Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195735, vloženo 16.05.2022 00:29:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
vojel sem holku kamaradovi
sme oba zadani a vsichni ctyri kamaradi...nejak vznikla situace,ze sem v silne opilosti vojel holku kamosovi..no a holka pozdeji chtela repete a ja sem ji rek,ze to neprichazi v uvahu,ze to byl ulet a uz to neudelam.nicmene ona je celkem neodbytna(furt mi pise a snazi se zavdecit atd).a protoze se znam,tak zaprve se bojim, ze to zas udelam az s ni nekde budu sam,ale hlavne ze se to proflakne...bojim se ze utrpi neco jako jeji zenska hrdost a propali to ona.kdyz uvidi,ze o to proste nestojim,abysme tohle praktikovali..to ze sem zmrd a je to zmrdsky vim... ja jenom nevim jak z toho ted vybruslit..ocenil bych radu nebo nekoho kdo byl v podobne situaci.cokoli.ja mam super holku,kterou nechci podvadet(byla to proste jednorazova zalezitost a zkurvenej ulet) a nemuzu si dovolit,aby se to nejak propalilo
 spatnejkamos Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
17.05.2022 07:32:55
Jj, ne nadarmo se říká, že příležitost dělá zloděje.

No teď už s tím nic neuděláš, už to proběhlo. Zkus se jí třeba vyhýbat a časem ji to snad pustí.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
16.05.2022 22:14:19
Frtipirkomoudry: Ne, ještě by se do ní vysemenil, to by byl teprve průser.
 RadyNadZlato
16.05.2022 21:48:24
Vojed ji znovu ,ale tentokrát po ní vyžaduj piss a věř ,že ti dá pokoj :D
...éhh pokud to není coura první třídy...takové by se to totiž klidně líbilo do zadku ,tvrdě za vlasy i do krku,až by zvracela...fackování ,škrcení....:D
Smajlík  Frtipirkomoudry
16.05.2022 21:37:50
fakt to neni fejk. dekuju vsem za rady.neco sem si z toho vzal. snad to dobre dopadne
Smajlík  spatnej kamos
16.05.2022 21:34:55
Cítil bych se blbě, nejen kvůli tomu, že to proběhlo, ale i kvůli tomu, že má tvůj kamarád povedenou přítelkyni.
 HlavneNeoplodnit
16.05.2022 14:58:51
:-D tak 1) na 90 procent je to fake
2) kdyby to fake nebyl, tak autor moc inteligence a moralky nepobral a ani neciti litost
3) jo delam si srandu samozrejme, jako vzdycky u dementnich zpovedi
Smajlík  Tricet9
16.05.2022 14:49:09
Začal bych s omezováním pití alkoholu, minimálně tím pošleš pravděpodobnost dalšího úletu limitně k nule.
 Calvados
16.05.2022 14:42:56
Kamaráde, zavařil sis. Tohle se mi v podstatě taky stalo a mělo to dohru. Hlavně si nemysli, že to nepraskne. Ona bude mluvit když nebudeš chtít mluvit ty. Navíc to bude pro tebe psychicky neúnosný když budeš v jejich přítomosti. Tohle ti fakt nezávidím.

Nesváděj to na alkohol. To je kravina. I když si fakt dost opilý, tak v podvědomí tohle máš zakodovaný jako naprosto neakceptovatelný.
 white-rider Muž22 Kategorie
16.05.2022 13:58:44
Jinak opilost nebo drogovou intoxikaci vážně neberu jako polehčující okolnost. (Protože různých stavů jsem zažila dost, vím jistě, že člověk se vždy může ovládnout... Rozhodnout ovládat se.)

Podělals to, ale pokud sis uvědomil, že to nechceš nikdy zopakovat, že chceš být svoji holce věrnej, prostě buď věrnej.
Pochybuju, že partnerka kamaráda to vyžvaní, tím by přece ohrozila i svůj vztah.

Měl by sis s ní promluvit a dát jí jasně najevo, o co (koho) ti skutečně jde.
 Plamenometařka
16.05.2022 13:49:15
Ty rady pokračovat v podvádění, i když to autor rozhodně nechce, jen že strachu, aby to nepropálila kamarádova holka, jsou naprosto mimo mísu.

Nechápu, jak takhle někdo může uvažovat a opravdu to radit s přesvědčením, že je to nejlepší volba. DĚLÁTE SI SRANDU, ŽEJO?
Smajlík  Plamenometařka
16.05.2022 13:40:16
Ještě připíšu něco dost důležutýho. Dle toho, jak jsi to popsal, mně to připadá tak, že ta kamarádova holka asi zrovna není typ holky, která by dokázala být věrná nebo která by chtěla být věrná. Je možný, že nejsi nebo nebudeš jediný, s kým svými partnerovi byla nebo bude nevěrná. Když si představíš, že by jsi s ní spal znova a znova a ona když by se později s tvým kamarádem rozešla, třeba kvůli jiné propálené nevěře, tak by mu klidně mohla říct i o nevěře s tebou. A ten tvůj kámoš by to následně mohl říct tvojí přítelkyni. Takže zatímco v případě propálení za současných "stavu" bys byl možná vnímán jako poloviční z*rd, tak v případě pozdějšího propálení bys byl vnímán jako absolutní z*rd.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
16.05.2022 13:31:59
Vzpomněl jsem si v souvislosti s touto zpovědí na jedno český přísloví - je zbytečný brečet nad rozlitým mlékem.

Četl jsem, co napsala Loca a sice to, že silnou opilost nepovažuje za "polehčující okolnost". Je možný, že podobně by to cítila i tvoje přítelkyně, kdyby se o tom dozvěděla. V takových případech je každá rada "drahá", protože ti, kteří radí, neznají povahu těch jednotlivých lidí. Zatímco např. nějaká holka by dokázala ocenit, že se jí partner přiznal sám a v takovým případě mu nevěru pod vlivem alkoholu odpustit, tak jiná by to brala jako největší zradu. Jak se ironicky říká, křišťálovou kouli nemá nikdo z nás, aby dokázal odhadnout případný něčí reakce. Každopádně si myslím, že kdyby ten úlet případně znova zopakoval, popř. i vícekrát, tak bys to pos*al ještě víc. Je možný, že jediná možnost, co můžeš udělat, je opravdu přerušit kontakt s tou holkou tvýho kamaráda a v případě propálení možná lhát, že jsi byl silně opilí a že si nic nepamatuješ.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
16.05.2022 13:24:06
"Četl jsem, co napsala mandarinka. Nemyslím si, že by bylo nutný, s tou holkou přerušit veškerý kontakt. Rozhodně ale souhlasím s tím, že by pro tebe nemělo připadat do úvahy, aby jsi s ní spal znovu. "

ano, souhlas, to jsem přehnala
ještě by se kamarád mohl vyptávat
stačí ignor, a vyhýbat se jí

píšeš, že přítelkyni miluješ....ona to může brát pouze jako zábavu, nebo tě může chtít ulovit (=zničit záměrně tvůj spokojený vztah)
 Mandarinka2424
16.05.2022 13:13:26
V podobné situaci jsem nebyl. Rozumím ale tvojí obavě, že se o tom úletu dozví ten tvůj kamarád nebo tvoje přítelkyně nebo oba, tedy jak jsi napsal, že se to propálí.

Četl jsem, co napsala mandarinka. Nemyslím si, že by bylo nutný, s tou holkou přerušit veškerý kontakt. Rozhodně ale souhlasím s tím, že by pro tebe nemělo připadat do úvahy, aby jsi s ní spal znovu.

Můj názor je, že pokud by jsi s tou kámoškou spal znova a znova, tak bys to ještě víc pokazil, i proto, že tím by se zvyšovala pravděpodobnost, že se to někdo dozví a bylo by to jen horší. Říct někomu "preventivně" pravdu, to by taky mohlo skončit špatně. A když by se to dřív nebo později dozvěděl tvůj kamarád nebo tvoje přítelkyně a pokud by chtěl(a) odpověď, tak možná jediný, co bys mohl říct na svou "obajobu" je to, že jsi ten večer byl dost opilej. Na to, jak odpověďet na případnou jeho nebo její otázku, to můžeš promýšlet teď a současně doufat. že tu odpověď nebudeš nikdy potřebovat.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
16.05.2022 12:49:33
Za mě chlast opravdu není omluva. A ano, je to podraz, dost hnusnej

Osobně bych od toho dala ruce pryč, pokud to praskne, vyžrala bych to do dna.
 Loca Loca Žena98 Kategorie
16.05.2022 12:43:40
To je vážně docela blbá situace.. Pokud by sis chtěl zachovat čest a řekl to kámošovi, tak se celé to vaše přátelství rozpadne. Pokud tohle nechceš, a zároveň nechceš druhou možnost, tj. neopustit svojí momentální holku a nevyměnit jí za tu kámošovu a tím stejně nechat rozpadnout vaše přátelství, tak pak už máš možnost jen poslední a to je zatloukat za jakoukoli cenu. To znamená, že ona tě bude dobývat a půjde třeba i do extrémů, tak ty budeš muset dělat blázna z ní a taky neodbytně zatloukat. Tím si zachráníš aspoň nejspíš svojí holku a kámoše. Otázka taky je, jestli na tohle máš žaludek. Snad nejhorší na tom je, že nejste nejmladší a jestli to tohle přežije, tak se budete vídat třeba do smrti a ty jak jí, tak hlavně svýmu kámošovi budeš muset koukat do očí.. Jako narovinu, já bych to nedokázal, jenže já bych asi nedokázal ani tak ztratit hlavu, abych ojel holku kámošovi. Ale umím si představit situaci, že ten kámoš vlastně není tak velkej na to, abych se ho bál ztratit a zároveň bych cítil obrovskou lásku k jeho holce, která by byla vzájemná.. ano i takový věci se v životě stávají a v takových případech by se to asi mělo stát, protože stejně jinak všichni budete žít ve lži. Takže ty si vlastně musíš sám uvědomit, na jakým levelu tohle vlastně je. Nevím ani, co jste za lidi. Třeba jste všichni podobně sexuálně otevřený a nakonec spolu skončíte v posteli všichni čtyři.
Tohle si musíš vyřešit sám, ale podle mě máš jen tyhle 3 cesty.
 Brainstorming123 Muž32 Kategorie
16.05.2022 12:43:21
Jen píchej. Když to nebudeš ty, bude to někdo jiný.
Smajlík  Stejně je to děvka.
16.05.2022 12:31:36
To co ti radí Tricet9 a Gopnik je fakt strašný.

Normálně přeruš veškerý kontakt s tou holkou. A už to víc neřeš. Nic jí nepiš. Všude si ji zabanuj, na facebooku, na mobilu. Ona to pochopí, pochopí oč ti jde, ani jí nemusíš nic říkat.

Hlavně v tom dál nepokračuj. Nedomlouvej si žádný hesla, žádné další schůzky.

A vem odpovednost za svoje činy. Samozřejmě, že to může všem vykecat. Ale to může vykecat, i když v tom budeš dál pokračovat. A víš co? Když v tom budeš pokračovat, a ona to později všem řekne, bude to horší než když to řekne ted.
 Mandarinka2424
16.05.2022 10:43:07
Gopnik radi spravne.
Potkej se s ni a promluv si s ni a vysvetli ji, jak ma postupovat, aby se to neprovalilo, kodovy zpravy, aby kdyz si je precte pritelkyne a jeji pritel, aby to nepoznali.
Nenechte se spolu videt pri cemkoliv intimnim a tak.
A vyspi se s ni znova s tim, ze at ti slibi, ze to neprozradi, ze svoji pritelkyni milujes a nechces o ni prijit.
Pokud ji nevyhovis, tak te praskne.
Smajlík  Tricet9
16.05.2022 10:32:11
no me se tohle stalo dvakrat a nakonec to obe propalili. na tvem miste bych ji radeji vyhovel a postupne to uhral do ztracena.
 Gopnik
16.05.2022 10:06:44
Asi se jí to s tebou líbilo mnohem víc než s tím jejím borcem. Poznala jak silný prožitek sex nabízí a nemá od té doby klid.

Nejlíp uděláš když jí řekneš, že nechceš být své holce nevěrný, a že pokud chce lepší sex tak si musí najít jiného partnera.

Každopádně, myslím, že jsi svého kámoše připravil o přítelkyni.
 Roju
16.05.2022 08:38:04
Mandarinka2424: A bude jej sžírat úzkost, že se to provalí, v horším případě ho ta "jednorázovka" třeba začne vydírat.. Jj, to jsou super vyhlídky. Žít v pravdě není od věci, i za cenu následků.
Samozřejmě je to ale na každém, jak se k tomu postaví :)
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
16.05.2022 08:25:56
Dočetl jsem po v silné opilosti...
Smajlík  picasu
16.05.2022 08:01:35
"že sám řekneš své holce, co se v silné opilosti stalo"

jen nedělej tohle, strašně jí tím ublížíš, důvěra bude narušená
už to nikdy nikdy nikdy znovu neudělej
chovej se, jako by se to nikdy nestalo
přeruš s ni veškerý kontakt, vyhýbej se jí
city, náklonost, sex jedině ke své ženě
od ostatních žen si udržuj odstup
 Mandarinka2424
16.05.2022 07:22:23
Nejlépe od ní udržovat odstup, neodpovídat a předejít tomu, že to propálí tím, že sám řekneš své holce, co se v silné opilosti stalo. Chlap by měl umět čelit důsledkům svého jednání, ač jsou jakékoliv.

Hodně štěstí.
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
16.05.2022 06:54:33
Nortern lits: alkohol přece odbourává zábrany, takže za střízliva mu hlasy v hlavě šeptaj "tady je kámošovo, ruce pryč", v opilosti zbude jen touha šukat. Samozřejmě chtěl i za střízliva, ale tam byly zábrany.
 Jenže voe
16.05.2022 02:27:06
Připadá mi vždycky strašně vtipné, jak se každý snaží hodit nevěru na opilost.

Za a) kdyby to ani jeden nechtěl a prostě se to nějakým zázrakem stalo, dalo by se to označit za znásilnění, za b) pokud by to bylo v opravdu silné opilosti, nedokážu si představit ještě mít sex, když ani nemůžu vlastně chodit, za c) aby někdo chtěl něco takového opakovat, muselo by to stát za to, což vylučuje silnou opilost > museli jste být alespoň trochu při smyslech tzn. ne tak pod obraz, abyste nevěděli, co a jak vlastně děláte.

Upřímně, nějak nechápu, jak něco takového může udělat někdo, kdo si říká kamarád, co kdybys zjistil, že ti tvoji taky nějaký brousí? To už bys asi nebyl hrdina.

Radím úplně utnout kontakt, nic nepsat, nekomunikovat a dát na modlení, aby ji nenapadlo tě udat za znásilnění, anebo poslechnout své zhrzené pocity a anonymně informovat například tvoji přítelkyni, abyste se mohli ,,opít” znovu, měli výmluvu a mohli to dělat znovu s trochu menšími výčitkami, kamaráde.
Smajlík  Northern lightsPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk