Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195741, vloženo 16.05.2022 06:25:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kámoška na suk
V sobotu u kámoše na akci sem potkal borku, se kterou sme si padli do oka. Původně tam ani neměla být a já ji poznal až ten den. Kalili sme od rána do večera v sobotu a potom ještě chtěli do klubu. Nakonec sem šel jen já a ona, ale i ona za mě dost utratila. Plus ještě nějaké ciga a tak.

Zkrátka šlo vidět, že se jí líbím a nakonec to skončilo v posteli. Furt náznaky a tak. Jelikož jsme byli oba hotovi tak to bylo takové divné, ale ozvala se mi i druhý den a jelikož jsem byl u kámoše na pivko a měla cestu kolem tak došla na chvíli za náma (No ikdyz z chvíle byly nakonec 3 hodiny)

Měla zas snahu se ke mě nějak přiblížit ale nechtěl sem to před kamosema ukazovat, protože ju pár lidí znalo a nemusí to vseci hned vědět. Furt se na mě zas usmívala a tak, vzala si číslo a že se nevidíme naposled.... Asi to pak nějaký kámoš poznal, protože si nepřímo ze mě dělali pak srandu, ale naštěstí sem byl už moc v lihu.

Kdyz sem odcházel tak ona tam ještě zůstala, ale to rozloučení bylo takové divné. Takže moc nevím jak to mam jako brát. Po te sobotě mi pak řekla to samé, ale tak není nějak odtažitá. Spíš nějak nechápu jestli teda, tak proč to třeba řekla kamosum, že sme spolu něco měli

Kdyby se nechtěla vidět tak by s náma ani nebyla a nechtěla pak to moje číslo a tak.
 Sjxns Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2022 22:24:39
a ktorý z vás bude tatino?
 urbi et orbi
16.05.2022 19:20:59
Není ti spíš 16 než 26?
Smajlík  Yxys
16.05.2022 16:51:37
"Po te sobotě mi pak řekla to samé, ale tak není nějak odtažitá." - a v čem je teda problém, když ti řekla včera to samé co po sobotě? Po sobotě evidentně měla zájem. Není odtažitá, ale něco ti vadí - není tak aktivní jako když se furt usmívala.
Nemůže to souviset s tím, že byla dost kontaktní, když byla opilá, a pak to z ní vyprchalo? Nebo, možná jí ani nepřišlo, že se chovala jinak. Nebo třeba řešila něco s kámošem a nestihla se s tebou líp rozloučit. Nebo byla opatrnější, protože pochopila, že nechceš, aby všichni viděli, že má zájem. Takže se snažila, aby to nebylo vidět. Nebo se jí dotklo tvoje předešlý chování (odtažitost). Zase je spousta možností.
"Spíš nějak nechápu jestli teda, tak proč to třeba řekla kamosum, že sme spolu něco měli" - jak víš, že jim to řekla? Jsem to prvně chápal tak, že oni to vytušili sami.
protože "Asi to pak nějaký kámoš poznal, protože si nepřímo ze mě dělali pak srandu, ale naštěstí sem byl už moc v lihu."
Celkově se v tom ztrácím. Jsou tam lihový mezery. V sobotu sex, včera jste se viděli 3h, ona se k tobě hodně měla, pak jsi byl v lihu, pak bylo divné rozloučení, ale zároveň ne odtažité. Hm. Hlavně nechápu, co chceš.
1) chceš zjistit, jestli jsi ji včera omylem neurazil? Třeba tvou odtažitostí? Nebo jestli jsi jako opilej neudělal něco, cos zapomněl? Tak jí napiš, zeptej se, jestli ses jí nějak nedotkl, že by tě to mrzelo atd.
2) chceš ji vidět? Tak se jí zeptej, kdy se uvidíte, někam ji pozvi... A jestli seš si jistej, že nechceš přímo vztah a chceš jenom kámošku na sex, řekni jí to. Ujasněte si spolu, co kdo chcete.
3) chceš čekat, až (jestli) se ozve ona? OK, nedělej nic. Totéž v případě, že o ni nestojíš.
Logicky, jestli o ni stojíš, ozvi se jí první, zatím byla iniciativnější ona, což ji taky může brzo přestat bavit.
 zyx
16.05.2022 16:50:52
Takže v sobotu ráno jste se poznali a byli spolu celý den. V sobotu v noci jste se spolu vyspali. Potom nevím, co bylo. Jak ses k ní choval předtím, než jste šli každý domů. Je tam mezera.
protože: "ozvala se mi i druhý den a jelikož jsem byl u kámoše na pivko a měla cestu kolem tak došla na chvíli za náma" - takže v tu sobotu si vzala kontakt a celkově se jí to s tebou líbilo. I když jste byli oba opilí. Ale není z toho poznat, jak ses k ní choval a jaký očekávání jsi v ní vzbudil.
"Měla zas snahu se ke mě nějak přiblížit ale nechtěl sem to před kamosema ukazovat, protože ju pár lidí znalo a nemusí to vseci hned vědět." - takže ses choval odtažitěji, a ona si to mohla vyložit tak, že se za ni stydíš před lidmi, nebo že o ni nemáš vůbec zájem, nebo že možná i lituješ toho sexu s ní. Nebo si mohla říct, že jen hraješ nezájem. Nebo si žádné změny nevšimla. Možností je spousta.
"Furt se na mě zas usmívala a tak, vzala si číslo a že se nevidíme naposled." jsem myslel, že číslo si vzala už v tu sobotu. To je jedno. Každopádně dávala silně najevo zájem.
"Asi to pak nějaký kámoš poznal, protože si nepřímo ze mě dělali pak srandu, ale naštěstí sem byl už moc v lihu." - no, důležitý je, jak jsi na tu jejich srandu reagoval. To nepíšeš. Mohl jsi omylem říct něco, co se té holky dotklo. Nebo taky ne.
"Kdyz sem odcházel tak ona tam ještě zůstala, ale to rozloučení bylo takové divné. Takže moc nevím jak to mam jako brát." - zase vynecháváš to podstatný. Co se stalo před tím rozloučením, jestli jsi ji nemohl mimoděk urazit nebo něco. Jak divné bylo to rozloučení. Ve vztahu k "Furt se na mě zas usmívala a tak, vzala si číslo a že se nevidíme naposled".
 zyx
16.05.2022 15:42:04
Ja vám neviem, ale javí sa mi to tak, že tie vzťahy, ktoré vzniknú v ťažkom alkoholovom opojení, potom trpia vzťahovou opicou (kocovinou)...
 hefo
16.05.2022 15:16:51
Třeba je to úplně jinak, protože z toho nemám dobrý pocit. Podobně sem to cítil už párkrát a pak něco fakt smrdelo. Takže i skrz tohle jsem opatrnější.
 Sjxns
16.05.2022 15:05:43
Ty to furt nechapes?
Mela o tebe velkej zajem, musis byt uplne slepej,
kdyz sis toho nevsimnul,
ale zachoval ses k ni odtazite a nasral jsi ji, nechce za tebou dolejzat, ma svoji hrdost.
Jestli neco chces, musis se ozvat ty nebo se na tebe vykasle a vubec se ji nedivim. Zachoval ses zatim hako hovado a to co tady pises to potvrzuje, ani nevis, co chces.
Smajlík  Tricet9
16.05.2022 13:36:13
Právě je divné že nám třeba pomohla uklidit a přispěla dost na ten chlast i klub. A potom by to úplně zazdila. Nevím. Prostě fuck logic. Mě z teho už j*be xD
 Sjxns
16.05.2022 13:21:05
Když jste si volali, tak tedy máš její číslo. Každopádně si myslím, že nejprve by sis měl ujasnit co chceš ty a pak bys jí mohl zavolat a sejít se s ní někde, kde byste byli sami. Pokud bys chtěl jen sex, tak by ses jí třeba otevřeně mohl zeptat o tom, co si myslí o "sexuálním vztahu" a jestli by si takovej vztah dokázala představit. Nemyslím to tak, že by ses jí zeptal přímo ve smyslu - chceš ... ?

Pokud se s ní nesejdeš, tak nebudeš mít jistotu. Obecně to sice bývá tak, že holky si berou telefonní číslo na někoho, kdo je nějak zaujal, ale z toho, jak jsi to popsal, mám dojem, že ty chceš mít jistotu.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
16.05.2022 13:11:32
Má moje číslo. Psal sem že sme si volali
 Sjxns
16.05.2022 12:56:04
Myslím si, že nejprve by sis měl rozmyslet, co bys chtěl ty, jestli vážný vztah nebo kamarádství nebo jen sex.

Z toho textu, který jsi napsal, vyplývá, že ona si vzala tvoje číslo, ale nevyplývá z toho, jestli ty máš její číslo. Pokud ty nemáš její číslo, tak bys měl počkat, jestli ti případně zavolá.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
16.05.2022 12:32:58
Situace: ty jsi zmatenej a nevíš co chceš, ona chce vážný vztah, kamaráda si srovnej
 Mandarinka2424
16.05.2022 12:28:31
Já se snažím jen pochopit tu situaci.
 Sjxns
16.05.2022 12:20:08
Jako tady všichni vidí chybu v té holce ale já vidím chybu u tebe. Vlastně ne chybu, ale chyby..
 Loca Loca Žena98 Kategorie
16.05.2022 12:16:42
Vám tu vždycky m*dá z toho jak se kdo zachoval. Zájem určitě má pokud ti dala svoje číslo a bavili ste se i s kamosema společně. Napiš jí ji třeba jak se má a určitě ti napíše. Kdyby náhodou ne tak asi smůla no.
 Xxxxx
16.05.2022 12:13:05
Jako je to divné pokud se tak zachovala a zároveň asi chapu v jaké si situaci. Nedivím se že se jí nechceš nutit pokud to kámošovi fakt řekla tak je to trochu i podpasovka no. Tím spíš pokud se znáte dlouho....

No nic. Třeba se ještě ozve sama pokud stě si volali a došla za tebou i po té akci. Pokud platila i sama tak asi nebude zas krava. Každopádně já bych se asi i ozvala pokud bych byla na místě slečny s chtěla bych se s tím klukem vidět. Třeba je možnost, že je v práci a nemá mobil u sebe.
 Dolores33
16.05.2022 12:03:55
Spíš mě to přijde že se me chtěla pak zbavit a proto mě chtěla asi nějak ztrapnit. Proto ten kámoš furt valil cosik. A potom si myslel že sem se nas*al nebo co, přitom sme tam chlastali celý den a potom donesla ještě růžový gin a tonic.

Cosik sme si psali včera, potom už neodepsala. Takže to asi nebudu už hrotit. Když bude chtet tak číslo aj mess má.
 Sjxns
16.05.2022 10:51:17
No hochu, podle mne jsi s tou holkou zacal dobre, ale ted se k ni chovas jako ke kusu hadru. Jestli s ni neco chces jeste mit, tak by ses ji mel ozvat, promluvit si s ni a rict ji par peknych veci jako to o te energii a ze ti byly prijemny jeji dotyky a vysvetli ji, ze jsi to nechtel vykecavat kamosum, protoze se pak chovaj jako hovada a prudej.
Proste ji prestan nasirat a potes ji a ona te jiste taky potesi.
Se vztahem nespechej, ale zase ji hned neodmitej, treba casem zmenis nazor...
Smajlík  Tricet9
16.05.2022 09:51:11
Mám chuť tomu kámošovi trochu dat přes tlamu.

ozvi se, srovnej si kamaráda
 Mandarinka2424
16.05.2022 09:35:54
Jako nějak nemám ani odvahu ji napsat po včerejšku. Ani sem ji nedal pusu, protože jak sem říkal. Nějací kámoši, co tam byli, ji znali trochu a já to nepotřebuju hned všude vykládat... Jako je fakt, že ještě než došla tak kámošovi jaksi prepinalo. Sme na ni čekali než dojde z obchodu a že nám veme flašku a dáme si. Stejně chtěla jít nakoupit, pohodila nám nějaké cigára a šla, ale potom volala, že co chceme a zdála se mi nějaká zklesla tak možná čekala, že půjdu s ni.

Nevím jako ani na toho kámoše nemám nějak náladu a přitom on byl vždycky v klidu. Já umím případně nějak vybruslit z takových těch nepříjemných situaci, ale někdy je to fakt zahul a všecky ty pocity. Jako já nevím. Mám chuť tomu kámošovi trochu dat přes tlamu. Nevím proč do mě valil. Celé to jaksi smrdí.
 Sjxns
16.05.2022 09:19:04
Sakra, co takhle si spolu otevřeně promluvit jako dospělý lidi? Co od toho čekáte, jaký z toho máte pocity atd. Ne, je lepší přemýšlet v hlavě a rozvíjet domněnky. A taky nechápu, proč se ti smějí kamarádi, asi si ještě nevrzli nebo zastydla puberta.
 Posranypondelicislo9
16.05.2022 08:24:12
Dočel jsem po kalili...
 picasu
16.05.2022 07:57:14
Tak ted nevím, co chceš ty.
Jdi s ni na rande. Několikrát. Žádný sex! Drž se od ní sexuálně dál. A pak se rozhodni. To bych udělala já. Ona ještě potřebuje trochu dospět a nabrat zkušenosti, aby věděla, že klukům se takhle rychle do postele neskáče.
 Mandarinka2424
16.05.2022 07:26:32
Tak prej by si se mnou aj dokázala představit vztah ale známé se chvilu. Ale prostě jsme od sebe věkové asi 6 let což mě přijde už moc. Má kolem 20ti, ale vypadá tak na 14. Jako nevím no ale tak působila celkem upřímně a vyvíjela iniciativu, na holku až moc, ale jako neříkám. Jak se mě dotýkala a tak prostě bylo to fajn pocit s nemyslím tím ten sex. Ale ta její energie a tak
 Sjxns
16.05.2022 07:20:15
Tak uvidíš, jestli se ozve.
Každopádně by bylo fajn si sednout spolu v příčetném stavu a promluvit si o tom, co od sebe vzájemně očekáváte. Ty o tom evidentně přemýšlíš; mít jasno je fajn.

Hodně štěstí..
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
16.05.2022 07:14:11
Sjxns: z toho textu není patrné, jak to ona bere. Bud se chce jen nezávazně bavit, nebo chce vážný vztah. Znám spoustu holek, co se s klukem vyspí na prvním rande, vidí ho poprvý, přitom ty holky chtějí s tím klukem vážný vztah!, a pak bréčí, že se s ni už dál vidět nechce, nebo ten jejich "vztah" trvá tak max. půl roku. Vyjasni si to s ni. Řekla bych, že chci jen to a tohle, a hlavně, že chci aby si to nechala pro sebe. Ale jestli máte společné kámoše, ona se zamiluje, a ty jí ublížíš, stejně to o tobě v budoucnu řekne všem.
 Mandarinka2424
16.05.2022 07:00:27
Tak určitě věci si člověk většinou nechá pro sebe, ikdyz ten suk byl prostě o ničem když sme byli už v lihu. Kdyby to byla nějaká pomsta tak mě bude pomlouvat a ne se chtít stýkat. Ať si žije otevřený vztah, já nesoudim nikoho, ale nějak nevím co mám od ní čekat. Jakože na jednu stranu jí chybí nějaké city, na druhou potom taková divná reakce. To je to co nevím. I kdyby sme byli jen kamarádi.
 Sjxns
16.05.2022 06:48:55
Sjxns:
1. ukecaná sdílná extrovertka
2. má tam třeba nejlepšího kámoše
3. chce se pochlubit
4. další bambilion možností, které se budou navzájem prolínat, včetně jejího vlastního podvědomý, názorů ostatních atd.

myslím, že cokoliv s ni podnikneš, tak řekne ven ostatním
abys s tím počítal předem
budete mít otevřený vztah, a všichni to budou vědět
 Mandarinka2424
16.05.2022 06:43:20
Tak asi sme to oba brali jako kamarádství na suk ale jde o to, že proč měla důvod to třeba říct kamosum, ze sme spolu něco měli? A zároveň teda moc nechápu proč tohle když se chce pak ještě vidět a tak. Prej aj to co se stalo by chtěla zkusit zase, ale nechápu jako tu reakci od ní.
 Sjxns
16.05.2022 06:33:59
1. nespím s někým, s kým to nevidím na vážný vztah
2. podle nadpisu, ty to s ni na vážný vztah nevidíš
3. utnula bych veškerý kontakt

4. jak to bere ona není z textu zřejmé, jestli se chce jen pobavit nebo jestli s tebou chce vztah
 Mandarinka2424
16.05.2022 06:32:50
Treba některý tvůj kámoš je její nejlepší kámoš, se kterým si říkají všechno. Jestli si píšete a chtěla tě vidět i po té akci tak si myslím byla v pohodě, ale pokud ses choval odtažitě tak si asi myslela, žes ji jen zneužil a stydíš se za ní. Třeba to pak řekla schválně jakoby menší pomstu pokud si byl odtažitý.
 Laura33847Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk