Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195807, vloženo 16.05.2022 23:21:36 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Začnu oslovovat holky
Ahoj, asi to začnu zkoušet tímto způsobem, třeba každý týden jeden den o víkendu. Do svých 21 let jsem se seznamoval převážně skrz seznamky typu Tinder a Badoo - pokud nepočítám pár pokusů o seznámení ve vlaku a cítím, že mi to spíš ubližuje a hlavně než se tam s někým seznámím, tak to vyžaduje hodně velké úsilí a hlavně tunu času, který bych měl investovat spíš do vzdělávání. Na těch seznamkách je to stejně v 80% jakobych mluvil do zdi. Ano, občas se zadaří a s pár holkama jsem se i setkal, ale vzhledem ke strávenému času na seznamce je to strašný výsledek.

No jen doufám, že v realitě to nebude ještě horší. Jsem z Brna, takže mám v plánu slečnu zastavit a zeptám se jí na cestu na jedno konkrétní místo - na telefonu jí ukážu brněnský orloj :D přitom budu dělat, že jsem z Prahy a že tam potřebuju, protože tam na mě čeká kamarád. Pak už jen bude záležet v jaké bude holka náladě. Je možné, že pokud jí hrdě ukážu ten brněnský majestátní klacek, tak se možná i zasměje, což jsou plusové body. Potom jí řeknu, o co mi prostě jde a zeptám se jí na nějaký kontakt.

Nic lepšího mě zatím nenapadlo, ale vím, že s těma seznamkama musím skončit.
 GravityMan Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
18.05.2022 14:34:18
takze ji chces nalakat a vypadat jak uchyl jo? jakozto prazak rikam NE NENENENE
 pindik
17.05.2022 20:56:17
I za předpokladu, že se ti ten plán s oslovováním hned nepovede, pořád je to dobrý trénink, jak být málo ostýchavý před ženami a mluvit s nimi sebejistěji. Jen se nenech odradit těžšími začátky. Držím palce.
Smajlík  TenMajkl Muž32 Kategorie
17.05.2022 18:56:01
Pokud jsi měl rande už s více holkama a tvrdíš, že to vždycky vyšumělo, nebyl jsi její typ atd., proč myslíš, že to vyjde, když je budeš oslovovat na ulici? V čem je rozdíl? Budete mít víc věcí, o kterých si povídat?
Nějak nechápu, co to přímý oslovování řeší, podle mě to má spíš nevýhody, jak ti tady někteří píšou. Problém bude asi jinde, než v seznamkách...
 Tlustej geront
17.05.2022 16:50:58
Buřty na medu: Tak asi hledá něco jiného.
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
17.05.2022 16:33:20
GravityBoy/Man - Dělej, co uznáš za vhodný. Nějak ale nechápu, proč to sem teda píšeš, když jsme všichni tak blbý.

Diamond Vampire - Piš si do diáře - sobota a neděle bejt ready v brněnskejch ulicích, tady Ringo tě bude nahánět.
Smajlík  Buřty na medu
17.05.2022 15:55:39
A ne já na vás i přes vaše negativní komentáře nedám. Prakticky nikdy se mi nevyplatilo dávat na ostatní lidi. Už mě prostě nebaví jen sedět doma a ťukat do toho mobilu s myšlenkou toho, že se možná nějaká najde. Aby bylo jasno, tak já s tím doteď neměl problém a s hodně holkama jsem se již setkal. Bohužel to většinou dopadlo tak, že to po čase vyšumělo a nebo jsem buď já nebo ona nebyla můj typ.

Takže tuhle sobotu nebo neděli napíšu, jak to dopadlo. Už se těším, jak nebudete mít pravdu - opět.
 GravityBoy
17.05.2022 13:56:29
Pokud nezvládáš komunikovat s holkama na seznamce, tak věř, že osobně to fakt lepší nebude. Chce to skill, kterej je potřeba si vytrénovat. No a k tomu jsou právě ty seznamky - nejdřív se nauč, jak jim psát tak, aby je tvoje zprávy bavily/zajímaly a aby ti na ně odepisovaly. Žádný "ahoj, jak se máš" fakt nikoho nezajímá, musí to bejt originální.

Skrz seznamku se s holkou můžeš propojit a pomocí zpráv u ní vybudovat takovej zájem, že se sama bude chtít sejít. Takže pak jdeš ven s holkou, co už o tebe aspoň nějakej zájem má a trochu tušíšx o čem se s ní můžeš bavit, což je daleko lepší, než to zkoušet venku s random holkama, který jsou možná zadaný.

Umět se s nima pak bavit osobně je další level, ve kterým ještě nejsem tak dobrej. Ale právě tím, že si to zkoušim, se zlepšuju. Takže seznamky nezahazuj, nejsou pitomý, jen záleží, jak k tomu přistupuješ. A fakt je to lepší, než ten tvůj způsob ptaní se na ulici. O čem by ses s takovou holkou asi bavil? Kde bydlí, kde pracuje, co má za školu? Sorry, ale to je trapas, holka se při konverzaci s tebou musí hlavně bavit a ne podstupovat výslech.
 Buřty na medu
17.05.2022 13:32:10
Já to tu píšu pořád že tu holku nějak oslovit a najít je obtížné.Rande najít obtížné.V clubu jak tady píše to je asi pro mladší věkové kategorie.
Nejspíš je lepší vztahy vymazat ze života a nebo se smířit s tím že to budeš zkoušet a vlastně budeš čelit těm odmítáním a potupnému snažení.
Člověk si pak připadá jako krysa s kanálu co si vůbec dovolí obtěžovat.
Smajlík  Panic co si neškrtne
17.05.2022 13:12:50
Hele za zkoušku nic nedáš. Běž do toho. Oslovuj. Nemáš co ztratit. Ale věř mi, že je blbost říkat, že jsi z Prahy. To ti neuvěří. Podle mě žádné facky nedostaneš. Nebylo by lepší se ptát na nějaká zajímavá místa nebo na něco jiného. Například když ukážeš obrázek Brněnského orloje, tak se zeptej na něco s tím obrázkem. Využij kreativitu. Snaž se. Může to být zábava. Věř mi. A hlavně se nenech odradit.
Smajlík  #Radim# Muž30 Kategorie
17.05.2022 13:12:10
Dělá ti problém popovídat s holkou ve vlaku. Hm. Co si tak představuješ, že s tou holkou budeš dělat - pokud teda nějaká kývne a půjde na to kafe? Že si tam s ní nebudeš muset povídat? Že tím, že kývne na schůzku, už jí máš jistou, a tak z tebe spadne případná tréma, nebo strach ze sebe samého, že bude mise zase neúspěšná? Ale s navrhovanou strategií nesouhlasím. Konečně, jsi úplně blbej, když si neodkážeš ono místo vygůglit na mapy.cz a musíš se jak tydýt ptát??? Navíc někam, kde čeká (prý) kámoš - takže by tě mohl navigovat on sám? A navíc se obecně ví, jak se právě vy chlapi zoufale bojíte někoho zeptat na cestu :-). Je to prostě příliš, příliš laciné. Dovedu si představit, že tě soucitně teda nevede - ale pozvání odmítne. Dokud nepochopíš, že interakce s holkama má být zábava, určitý společenský a komunikační proces, který třeba náhodou, náhodou!!!, díky štěstí, osudu a podobně, tě svede na cestu společně s někým, s kým si budete rozumět .... té náhodě lze jít naproti právě tím, že těch holek, s kterými se někde pobavíš, bude prostě víc než jedna ve vlaku za rok ..... a ne statistika úspěšnosti tvých schopností, tak si piš, že se můžeš sedřít, a spíš se tvá úěpšnost bude limitně blížit nule. Vlastně, osobně si nedovedu představit, že bych šla na rande s někým, kdo mne osloví na ulici jen proto, že on chce jít na rande s někým, prakticky s kýmkoli .... je to snad až ponižující a obtěžující. Ponižující pro oba, obtěžující pro ni. Neměl bys koukat tolik a porno, zvláště ne na ty díly, kde někdo sbalí nějakou přímo na ulici. je to jen a právě pohádka pr ty, co tomu chtějí věřit. Že je to možné. Tak asi jo, ale .... je třeba zvolit sakra jinou strategii než nad mobilem v ruce se ptát, kudy tudy do Bavorova.
 Hodislava Žena42 Kategorie
17.05.2022 11:56:25
A myslíš, že bychom se k sobě nehodili, když jsi z Brna?
https://najdime.webgarden.cz/
 Diamond vampire Žena27 Kategorie
17.05.2022 10:22:39
Upřímně, je to opravdu trapné.
Stát se to mě (jsem holka) tak zdrhám.
Jako jo, zeptat se na cestu ok, ale určitě ne s tím obrázkem, třeba kudy se dostaneš na Náměstí Svobody.
Nebo se můžeš zeptat, jestli to tam zná a jestli neví o dobré restautaci/kavárně v okolí. Pokud něco doporučí, můžeš ji říct, jestli by tam nešla s tebou, že ji zveš.
Smajlík  Jdu kolem
17.05.2022 09:46:16
Jo je to trapárna - jenom tím ukazuješ jak jsi z nich posranej. Ale kdo dnes není, pokud nemá tvářičku jakou určili homosexuálové, že je zrovna v módě, podobně jako třeba roztrhaný kalhoty.
Smajlík  Celda
17.05.2022 09:17:03
Tohle ptaní se na místo a pak najednou vybalíš, že by jsi ji někam pozval, to je úplně nejvíc trapárna, protože tý holce pak hned dojde, že sis vymýšlel. Zeptej se prosím tě normálně napřímo, když teda chceš oslovovat.
 mando
17.05.2022 09:00:55
Kold aprouč je mrtvej - pokud nejsi chad. Seznamování přes net je mrtvý ještě víc (snad leda kdyby jsi byl cizák)

Ale hodně štěstí přeji, pak poreferuj
Smajlík  Celda
17.05.2022 09:00:43
Jako hezký, jen si jsem skoro úplně jistý, že úspěšnost bude velmi nízká.. Chtělo by to dělat jinak, ale kdybych věděl jak, sám bych to učinil.
Když tak pak napiš za pár týdnů, jakou to mělo tedy úspěšnost.
Já to vidím..
90% oslovených se zastaví a bude Ti věnovat pozornost
60% oslovených Ti řekne, jak to najít (zbytek nebude vědět, ikdyž vědět bude)
1% oslovených bude mít zájem Ti dát číslo
0,00001% dá pravé, nebo fakt zareaguje..

Ale tak, hodně štěstí! :D
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
17.05.2022 06:48:23
To myslíš vážně? Vždyť je to trapas... Podle mě s tebou žádná holka takhle nepůjde, pokud nejseš vyloženě hezoun. Zvlášť když u nich ani nevíš, jestli jsou nezadaný... Akorát tě to ještě víc zraní. Nemluvě o tom, že jim lžeš, že seš Pražák, jen abys je dostal. Trapný.

To už je lepší ten Tinder. Když se naučíš, jak ho používat správně, nemusíš tam trávit skoro žádnej čas. Anebo zkus tady DV, když seš z Brna.
 Pfff
17.05.2022 06:41:58
Vsak se nemusis seznamovat jenom s neznamyma holkama co potkas na ulici. Ty nikam nechodis? Na akce a tak.nemas kamarady/kamaradky.kteri by ti nekoho predstavili? Tvuj napad na seznameni neni spatnej.ale je to picovina ;)
Smajlík  Pepik
17.05.2022 00:05:32
Hruškazruška: no evidentně neumíš číst a nebo si ospalej, nevadí.
 Hruškazruška
16.05.2022 23:58:50
Popravdě kdyby mi někdo ukázal svůj 'majestátní brněnský klacek', tak se budu smát leda až budu vytáčet 158 a tebe povezou
Smajlík  Hruškazruška
16.05.2022 23:47:26
Ztráta času, myslím že budeš jen ještě více zklamaný. Ten životní čas, kterého máš fakt málo
a každý den ti ubývá se dá strávit i jinak než sebeponižováním a děláním ze sebe něco co nejsi.
Smajlík  Černý Měsíc Muž38 Kategorie
16.05.2022 23:41:45
Ještě vtipnější by bylo, kdybys jí na tom telefonu ukázal ten svůj majestátní klacek.
Zajímala by mě pak statistika, kolik bys dostal facek, kolikrát by přijeli poldové a kolik bys jich dostal do postele!
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
16.05.2022 23:28:09
Fakt brzo no... Ale aspoň něco.
 Šukar čhave Žena21 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk