedá.
Dospělá žena nehledá vzrušení a dobrodružství ve vztahu, dospělá žena hledá stabilitu. To mladí nemyslí na nic jiného než na zábavu, a tím to je.
 Parkaboi
20.06.2022 20:21:51
občas přemýšlím, jestli prostě není lepší zůstat sám, protože při pomyšlení, že je někde venku pravděpodobně víc holek jako ty, se mi dělá fyzicky zle, a jsem rád, že už jsem delší dobu po večeři, protože jinak bych už plnil druhý kyblík.
Smajlík  Night Sentinel
20.06.2022 20:09:46
Napoprvé vždycky...

Smajlík Michal-222
--
Já až napodruhé
Smajlík  Loca Loca Žena98 Kategorie
20.06.2022 20:08:00
"Takže mi nikdo netvrďte, že si holky nevybíraj ty největší kretény. "

Napoprvé vždycky...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
20.06.2022 20:05:11
Nezapomeň, že pokud je tvůj přítel hodnej a pozornej, žádnou jinou holku si jen tak nenajde, protože sama vidíš, že o takovýho kluka nestojíš. A ani jiný holky ne.
Bude osamělej a dost možná si vypěstuje nenávist k ženám (není se čemu divit). Přesně tenhle přístup holek (že dáš arogantnímu debilovi přednost před hodnym klukem) se značně podílí na vzniku incelů.
 Gratuluju
20.06.2022 20:05:00
Ten kluk je - presne ako píšeš, kluk. Klučík, decko. A ty zrovna tak. A to je celá pointa. Dve deti sa hrajú na dospelých a tretí tam robí komparz, koniec príbehu.
 ctjb tvl dpc Muž35 Kategorie
20.06.2022 19:59:41
To je klasika. Takže mi nikdo netvrďte, že si holky nevybíraj ty největší kretény.
 Holky jsou svině
20.06.2022 19:58:26
"Jsi prostě mladé tele. Teď pohrdneš ideálním klukem kvůli hajzlíkovi, který tě má u řitního otvoru a za nějakých deset patnáct let tady budeš brečet "kde jsou všichni hodní muži?", protože nikdo nebude chtít tebe a tvé dvě až tři děti, každé s jiným chlapem."


Tak tak. Těšit tě může jen to, že takhle to dělá většina holek ...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.06.2022 19:18:07
Jsi prostě mladé tele. Teď pohrdneš ideálním klukem kvůli hajzlíkovi, který tě má u řitního otvoru a za nějakých deset patnáct let tady budeš brečet "kde jsou všichni hodní muži?", protože nikdo nebude chtít tebe a tvé dvě až tři děti, každé s jiným chlapem.
 kony83 Muž39 Kategorie
20.06.2022 18:55:23
Jenže ten hejt nedostáváš za to, že se nedokážeš zamilovat. Jsi jak STAN, fakt.

To, že ho nemiluješ, ti dosud nevadilo, dosud nebyl problém, že tě nepřitahuje a nechceš ho, dokud narcis neměl zájem. Teď narcis zájem má, chce si vrznout, a ty potřebuješ elegantně vycouvat. Kdybys fakt věřila, že si toho kluka nezasloužíš, rozešla ses s ním už dávno, a to bez ohledu na existenci toho narcise.

Dělala jsi z něj trotla, a vsadím se, žes mu na začátku vztahu neřekla, že do něj vůbec zamilovaná nejsi a že jen zkoušíš randit s jiným klukem, než s těmi, kteří tě přitahujou.

Tu bídu dostáváš za ten alibismus, pokrytectví a falešné sebeobviňování, pomocí kterého ze sebe svaluješ odpovědnost za hnus, který jsi rozjela na svýho současnýho přítele.
 Ametyst kejv
20.06.2022 18:48:53
Sir Nobody:

8letý gympl byla největší chyba mého života :D :D :D
ale vysvětluj to 11letému dítěti
ale ne, zas tak hrozné to nebylo...jenom s gymplem jsi úplný nedostudovaný hov** :D
a podle čeho jsi na to přišel? :O
 Mandarinka2424
20.06.2022 18:30:43
Těžko říct, jestli jsi mrcha. Nevypadá, že chceš někomu záměrně škodit. Spíš bych tě přirovnal k pejskovi, co ucítí špekáček a spadne při snaze dostat se k němu do díry... z které se mu nedaří vyhrabat. Tvoje vlastní pudy ničí tvůj život a životy lidí okolo... smutná realita našeho světa často k vidění i v dalších případech okolo.
 Gecko
20.06.2022 18:24:18
Sir Nobody; já vím, že zde nedostanu sympatie s vím, že jsem v tomhle svině, která si toho kluka nezaslouží. Vím, že bych ho s tím idiotem dokázala snad i podvést a on je pro mě moc dobrý. Mám zlomené srdíčko a on to schytal. Problém je v tom, že s tím prvním klukem jsem cítila obrovské souznění a myslím, že se toho nikdy nezbavím. On tam bude přítomen tak nějak vždy a já nevím, jak to prolomit, protože zablokovat si ho nedokážu. Nevím, jak to mému současnému příteli vysvětlit a strašně moc si ho vážím jako kamaráda. Nechci o něj přijít a zároveň ho nedovedu milovat. Je to bezradná situace.
Smajlík  Dolores ORiordan Žena18 Kategorie
20.06.2022 18:11:14
Mandarinka2424; máš pravdu a rozejít se s ním je jediné řešení. Spousta lidí zde mě nazývá sviní apod., ale já se snažila taková nebýt. Jen se do něj zamilovat prostě nedokážu. Nevím, jak se s ním rozejít, protože on si zaslouží jinou.
 Dolores ORiordan Žena18 Kategorie
20.06.2022 18:09:41
@Dolores ORiordan
Ať se ti to zdá hnusné sebevíc, tak Šerednej Zmrd se trefil do černého.
Sem sis viditelně přišla jen pro ten menšinový souhlas, protože se nechceš cítit tak blbě...
... Ono jestli se ,,těžce" rozejdeš s přítelem, abys ho v blesku ,,lehce" vyměnila za nějakou rychlovku s děvkařem, který tě pak odkopne jak kus plesnivého sýru... Tak to GLHF! Aneb! Supr návrat do starých kolejí!
... SMAŽ SI HO, ZABLOKUJ SI HO!!! A MÁŠ KLID!
A ano!!! Nezasloužíš si svého přítele! Proto si ho važ a ceň si ho... Tohle co máš v tvé palici, to je na proplesknutí, protože očividně on si tebe váží, i když má na lepší - nicméně ty ho viditelně nezajímají!

@Mandarinka2424
No, ale to by pak dle tohohle ,,romantismu" asi nikdo nemohl chodit s nikým a vztah by byl dlouhý maximálně na půl pusy.
.. Mimochodem... Cítím už dlouhodobě z vašich příspěvku gymnázium - třeba se mýlím! ^^
 Sir Nobody Muž29 Kategorie
20.06.2022 17:41:47
Nedivila bych se, kdyby ten haj*l běžel za nějakou potvorou. Holkou přísnou, náročnou, profesně úspěšnou a krásnou. Píšu z vlastní zkušenosti. Byla jsi na něho moc hodná. Příště mu nic nedej. A toho hodného si važ, respektuj... A pokud mu nejsi schopná dát tolik lásky jako on tobě, to už se s ním radši rozejdi. :)
 Mandarinka2424
20.06.2022 17:22:25
Narcistický týpeček ublížil a ublíží znovu tobě a tvému příteli ubližuješ zase ty. Nemá cenu chodit s někým, ke komu nemáš city. Dřív či později se pak stejně rozejdete a čím později to bude, tím ho to bude bolet víc, protože jeho city budou časem sílit. Co se týče pana narcisty, zablokovala bych ho. Podle toho, co píšeš, ti jen znovu ublíží. A ty nedokážeš sama odolat tomu pokušení, proto bude nejlepší se odtrhnout tímto způsobem.
 Nvm nzjm
20.06.2022 17:11:21
ametyst kejv: To je běžnej jev, retardované děcko chce to, co nemůže mít. Narcis ji psychicky traumatizoval, rozbil, tak si pořídila hodného ňoumu u kterého si líže rány. Hodnej ňouma působí jako boxovací pytel, vybíjí si na něm to co jí udělal ten hajzl předtím. Traumátka si už vyléčila, tak šup znovu za narcisem a až ji odkopne, přisát se jak pijavice na dalšího ťulpase... jestli ten současnej teda není tak blbej aby ji vzal zpátky.

Začínat si s nějakou traumatizovanou retardovanou pí*ou co si předtím začínala s narcisama, magorama atd. je jako uklízet po pařbě na které si vůbec nebyl.
Ztráta času.
Smajlík  Šerednej Zmrd
20.06.2022 17:05:48
Jiný problém, ale blbá si pořád stejně.
Smajlík  Šerednej Zmrd
20.06.2022 16:59:36
Škaredej zmrd; psala jsem to sem naposledy tři měsíce zpět a tehdy jsem ještě neměla přítele aka úplně jiný problém. Tvůj život musí být hodně smutný ty nechutný hovado.
 Dolores ORiordan Žena18 Kategorie
20.06.2022 16:56:28
Kdybys fakt věřila, že si ho nezasloužíš, už ses s ním rozešla.
Tohle je jen alibismus, ve skutečnosti máš výčitky, protože ti to takhle dost možná vyhovuje, a kdybys měla odvahu, s troubou chodíš a užíváš si jeho pozornost, a s narcisem spíš, jenže víš, že kdybys to udělala, ztratíš troubu a narcis tě beztak odkopne.
 ametyst kejv
20.06.2022 16:51:27
Bych se potrhal smíchy, kdyby z té blbky teď padlo že narcisovi roztáhla na požádání, ale přítel drží doteď celibát, protože to "nechce uspěchat" :D
 Šerednej Zmrd
20.06.2022 16:48:43
Kolikrát sem budeš ještě tu s*ačku psát?
 Šerednej Zmrd
20.06.2022 16:45:00
Ježiš takové blablabla, jak si nějaká holka nezaslouží přítele, který pro ní udělá vše kolem... To každého partnera zajisté potěší! Hlavně když při tom myslí na nějaké hovado, které píše úplně trapné sra*ky, co jsou jen zbytečná slova.. Samotné ti je jasné, že se ti chce dostat pouze pod sukni, a pak tě odkopne! Co pak? Budeš čekat na příští měsíc, až se koukne do kalendáře a z těch dvaceti-třiceti dalších holek si vybere na ten určitý den tebe?
Byla jsi blbá dvakrát, chceš být blbá i potřetí + k tomu zradit někoho, kdo k tobě cítí víc, než tenhle nějaký sráč, co ti trapně hraje na city?!
BEZ ODPOVĚDI SI HO ZABLOKUJ! A máš to z krku!
..
 Sir Nobody Muž29 Kategorie
20.06.2022 16:41:21
Některé ženy prostě touží být rohožkou...
 timtim2
20.06.2022 16:39:30
Loca loca, kuuur: jako nejspíš to bude jediné možné řešení, jen nevím, jak to vezme a jak mu to říct a bude to těžké. Děkuji
Smajlík  Dolores ORiordan Žena18 Kategorie
20.06.2022 16:33:24
Můj přítel je chudák a já si ho nezasloužím.

Jojo, to jsem si taky říkala a naštěstí jsme se rozešli a jsme oba šťastnějsi
 kuuur
20.06.2022 16:30:39
Tak ty bys měla opustit přítele celkově.
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk