Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195789, vloženo 16.05.2022 18:53:25 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nemám klid na učení - hádky
Doma se neustále hádají a je tu hluk. Kdykoliv se snažím na něco soustředit,tak to zachvilku skončí tím,že slyším,jak se zase někdo hádá. Potom už nemám ani motivaci se učit,protože mě to mrzí a jsem z toho rozrušená. Vím,že každý se občas hádá,ale když je to denně a od rána do večera,tak už je to prostě moc.
 uznatodalnemam Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.05.2022 11:58:38
V DMku se dají za stovku koupit špunty do uší, můžu doporučit
 KupSiŠpunty
17.05.2022 09:33:50
Zkus se chodit učit ven, do parku, do čajovny, do studovny v knihovně, domluv se s kamarádkou na společném učení se v jejím pokojíčku. Nemohl by ti poskytovat pravidelný azyl někdo jiný z rodiny - babička, starší sourozenec?

Povidlik: Blbost vidím jen ve tvém příspěvku. Není důvod, aby na autorčinu pozornost takhle působil štěkot psa nebo pláč ditete - ledaže by šlo o JEJÍHO psa a JEJÍ dítě.

On totiž člověk (pokud není neurotik) nepotřebuje na učení absolutní ticho. Může se naučit vytěsňovat ruchy VNĚJŠÍHO světa, hlasy, dopravu, hudbu... Dokáže se soustředit na svou činnost i v kanceláři, kde kolegové telefonují, smějou se, mlátí do klávesnice apod., vědomí oddělí hlukovou kulisu od přítomné činnosti, jako by si kolem sebe vytvořil zvukotěsnou bublinu.

Jenže takhle se nedají ignorovat zvuky hádky nejbližších lidí (= tvého světa). Nevypneš zvuk, který v tobě vyvolává úzkost a podobné emoce, spouští stres, probouzí myšlenky.

Není důvod předpokládat, že by autorku takhle neodbytně rušily jakékoli jiné hluky, srovnávat rodičovskou hádku s cizím psem nebo cizím miminem je ... blbost. D
 Plamenometařka
16.05.2022 21:11:54
Chápu, že nemůžeš řešit hádky ostatních, to si musí vyřešit oni, ty pro sebe můžeš udělat to, že si najdeš místo mimo domov na učení - třeba knihovna, možná máte i nějakou takovou studovnu na škole. Nebo si pořiď kvalitní sluchátka a k učení si můžeš pustit třeba zvuky deště nebo doporučuju alfa vlny nebo nějakou meditační hudbu, aby tě to nerušilo při soustředění.
 Nováholka
16.05.2022 20:41:09
Celkem ti rozumim, taky jsem neco podobneho zazival, i kdyz asi ne v takove mire. Tata je extremni cholerik tak kazdou chvili jsem slysel nadavani a rvani na celej barak. To taky nebylo prijemny kdyz jsem se chtel ucit.
Pokud se s nima neda nejak domluvit at si to resi jinde tak asi ty budes muset ustoupit. Jit treba ven kdyz je ted tak krasne nebo nekam ke kamaradum, pribuznym.
Smajlík  Reformed Muž20 Kategorie
16.05.2022 19:36:03
Blbost.
Když se nebudou hádat bude ti vadit jak někde štěká pes nebo brečí děcko ..
Smajlík  Povidlík Muž25 Kategorie
16.05.2022 19:18:30
To je nepříjemné. :/ Máš možnost jít se učit někam ven? Do parku na lavičku, nebo tak něco. :D Tam by na to mohl být větší klid. Já to tak někdy dělám, učení venku je mi příjemnější než být zavřená doma.
 zamyšlená želva Žena22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk