Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195718, vloženo 15.05.2022 19:21:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vydělávám hodně peněz
Ahoj. V porovnání s mediánem vydělávám hodně peněz, ale připadám si celkem celkem chudý.
Našel jsem si teď novou práci, kde mám 130-140 tis. čistého měsíčně. Pracuju na dálku, takže tůruju po EU. Řecko, Švédsko, Kanáry atd. Piju margharitu, opaluju se na pláži s novým samsungem ultra v ruce, či chodím po hřebenech útesů podél moře při západu slunce přičemž mi vánek rozčesává vlasy.
Ale v zásadě si přijdu chudý.
Dlouho jsem nedělal něco vyloženě svého, kreativního. Nemám přítelkyni. V romantických vztazích jsem nezkušený introvert. Tunu přátel také nemám. Mám takovou suveréní osobnost. Napůl sebevědomý, někdy až sebestředně arogantní. Napůl někdy úplně úzkostlivý, že se ani neodhodlám pozvat holku na kávu. Asi mám nějaký vady z dětství.
Sice měsíčně něco ušetřím, třeba polovinu mého přijmu, ale vlastně mi to přijde furt strašně málo. Jako bych si žil na poměry střední třídy. Ušetřit na fajn byt v nějakým městě nebo domeček na na vesnici by mi stále trvalo třeba 5 let, nebo spíš víc.
Vůbec si nepřipadám jako nějakej Kiyosaky, Kelner, Notch, atd a to jsem podle nějakých porovnávacích kalkulaček v 99 percentil z hlediska měsíčního příjmu. O vilu na útesech v Holywoodu za miliardu ani o nějakou takovou pičovinu jako Lambo nestojim.
Pointa tohoto příběhu je, že hmm. 130 tis. lidi si řeknou, že to je slušný, ale vlastně k čemu, když třeba nemám přítelkyni. Můžu si pohodlně cestovat, to mám rád, ale jinak to je asi vše. Možná mi z toho stoupl testosteron.
Takže asi taková ta tradiční lekce, že peníze nejsou všechno.
 Moneygenerator99 Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2022 23:50:59
Ahoj, a je to tady zase peníze nejsou všechno. Ok, dej mi prosím od teď třeba poloviny z tvojí výplaty a uvidíš jak budu šťastný a pak napiš třeba za rok nebo tak nějak idk a uvidíš že budu pořád šťastný.
Smajlík  Prosteja
16.05.2022 21:40:15
Vtipná pohádka a ted tu o Karkulce! :D Já vím ,doufáš že se ti ted budou ozývat holky,tak jsi vymyslel tuhle sr...
Smajlík  Frtipirkoznapravdu
16.05.2022 09:11:38
Bezva, přeju ti finanční nezávislost. Hele, jsi ještě mladej. Užívej si, věnuj se svým zájmům, vybuduj si zázemí. Ohledně žen, no... dej tomu čas a netlač zbytečně na pilu, ta pravá tě terpve čeká.
Smajlík  Řemdich Muž40 Kategorie
15.05.2022 22:59:48
Protože to nějak extrémně moc není. Slušný základ, ale třeba na stavbu domu a nové rozumné auto střední třídy (dnes už asi BEV), a živení rodiny to už je málo. Na ten dům ti při těchto příjmech půjčí pouze hraničně.
 odepsaný
15.05.2022 22:48:30
Možná by ti pomohlo se trochu ustálit. Usadit se tam, kde je ti dobře. Najít si tam přátele a třeba i ženu. Taky by ti mohlo pomoct, kdybys žil obyčejnější život, jakobys měl jen průměrný plat, přičemž zbylé peníze bys pečlivě investoval. Pak bych řekl, že bys po čase získal určitou zralost a pravé bohatství.

Jsi na tom skvěle, využij příležitost k růstu a rozvoji své vnitřní síly!
 JsemFirzen
15.05.2022 21:01:30
Moneygenerator99
modrésvětlo já ani nemám řidičák :D A na lambo ještě nevydělávám dost teda. To bych si radši ušetřil na domek

debilnípřezdívky
Před rokem jsem zkusil psychoterapeuta. Měl jsem asi 10 sezení. Bylo to fajn se vymluvit někomu, kdo mě poslouchal, ale jinak jsem v tom nevydèl dál nějaký význam. Možná bych tomu měl dát další šanci. Ale moc mi to nesedí s mým cestováním a terapie přes Zoom jsou nanic, aspoň mám ten pocit
 Moneygenerator99
15.05.2022 20:11:22
Investuj do Lamba. Prej je to magnet na přítelkyně :)

" či chodím po hřebenech útesů podél moře při západu slunce přičemž mi vánek rozčesává vlasy." - to by se mi též líbilo

Ale jak se zpívá v jedné písni " No woman, no cry" :)
 modrésvětlo Žena40 Kategorie
15.05.2022 20:10:45
Když máš tolik peněz a máš dojem, že je s tebou něco špatně, proč si nezaplatíš pár hodin u někoho, kdo si to poslechne a pomůže ti to vyřešit?
 debilnípřezdívky
15.05.2022 19:27:10
Kvetak: Je to tak
 Moneygenerator99
15.05.2022 19:26:03
Jsi chudy, ale duchem.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk