Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197877, vloženo 20.06.2022 13:53:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
S přítelem se strašně často hádáme
Dobrý den, jde o to, že jsem strašně náladová. Z dobré nálady přejdu do naštvanosti z minuty na minutu. To bohužel negativně ovlivňuje náš vztah s přítelem. Snažím se pro něj dělat všechno, protože ho miluju. Občas se ale "zabejčím" a vzniká z toho trucování, na které reaguje přítel snahou se omluvit, napravit to.

Jenže většinou jsou to jen mé vnitřní pohnutky a pak stačí něco, co se mi jen trochu nelíbí, ve skutečnosti žádný problém ani není. Přítel tedy tápe, neví co dělat a pak se naštve. Takže jsme na sebe naštvaní. Já se pak po pár hodinách zchladím, ohlédnu se po tom, co se stalo, a je mi to strašně líto. Takže se to snažím vyžehlit a on to většinou přijme.

Jenže i jemu už dochází trpělivost. Před chvílí jsme se zase chytli, a jelikož jede pryč a vrátí se až v úterý večer, zabouchl za sebou dveře a šel. Mně je to teď strašně líto, nechci mu ubliživat, a nechci zničit náš vztah. A nechci, aby přítel musel být s někým takovým.
 jsemhlupana Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2022 23:31:36
Nejste sami. Ale musí to mít své meze a pravidla. My se třeba pohádáme jednou týdně, v pátek večer. Vše si vyříkáme a pak je zase týden klid. Dá se to zvládnout. A výměna názorů je mnohdy lepší, než zlověstné ticho ...
 KANTOR Muž77 Kategorie
20.06.2022 20:14:19
Mám to stejně. Časem jsme našly cestu, jak se s tím poprat. On ví, že si mé výlevy nemá brát moc vážně, že se brzy udobříme. Dávám to tedy částečně za vinu tomu, že moji rodiče nikdy nebyli hezkým vzorem ohledně vztahů. Sama mám kolikrát strach, kdy mě přítel opustí - ale zatím je se mnou 3 roky a neopustil mě. Je fajn o tom komunikovat. Jako cholerikovi mi to dost pomáhá. Taky mu řekni, co mu vadí, nebo jak by měl reagovat v takové situaci (někdy pomůže, když prostě odejde a za půl hodiny se vrátí).
 Regekon
20.06.2022 17:04:14
Přítel by tě měl poslat do p*dele svinským tempem, jinak skončí ve cvokárně dřív než ty.
Uvědom si, že svět se netočí kolem tebe a tvých nálad.
Přítel není tvůj fotr ani osobní psychiatr.
Jak se sebou chceš něco dělat, tak k psychologovi nebo ideálně psychiatr, koňskou dávku oblbováků.

Baj the wej, to co je mezi váma nejsou partnerské neshody. Ty svého chlapa psychicky týráš, on si už nechce nechat s*át na hlavu, tak fńukáš a děláš ze sebe oběť.
Správný název zpovědi by měl být:
"Chovám se ke svému příteli jako totální pí...."
Smajlík  Šerednej Zmrd
20.06.2022 16:05:51
No nevím. Bejvalka byla taková "italka", vylítla a schladla, jeden den všechno roztřískala, druhej den předla jako kotě, když měla menses, to bylo peklo.. no, když chtěla miminko, tak vlastně taky.
Nechal jsem jí dítě na krku a utek, posera. Dnes už to nenapravím, ale větší divošku jsem nepotkal, mrzí mě to.
 kulich
20.06.2022 15:49:13
Spíš je možné, že najdeš někoho, kdo ti bude oplácet stejnou mincí (případně to ještě doplní nějakým tím násilím) a nebude si z toho sám nic moc dělat. Ale věř mi, že tohle taky nechceš...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.06.2022 15:45:05
> První - každý je nějaký, a pro každého se najde protikus, se kterým se "to" (společný život) dá zvládnout.

To není tak úplně pravda, čím větší je člověk magor, tím hůře bude svůj "protikus" nacházet. Nakonec místní celebrita Diamond Vampire by mohla vyprávět.

Takže příliš nespoléhej na to, že se najde někdo, kdo bude z tvých vrtochů unešený...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
20.06.2022 14:44:04
Mám pro tebe minci o dvou stranách.

První - každý je nějaký, a pro každého se najde protikus, se kterým se "to" (společný život) dá zvládnout.

Jenže je tu i druhá - zatím mluvíme o dvou dospělých lidech - a teď si představ, že se takhle budeš chovat k dítěti které nic nechápe, přizpůsobí se tomu a do budoucna to převezme jako vzor - jeho pubertu asi nějak přežiješ, ale připravíš tím neveselý rodinný život i svým zeťům/snachám a hlavně vnukům...

První krok, jeden z nejtěžších (uvědomit si, že ten problém sídlí někde v tobě) máš za sebou. Super. Druhým bude zapátrat po příčině, a sama jsi na tohle krátká. Začni s ním víc mluvit, vynalezněte nějaké signály/hesla kterými budeš moci signalizovat "nic neříkej a utíkej, jde to na mě a neubráním se", existují i partnerské poradny... Trochu mě to svádí hodit to na tvůj věk, ale - a připrav se že to se ti nebude poslouchat dobře - neznám tvoji matku, resp. hnízdo ze kterého jsi teprve nedávno vypadla (pokud vůbec).
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
20.06.2022 14:32:30
to co popisujes jsem zazil z druhe strany a rikam nikdy vice. Emocne labilni holka...jako vydrzel jsem to asi 3 mesice a pak to rozsekla, kdyz jsem pochopil ze je jaksi jeste jednoduzsi...tak sla ven z auta nekde na semaforech :D a veci jsem ji dal pred dvere driv nez dosla. Jo, trosku udelala randal na chodbe, ale uz je v pi...a dobre tak :)
 strikackys
20.06.2022 14:23:37
Asi máš hraniční poruchu osobnosti nebo tak něco.

Bohužel často ubližujeme lidem, které nejvíce milujeme. Zkus si najít nějakou náhradu, na které si vybiješ vztek, třeba trhej reklamní letáky nebo si běž zaběhat. Protože jestli si to budeš vybíjet na příteli, zůstaneš sama.
 RozáliePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk