Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195790, vloženo 16.05.2022 19:05:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztah a vzhled
Dobrá, asi nejsem úplně ošklivá, jsem spíš takový průměr. Mám sice krásné velké oči a dlouhé husté vlasy a pěkný úsměv, ale bohužel mi to úplně kazí můj hnusný rozpláclý nos. :(
Konečně jsem si poprvé našla přítele. On podle ostatních holek taky není žádný krasavec, ale já jsem zamilovaná, a tak je pro mě automaticky nádherný. Často se na něho dívám a říkám si, jaké má krásné oči, jaký má dokonalý obličej, protože ho prostě miluju. Mám dost často chuť mu to i říct a na začátku jsem mu to i říkala.
Jenže mě znervózňuje, že on mi nikdy neřekne, že jsem krásná. Ani jsem si nevšimla, že by se na mě někdy dlouze díval, že by se po mě koukl když se nedívám. Maximálně mi řekne, že mi to sluší, když mám na sobě něco hezkého. Ale že by řekl že jsem krásná, to se nikdy nestalo.
Bojím, že pro něj nejsem tak krásná jako jeho ex. Ona sice taky nebyla vyloženě kráska, taky měla pár vad a byla i trochu tlustá, ale byla blondýna a ty jsou už z podstaty o něco hezčí než my brunety. Taky by to mohlo znamenat, že nejsem jeho typ, protože vypadám úplně jinak než ona.
Na druhou stranu přítel hodně chválí moje povahové vlastnosti, říká, že se mu líbí jak jsem hodná, starostlivá a chytrá. Samozřejmě si toho moc vážím, vím že takové věci jsou mnohem důležitější než vzhled, ale mám ze svého vzhledu docela mindráky a proto by to pro mě moc znamenalo, kdybych věděla, že se mu líbím i fyzicky.
Myslíte, že mi to neříká jen proto, abych si nemyslela, že mě chce jen kvůli vzhledu, nebo se mu skutečně nelíbím? A může se kluk vůbec zamilovat, když mu ta holka nepřijde krásná?
 JsemHnusna Muž18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.05.2022 09:48:26
Jo a když vám řekne, že se mu líbíte, tak mu stejně neuvěříte, nebo si ho přestanete vážit...
Smajlík  Celda
17.05.2022 07:39:15
Když miluješ, není co řešit. Moje vážné známosti taky nebyly vyloženě můj typ, ale díky tomu smyslu pro humor a ostatním věcem, se mi začaly líbit i víc fyzicky. Ale pořád to nestačilo na to, abych jim to říkal, protože já to někomu neřeknu, když to tak necítím, i když vím, že by ho to potěšilo. Za mě by to byla prostě lež.

Té poslední jsem to říkal, protože se mi fakt líbila.

Jinak chápu, že vy ženy si tohle dost berete, na druhou stranu ta krása je pomíjivá, na tom se rozhodně nemůže stavět dlouhodobý, vážný vztah, ve kterém jsou daleko důležitější věci.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
16.05.2022 23:24:23
Ahoj, úplně ti rozumím a je mi z toho smutno. Přítel mi taky nikdy neřekl, že jsem krásná. Taky mi často chválí povahové vlastnosti, říká, jak je rád, že mě má, a to mě samozřejmě těší, ale někdy bych potřebovala slyšet i to, že se mu líbím vzhledově. On mi sice třeba řekne, že mám pěkné oči nebo že mi to sluší, ale to prostě není ono. :( Já ho mám moc ráda a vzhledově se mi líbí hrozně moc, samozřejmě není dokonalý, ale já ho tak vidím, právě proto, že ho mám ráda. Ráda se na něj dlouze dívám. Když nejsme spolu, otravuju ho, aby mi poslal fotku :D On po mě fotku skoro nikdy nechtěl. Nikdy jsem od něj neslyšela, že jsem krásná. Přitom bych to od něj slyšet opravdu chtěla. :(
 smutna holka
16.05.2022 22:46:48
o Kolik je přítel staris? Mám kámošku, která je fakt kočka její 20 a našla si tuším 45 ti lrtyho fotra 3 děti. Ona jak fakt kočka...ale on? Plešatý, v obličeji žádná sláva. Má tak 175 cm, postává normální.. určitě ne sportovní nebo tak. Taky nevypadá na prachace.

Já si říkám,jak někdo takový může mít takovou mladou kočku a takový typický český fanoušek fotbalu co vysedává u řeky s pivem a řve jak by to zahrál lépe..WTF????
 Dukpol
16.05.2022 19:51:38
JsemHnusná: Ano může být zamilovaný. A pokud náhodou ne, tak se to může časem změnit. Zapomeň na romantické filmy a seriály, to jsou pohádky pro ženy.
 kony83 Muž39 Kategorie
16.05.2022 19:28:43
Tak já ti i rozumím..taky mám o sobě pochyby, no

Nicméně mu do hlavy nikdo nevidí, ale asi by s tebou nebyl kdyby ses mu nelíbila. Nemyslím si, že ti to neříká z důvodu jaký uvádíš ale určitě to tím neznamená, že se mu nelíbíš. Třeba to jen neumí říct, a říká to slovy že ti to sluší.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
16.05.2022 19:28:07
kony83: Ale myslíš, že do takové (vzhledově průměrné, ale povahově nadprůměrné) holky může být fakt zamilovaný? Hodně chlapů taky prostě berou co je a chodí s holkou i přesto že nejsou zamilovaní. :(
 JsemHnusná
16.05.2022 19:24:16
Kdyby ses mu nelíbila, tak s tebou není.

Kluk se může zamilovat do nekrásné holky, zvláště pokud jeho ex byla krásná vzhledově a hnusná povahově.

Pokud chce vážný dlouhodobý vztah, tak mu stačí jen to, že jsi nad jeho individuálním vzhledovým minimem, protože jsou pro něj důležité jiné věci.
 kony83 Muž39 Kategorie
16.05.2022 19:23:50
Úprimne? Prvá, druhá a tretia vec čo ma na babe zaujme je jej krása :) Bol som nedávno s jednou o pár rokov staršou a klamal som, jej to síce lichotilo ale musel som, lebo som chcel..

Proste mať dievča, ktorá má povahu takú ako ty (na prvý pohľad) je top, lenže asi v tvojom veku :(

Zas ber to tak, že mne je už viac rokov a aj keď mladé dievčatá sú nejakou to súčasťou môjho života, pre mňa je krása stále viac ako osobnosť a pre veľa chlapov čo poznám tiež (samozrejme incel si berie čo príde :D )

Buď ale taká aká si a možno to bude tvoj posledný priateľ :)
 Copo6 Muž28 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk