Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1197851, vloženo 20.06.2022 01:27:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Krádež posiluje kamarádství?
Jako zítra vezu auto do servisu na vylepšení a chtěla jsem si to v něm dnes navonět sprejem, který jsem si koupila... Tak jdu do auta a zjistím, že ten sprej tam není! Hned mi bylo jasné, kdo je pachatelem. Tak jedu rovnou do toho temného ghetta a tam už na mě mávají kluci i s tím zlodějem, který odcizil moji tekutou africkou růži. A hned mi psal, co dělám. Tak mu právě píšu, že mu jdu vynadat! Tak přijdu k nim a oni prý, jak jsem přijela. Říkám VRTULNÍKEM! A pak jsem slyšela, jak ti ostatní mému idolovi říkají, jak jsem sympatická. :D No hned šel můj idol se mnou bokem a ptám se ho na tu voňavku. A on se úplně v klídečku přizná, že si ji minule asi omylem vzal do tašky, protože byl zhulenej. A že tam asi má i oblečení, které hledal. Tak říkám, že spíš teď je nějakej divnej a jestli něco neměl. Tak samozřejmě všechno popřel... No hned jsem mu řekla svůj názor, že nemám ráda, když jsou pod vlivem něčeho, protože je to pak s něma vždycky jak s dementama. A myslela jsem, že ho tím namíchnu, ale on místo toho z toho dostal záchvat smíchu a hrozně se mu to líbilo. A vůbec byl celej nějakej vysmátej a pak se začal opírat o moje auto. Tak říkám, že s ním nikam nepojedu v tomhle jeho stavu. Jenže on začal, jestli jako vypadá jak idiot, že si myslím, že něco měl. No tak už se pak choval normálně, tak jsme sedli do auta, a on mě začal hrozně objímat za to, že jsem mu koupila pití a oplatek. Přitom ten oplatek jsem tam jen zapomněla v kastlíku, ale ok. Pamatoval si, že tam minule pro něj něco bylo, tak šel automaticky šmejdit zase do kastlíku, vydřiduch.

Tak jsme se projížděli a na Vltavě hráli zrovna nejdříve jazz a pak nějaké španělské skladby, fakt dost hezké, zrovna jeho styl. A já se zrovna včera dívala na zájezdy do Itálie. Verona, Padova, Benátky a tak. Tak já řídila, on mi říkal, kam mám jet, a oba jsme snili o dovolené v Itálii a poslouchali u toho ty skladby. No prostě hezký večer. Popravdě mě netěší dnešní ceny benzínu, ale strašně ráda jezdím tím autem a když v noci není provoz a ještě jsou kolem samé příjemné věci a zasním se nad nějakým mořem a starými městy... Tak to je fakt celkem relax. Akorát jsem mu chtěla říct, že s tou jeho "spolehlivostí" a těmi věčnými dluhy pojede akorát tak do pr... A já kvůli němu taky, když mě o všechno obere. Ale neříkala jsem nic, i ty sny v tom autě byly hezké, tak jsem to nechtěla kazit. :D Jenže on tu zná snad všechny Romy a my jedem a on si otevře okýnko a zavolá na chlapa Hej, ty cigáne! A chlap se otočí a ten vedle mě se začne chlámat jak puberťák, který má škodolibou radost. :D No tak se zase najedl a napil, poslechli jsme si muziku, zajezdili jsme si a že prý on jde konečně zítra taky do práce, tak jsme se pak rozloučili a strašně mě zase objímal, že zítra se prý uvidíme a dá mi tu voňavku. Já o tom tedy silně pochybuju, spíš jak vystoupil, tak jsem se podívala, jestli mi zase neukradl z auta něco dalšího. :D Akorát už snad kromě dokladů nemá co. Raději se snažím v jeho blízkosti nic důležitého nenechávat na očích. Ale jako jak on ještě v pohodě řekne, že to má určitě doma. :D Říkám jak to můžeš mít doma, když to mělo být u mě v autě... No me nadikhľom.

Proč se s takovým idiotem cítím dobře? Moje rodina je kvůli tomu smutná a já někdy taky.
 Šukar čhave Žena21 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.06.2022 14:28:56
Nejaký Lakatoš ťa okradol? Too bad.
Smajlík  Heyy Richie22 Muž21 Kategorie
20.06.2022 14:26:13
Jak říká klukjakobuk...učili se to na Harvardu, kde podle fejsbůku všichni studovali.
 Brbla222
20.06.2022 13:12:59
Asi myslel že je to Lujs Vitón.
Smajlík  klukjakobuk
20.06.2022 11:29:11
On mi totiž říkal, jak kdysi zkoušel s něčím přestat, ale že mu to nejde. A nejdřív ani nechtěl, abych věděla, že bere i něco tvrdšího. No já to fakt nesnáším, ale u něj prostě to radši jakože nevidím, respektive neřeším, jen si kontroluju, kdy se chová rozumně. Tak prostě vždy si řeknu chudáček a pak ještě vždy žadoní o jídlo a tváří se jak největší hladovej chudáček na světě a prostě kdybych měla dítě, tak bych se na něj beztak vykašlala. Ale mně se asi líbí se o něj starat, tak jako o toho předchozího. Taky už mu peru nějaké prádlo občas, když se u mě převlíká a nechá si ho tam. No jo... Jako asi ho mám trošku bezdůvodně ráda a líbí se mi, když se cítí dobře. Ale já nevím, proč zrovna on.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
20.06.2022 11:17:56
Meloun: Tak mně to vadí, nemám ráda krádeže, protože to ubližuje. A drogy taky ne, protože to taky ubližuje a navíc ohrožuje ostatní. Já nic z toho nedělám. Ale když jsem s tím chlapem někde a on se chová hezky a zasmějeme se a zahrajeme si a tak, tak to se ničeho takového netýká a pak nevím, proč by mi s ním nemohlo být dobře. Kdyby chtěl krást někde se mnou, tak mu to rozhodně zatrhnu, pokud by to bylo v mých silách. A naštvalo mě i to, že mi vzal ten sprej, protože to taky nebylo levné. Ale bohužel se pak vždy tváří jako svatoušek a já mám problém, jak ho začnu vidět jako nevinného zachtivého syna a pak hned prostě vyměknu a pak i to, že mi něco udělal, obrátím v nějaký vtípek a ještě bych mu dala pusu. Ale to je tím, jak oni se vždy umí tak lísat, když něco provedou. Takovej trošku rozmazlenej chlap. Ale mně se to asi líbí.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
20.06.2022 10:33:33
"Pane soudce, gádža si to kolo nezamknul, tak jsem myslel, že mi ho chce darovat."

Ale žádný cikán ani Rom mi nic špatného neudělal (a já jim taky ne), tak to beru jen jako vtip. Podobně jako židovské vtipy.
Smajlík  Radič
20.06.2022 10:11:02
A máme tě teda litovat, nebo ti gratulovat, nebo jaký je smysl těchto příspěvků? Jestli je někomu dobře ve společnosti feťáků a zlodějů, tak k tomu se už nic víc dodat nedá.
 Meloun
20.06.2022 09:09:30
Bazuka: Ne, ale tak já nevím, proč bych musela taky všechno brát furt tak zapškle jak ostatní. Jako já furt nechápu, co je na mně tak blbého, že nezavrhuju takové lidi.
Smajlík  Šukar čhave Žena21 Kategorie
20.06.2022 08:09:28
A svůj mozek už jsi taky vezla do servisu? Podle mě ne. Být tebou, tak bych si tam zajel na kontrolu. Nejbližší pracoviště psychiatrie.
Smajlík  Bazuka
20.06.2022 03:50:21
Protože jsi ženská a ženské se tahají hlavně s idioty.
 Bílý heteromuž 0Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk