Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195674, vloženo 15.05.2022 11:05:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nůž na krk
Moje přítelkyně teď o víkendu slavila narozky kulatiny 30 let,tak mně tam pozvala a dokonce na 2x, jelikož má rozvedené rodiče.
Napřed to oslavila doma s mamkou, babičkou, a ještě jednou tetou, sestrou od mamky a s jejími syny s bratránky.
A pak to oslavila s otcem, jeho partnerkou a dědou a babičkou( rodiči od taťky)
a na obou oslavách její rodiny jsem se cítil dobře, všichni mně jako jejího partnera přijali a jsou rádi že je spokojená a byla to pro mně velká čest její rodinu poznat.

A příští víkend to samé čeká mně, taky kulatiny 30 let, oba jsme narození ve stejném měsící, prostě náhoda.
Tak jí to chci pochopitelně oplatit a pozvat jí na mou oslavu, která bude jedním vrzem, jelikož rodiče rozvedené nemám, budou tam mojí rodiče, obě babičky, brácha s ženou a dětmi, sestřenka s manželem a dětmi, od mamky ségra, moje teta s manželem, a ještě od taťky brácha, můj strejda se svojí přítelkyní, kterou samozřejmně do rodiny beru.
Ale má to ještě jeden háček, že strejda vyženil, respektivě získal do péče cizí děcko, jejího pubertálního 13-ti letého syna, který je ale na svůj věk hodně rozežraný, nevychovaný, problémový, chová se na rodinných oslavách celkem neslušně( řve, brečí, skáče, mrskne sebou o zem, dělá naschvály malým dětem mých vrstevníků, dětem od mého bráchy a sestřenky) prostě už několikrát v minulosti udělal ostudu na jiých oslavách a strejda ani jeho partnerka s tím nic nedělají, nemají pro něj žádné hranice ani mantinely.

Tak nám už delší dobu pije krev a jasně jsem řekl, že ho na své oslavě nechci, aby mi před mou partnerkou, která poprvé uvidí celou mojí rodinu naživo neudělal ostudu.
Prostě oslavy od mojí přítelkyně a navíc kulaté proběhly v naprostém klidu, žádná skandál, žádné cizí nevychované děcko, jen její biologická rodina, samí slušní lidé, tak chci aby to tak bylo jako přes kopírák i na oslavě mých 30tin kulatin, jen moje partnerka a moje PŘÍMÁ BIOLOGICKÁ RODINA A ŽÁDNÉ CIZÍ DĚCKO.

Mám na to právo si to takhle určit nebo je to moje povinnost zvát na oslavu někoho, koho do rodiny neberu ani nikdy brát nebudu?

Když moje přítelkyně měla svou oslavu jen s rodinou, S BIOLOGICKOU RODINOU, tak já to tak chci mít do posledního detailu taky.
 Tomáš30 Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2022 21:55:12
To je otázka spíše pro tvojí biologickou rodinu ,pro tvoje lidi ....Nás tím neobtěžuj.....
Docela rád bych viděl rodinou fotku tvého klanu :D
Smajlík  Neverrodine
15.05.2022 13:54:11
Ted' to bude z druhé strany?
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk