Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195700, vloženo 15.05.2022 16:43:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Deprese - rekonvalescence - zdraví
Aha, takže vlastně procházím rekonvalescencí: zotavování, období mezi vymizením příznaků nemoci a úplným uzdravením

Jenže jak se chcete úplně uzdravit, když jste měli depresi. Je jedno, že nemám už příznaky deprese, protože je to těžký. Deprese je pryč, ale zůstává vše špatné, můj život je špatný, já jsem špatný, jsem úplná nula nic, mám za sebou negativní minulost plnou nepříjemných pocitů, bolestí a útrap, navíc si za všechno můžu sám, zřejmě jsem málo inteligentní jedinec, udělal jsem hodně chyb, výčitky svědomí, pocit vlastní viny, vyrovnání se se sebou samým, pocit méněcennosti, ubohá ufňukaná nula jsem.

Přejeme Vám příjemnou rekonvalescenci. Díky.
 NC-NJ Muž26 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 20:47:39
Tyhle stránky jsou dobré a nějakým způsobem mi přilnuli. Za to nemůžu. Je to skvělý prostředník, aby se tu člověk trochu vypsal a vyřádit. Může ti tu někdo pomoct nebo ty někomu. Jinak nevím jestli má smysl sem chodit jen tak, musí k tomu být nějaký důvod.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 20:40:17
fenix z popela: Ono fakt spoustu těch negativních myšlenek jsou pouhá iluze. Vím to. Jakou má smysl řešit minulost atd. Pokud se začne víc dařit, potom už bude člověku všechno jedno a bude žít víc přítomností. Když je na tom člověk špatně, tak má blbé myšlenky, to k tomu patří. Chce to prostě vstoupit na jinou kolej, do jiného světla. To je vše. Vyhrabu se z toho jen s pomocí vlastní vůle, nic dalšího nepotřebuji.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 20:34:52
fenix z popela: Nevidím všechno černě, jenom mám takové výkyvy, kdy to vypadá líp a hůř, ale to je jenom v hlavě. Ty vnější okolnosti se dají zvládnout, ale člověk se v tom docela plácá a čas plyne, klasika. Já to však zlomím a posunu se někam dál a pak už to půjde snáz. Chce to několik dní, týden - dva, měsíc aby se více dařilo a pak jsem schopný se rychleji posunout. Ve výsledku to bude složitý proces, protože budu muset hodně věcí změnit a vyřešit, ale pokud nastane první citelný posun už bude vše jednodušší a lepší. Zatím mi to chybí.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 20:24:23
Podle toho,jak o sobě a svém životě přemýšlis,mi nepřijde
že bys byl z deprese venku. Vidíš všechno černě. Podle mě,pokud je deprese udržována vnějšími okolnostmi,chce to psychoterapii,tady antidepresiva stačit nebudou
 fénix z popela Žena32 Kategorie
15.05.2022 18:25:12
Soraya: Já už jsem velké úsilí dokázal několikrát vyvinout, ale pak jsem vždy rychle povolil, nějak nechtěně a podvědomě. Výsledek je zklamání, začarovaný kruh snažení a neúspěchu. Výsledek je pak syndrom vyhoření a hledání nových sil a nadšení. Takhle to může jet v jednom kole klidně několik let a člověk jen a jen přežívá. Prostě musím vyvinout větší úsilí, které nebudou brzdit různé okolnosti, blbosti atd. které mě dokážou snadno rozhodit.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 18:16:29
NC, velikost kroků záleží na tvých možnostech. Co je pro někoho málo může být pro druhého hodně. Tak nějak to "bolí" vždycky.
 Soraya Žena85 Kategorie
15.05.2022 18:10:11
Soraya: Tak já hlavně potřebuji se někam posunout, abych to viděl z nějaké lepší a konstruktivnější perspektivy. Přiznávám, že momentálně mám v hlavě asi trochu nas****. Ale když se chceš někam posunout, musíš se obětovat. To fakt nejde, že si řeknu tady malý krůček, támhle atd. To bych se taky mohl zvedat celé měsíce a roky, úplně zbytečně bez větší snahy.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 17:59:00
NC-NJ, je čas na blbosti a čas na práci. Dělat buď jedno nebo druhé té spolehlivě zavede do psychického nebo materiálního průšvihu. Takže otázka zní jinak. Jak si to rozdělit a ukaučovat tak, aby to fungovalo. Taky je důležitá trpělivost. Pokud jsi byl pár let "mimo", tak teď to nedáš doporadku za pár dní. Takže postupně, menší cíle, nepočítá s úspěchem ve všech oblastech na první dobrou. Víš jak se učí chodit dítě že?
 Soraya Žena85 Kategorie
15.05.2022 17:29:25
Soraya: Blbost je vše čím ztrácím čas a ničemu to nepomůže. Je snadné propadnout blbostem. Ono po depresi to vidím víc černobíle. Máš prostě podstatné věci a blbosti. Ta blbost sama o sobě blbost není, ale po mých zkušenostech už je a dost velká. Stačí se zamyslet, čím vším můžeš ztrácet čas a blbost je na světě. Jestli se člověk chce odreagovat, jsou i lepší způsoby.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 17:24:12
Jaký blbosti?
 Soraya Žena85 Kategorie
15.05.2022 17:20:00
Jo, já bych poradil s deprese jsem měl a už nemám, ale byl bych zablokován.
 Positive plus Muž Kategorie
15.05.2022 17:17:32
Soraya: Právě že v mojí situaci malé cíle postrádají smysl a nikam nevedou. Co potřebuji je totální klid a koncentraci a dodržovat přesně harmonogram, jakákoliv blbost mě totálně vyvede z míry. Nejhorší je, když začne člověk řešit blbosti. Chce to mít jasné plnění úkolů, které vedou ke zlepšení situace a na všechno ostatní se vykašlat. Sorry jsem vůl. Neumím to jinak.

Mě každá blbost prostě vyvede z míry, já na to nemám. Musím svůj život omezit na několik nutných věci, které mi pomůžou a vše ostatní ignorovat. Bohužel kolem mě jsou samé blbosti, proč je prostě nechci, jsou k ničemu. Je těžké se soustředit na důležité věci a ne blbosti. Ach jo, jsem vůl.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 17:06:41
Tak hlavně někde začni, po malých kouskách, něco zkus, ono tě to neukousne. Dávej si malé cíle. Důležité je něco zkusit, jestli to vyjde nebo ne to uvidíšm
 Soraya Žena85 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk