Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195679, vloženo 15.05.2022 12:08:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kde byla pravda?
Když jsem bydlela u rodičů, tak mi lidé vyčítali, že si stěžují na matku. Že určitě není taková, jak ji líčim. Za všechno přeci můžu já.

A víte co?

Měla jsem celou dobu pravdu. Vždycky to byla a bude s prominutím kráva. A to ještě používám euforismus.

Stačí přijet jenom na jeden den. A už je to hysterka, které všichni ničíme nervy. Chudinka z nás dostane infarkt a nemá klid. Zavírá se do ložnice. Což je přesně to, co dělala předtím. Tedy není žádný rozdíl mezitím bydlet a přijet na nedělní oběd.

Když jsme tam s malou byly stěžovala si, že kvůli nám nic neudělá. A co myslíte? Jediné, co matka celé dny dělá je, že chrápe na gauči u tv. Žádný rozdíl. Opět.

To, že tam nejsme, akorát ukazuje jenom v tom, že matka zhoršuje malé její stav. Ony jsou ti děti vychytralé, i když jsou postižené. Takže malá ví, že když u matky bude dělat scény, tak jí to projde. Matka z toho samozřejmě, pak z toho hysterčí a cítí se děsně ublíženě. Snaží se v tu chvíli být větší mimino. Dle slov kámoše.

No, abych to zkrátila. Celou dobu byla vždycky chyba na straně mojí matky. Která dělala neustále scény, vyhrožovala nesmyslnými věcmi a cítila se ublíženě.

Škoda jen, přála bych si, aby mi lidé, co se do mě tenkrát skrz to strefovali, uznali, že jsem měla celou dobu pravdu. Moje matka byla, je a bude vždycky ta vadná.
 Izumi Miyako E-MAIL:   Žena32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 22:25:35
Moje matka je ublížená 24/7 a je to strašná chudinka a všichni jsou špatní jen ona ne :-D

Tohle má více lidí, nejen ty. Buď ráda že už s ní nemusíš bydlet.
 Černý Měsíc Muž38 Kategorie
15.05.2022 13:55:41
Mě by zajímalo, jak probíhá ten den co tam jste. Kdo vaří a o všechno se stará atp. Já mám trochu podobný problém jako tvoje matka. Když jsem jen s dcerou, tak je úplná pohoda, kdokoliv navíc, pokud to mám nějak organizačně na starosti a ostatní tu jen dělají hluk, bordel a chtějí jíst je pro mě peklo, cítím se fyzicky i psychicky vybitá a těším se až vypadnou.
 Sorayaaa
15.05.2022 13:16:12
izumi, hej rodičia sú všelijaký, ale to si nevybereš. tak ju nenavštevuj.
 urbi et orbi
15.05.2022 12:55:38
Já to mám podobně a tak téměř se nestýkám s rodiči. Navíc mají svého dokonalého a chtěného potomka (mého sourozence), čili..
Pakliže to nikam nevede, omezit to na sporadické telefony a je to.. Když se v telefonu rozjede, dám to na hlasito, vypnu mikrofon a dělám si své, v pomlce ticha se pak připojím a řeknu "hm, hm, hm, jasně, chápu, tak já už musím, ahoj".
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
15.05.2022 12:34:09
Někdo si život blbě zařídí a pak trpí i děti. Je to smutné.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 12:33:20
Když je pak jeden z rodičů nebo oba ve stresu, nevyspalý, unavený, tak se to přenáší na děti. Ptal jsem se matky: Proč si víc neodpočívala atd. No prostě to nešlo, těžká práce, málo peněz, děti nikdo nechtěl hlídat z prarodičů. Výsledek pořád nervy, nevyspalost, deprese. Na děti vztek atd.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 12:25:59
Izumi Miyako: Moje rodiče taky nejsou ideální, ale pak mi došlo, že za to nemůžou. Něco je v nich, co už nikdo nezmění ani oni sami. Povaha, těžký život, krutá výchova jejich rodičů a navíc se k sobě moc nehodí. Nefungující rodina je na světě a jsou jich tisíce. Dětem pak nezbývá, než se zařídit po svém a na minulost zapomenout. Rodičům bych mohl pořád vyčítat spoustu věcí, ale nemá to smysl a akorát bych řešil minulost a dětství.
 NC-NJ Muž26 Kategorie
15.05.2022 12:12:21
nevim co je euforismus, máš na mysli zřejmě eufemismus. neni zač, zbytek mě nezajimá
 KařezPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk