Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195705, vloženo 15.05.2022 18:03:42 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zkusím jet na 100%
Můj život je úplně na 0, zkusím na 100% udělat maximum, aby se to zlepšilo. Ale fakt úplně vše. Mě totiž omezují strašný blbosti kolem, připadám si hrozně blbě, když něco řeším nebo dělám, co mi nic nepřinese. Zkusím prostě dělat a věnovat se tomu, co má nějaký význam a někam povede, ale zkusím to dělat opravdu na 100%, žádné vyjímky. Jedna blbina mě strhne na dalších 10 blbin, takhle to chodí. Jakmile povolím, tak povolí vše. Zkusím na sobě pracovat na 100%, já se nechci plácat dalších několik měsíců a let v problémech a když budu řešit nějaký kraviny, tak je to úplně k ničemu.
 NC-NJ Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 18:15:57
Reformed: Jenže podobná "přemotivovaná" prohlášení často končí nezdarem a neúspěchem. Záleží na každém, co mu vyhovuje a kolik toho zvládne. Já volím tuto prapodivnou cestu maximálního úsilí, protože už mi nic jiného nezbývá. Upřímně do deprese mě přivedla jen moje ubohá laxnost, pohoda, lenost a neschopnost vyvinout větší úsilí a dotahovat věci do konce. Nikdy jsem to v sobě neměl a nikdo mě to nikdy neučil.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 18:05:17
Chválím za odhodlání a motivaci! Taky něco takovýho po škole plánuju, protože teď jsem 4 roky doslova jen přežíval a trápil se. Takže hodně stěstí!
Smajlík  Reformed Muž20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk