Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195659, vloženo 15.05.2022 04:34:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zabije mě to? Zemřu předčasně
Od mala jsem měla problém s jídlem a byla jsem vychrtlá tyčka z důvodu nechutenství (o hubenost mi nešlo). Teď jsem se začala cpát, a tak mám postavu ženskou (vit moje profilovka zde), ale je to všechno z fastfoodů a cukrů. Jsem závislá na cukru, prakticky nwpiju čistou vodu, z krevních testů mi vyšlo, že mám nejnižší vitamin d v obvodu, ruce a nohy studený jak leklá ryba, zadýchávám se po jednom schodu a nejdebilnější na tom všem je, že s tím nelze nic dělat… snažila jsem se mnohokrát. Týden jsem si plnila jormy v príjmu bílkovin, pila vodu a stejně to nakonec vždy vzdám.
 Dolores ORiordan Žena17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
16.05.2022 19:14:20
umřeš na diabetes mellitus s komplikacemi
 Jskdjd
16.05.2022 05:03:32
Když vidím tu fotku, tak si hubená
 Ladinac 123 Muž18 Kategorie
15.05.2022 14:05:21
Na tohle fakt nezemřeš
 Loca Loca Žena98 Kategorie
15.05.2022 09:57:32
S tím ti mohu klidně pomoci.
Smajlík  Reformed Muž20 Kategorie
15.05.2022 09:44:01
Zrovna jsem snídal 2 miňonky :D Což je uplně na nic snídaně :D Jdu si dát tvaroh a kus zeleniny a oříšky, aby to nebylo tak hrozný :D (i když pořád moc energie, ale zase včera sem spálil tolik, že to potřebuju doplnit)
 Ravenor Muž25 Kategorie
15.05.2022 09:41:19
Jde s tim něco dělat. Akorát to teda neměň tak drasticky. Si zvyklá na bůhvíco, nemůžeš hned otočit o milion % a 360° stupňů (:D). Ale tak jen začni něčím menším.

Nebo takhle ono by to i šlo, ale je to asi mnohem těžší pak něco dodržet, člověk bude frustrovaný, ono i to tělo si zvyklo na něco, i když to třeba neni moc dobrý.

Btw "ženskou" postavu máš, poněvadž ti je málo, ale třeba idk, ve 40 budeš mít 150 kilo s touhle životosprávou možná tak.

Dej si nějaký malé achiavable cíle a ne nevim, jakou normu, ale chápeš, abys je pořád hnala ty cíle.

Btw i když třeba vždy nakonec něco nedodržíš, stejně pokračuj a zkoušej dál. Onio se to pak povede nebo třeba příště vydržíš víc a bla bla tak něco :D
 Ravenor Muž25 Kategorie
15.05.2022 09:26:25
Jasne ze je to resitelne. Vynech fastfood a cukr a zkus se stravovat neprumyslove zpracovanyma potravinama
 eriheih
15.05.2022 07:40:53
Jsem závislá na cukru,
psychická závislá, je to zvyk

prakticky nepiju čistou vodu,
prakticky pij jen čistou vodu

z krevních testů mi vyšlo, že mám nejnižší vitamin d v obvodu
vitamín D ti dá slunce

ruce a nohy studený jak leklá ryba,
neprokrvenost svalů

zadýchávám se po jednom schodu
srdce nezvládá tu zátěž, trénuj srdce (a svaly který používáš)

a nejdebilnější na tom všem je, že s tím nelze nic dělat…
člověk nebude nic dělat pokud řekne že nelze nic dělat, je to takovej trik mozku, asi aby se uchránil

snažila jsem se mnohokrát.
snaž se to dělat pomaleji, vím že čím je člověk mladší tím chce věci hned a rychle, ale zkus se sebou být trpělivá- tahle kvalita tě pak odliší od ostatních

ten tuk v tom fastfoodu chutná všem, pak je tam i cukr a ten chutná taky všem, ale myslim že mladší ho vylítají a starší už to tak nemají rádi- pak mají zvýšenou hladina cukru a tělo ho musí snižovat
 nedostatečně Muž24 Kategorie
15.05.2022 06:37:36
Ahoj,

sama tušíš, jak to je; nejsi hloupá..
Ale jsi mladá a jde to změnit.
Začal bych tím, že bych se naučil pít vodu. Pak zlepšovat ten jídelníček...

Hodně štěstí..
Smajlík  smutný-člověk Muž31 Kategorie
15.05.2022 06:06:37
Ano, zabije Tě to.
To, že s tím nelze nic dělat, je samozřejmě nesmysl a znamenalo by to, že se všichni lidé živí jako Ty, protože jinak to nelze.

Zkus dělat drobné a ne nepříjemné změny, třeba jednu týdně. A první cca měsíc na ni intenzivně mysli a třeba si ji zapisuj do nějakého archu, protože za kratší dobu si návyk nevybuduješ. A život se prostě skládá z návyků, přičemž přeučit se nevhodné je mnohem těžší než získat od počátku vhodné. Ale je to Tvůj boj, že sis vybrala žít právě tak, jak žiješ.

Začala bych každodenním užíváním rybího tuku s vitamínem D. Svítí sice krásné sluníčko, ale pokud máš hladinu vitamínu D opravdu nízkou, nemuselo by to k jejímu doplnění do podzimu stačit. Neužívej ale víc než doporučenou dávku (mimochodem, rybí tuk má velmi, velmi příznivý vliv na ADHD). Existuje i v ochucené formě nebo v různých, i sladkých, kapslích, vyber si takovou formu, která Ti bude vyhovovat.

Druhý návyk by mohl být ovoce ke každé snídani. Na tom není nic těžkého, prostě ke snídani, na jakou jsi zvyklá, přidáš ovoce. A zase se budeš ten cca měsíc hlídat, než si na to zvykneš. A hned dalším zvykem může být zelenina k večeři. Další tipy jsou -hranolky nebo jiné fastfoodové jídlo jen jednou týdně a vlastnoručně připravené, každý den aspoň hodina rychlé procházky, aspoň jednou týdně jít plavat, zařadit do jídelníčku novou přirozenou potravinu, začít pít doma připravené limonády a čaje s ovocem a medem a takto postupně a důslednosti svůj životní styl změnit na stejně příjemný, ale přátelský k Tvému tělu. Nejde o to si nedat fastfood, jde o to jíst přiměřeně všechno a přiměřeně se hýbat.
Smajlík  Serene Ember
15.05.2022 06:04:38
Vitamín D si můžeš zvýšit opalováním, studené ruce a nohy můžou být nízký tlak, což sice není žádná výhra, ale z dlouhodobého zdravotního hlediska to je minimálně desetkrát lepší než mít tlak vysoký, chození po schodech nahoru můžeš každý den trénovat a během několika týdnů se to zlepší.

Všechno je řešitelné, ale pro klid tvé duše možná bude lepší, když zajdeš za specialistou.
 kony83 Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk