Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195648, vloženo 14.05.2022 21:34:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vadí mi minimálně polovina...
...spoluobčanů této země a tím i celý ráz a národní mentalita.
Jsem člověk nastavený tak, že se starám primárně sám o sebe a o závazky., které jsem na sebe dobrovolně přijal. To se snažím dělat co nejlépe. Zrovna tak s prací, jsem živonostnít a k tomu mám malé s.r.o., jde o odbornou párci, kterou se snažím dělat co nejlépe, a zároveň se stále posouvat. Co mohu soudit, tak se mi to daří.
Mámž ženu a dítě, rodinu živím.

Jenže tady pozitivní věci končí.
- neskutečně mi vadí nárokové nastavení společnosti. Každej tady stojí s nataženou rukou, obecně se řije na dluhu
- hodně pracuji, málokdy pod 10 fakturovaných hodin denně, soboty vždy, často i neděle, spíš 12. Neustále mě někdo kritizuje (včetně vlastních rodičů) že pracuju příliš
- myslím si, že tuto zemi už nelze považovat za bezpečnou. Roky se se..re na obranu, neplní se ani spojenecké závazky, místo toho se podsypává důchodcům. Takže pak by místo profesionálů, kterých je málo chtěli verbovat nás, a specificky mě, protože mám přesně vhodnou technologickou kvalifikaci a k tomu ještě prověrku. To určitě, nasrat, pokud by přituhlo, celá rodina má evekuační zavazadla a za 20 minut od kdykoliv jsme za hranicemi (kiorunu tomu nasazuje i to, že mi v takovém případě ani nenahraní ušlý výdělek, a ani by mi neplatilo životko - takže je člověk krytý jen nějakou hypertrapnou almužnou, kdy z rodiny zbudeou chudáci)
- nejsem schopen tu vyřešit reálně bydlení. starý, samostatně stojící dům začíná na 8-10 milionech, což je s dnešními úroky 23 a na to aby mi půjčili potřebuju čisté příjmy 163 tisíc měsíčně.
- neustále je tu tendence házet ostatním klacky pod nohy a zvláště těm, kdo se snaží vymanit z průměru. Obvzláště často toto nímám ze strany lidí 65 a víc. Přitom právě oni měli možnosti, které už my nemáme - třeba k velmi snadnému a levnému získámí bydlení.

Fakt toho máme po krk a chceme se ženou pryč.
 odepsaný Muž31  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 15:12:52
Máš velkou pravdu, Češi si hodně stěžují, závidí, pracují dost, ale neumí svou vlastní práci adekvátně ohodnotit, což je dalším zdrojem frustrace. Inklinují k jednoduchým a krátkodobým "řešením". Místo systémových řešení, která by nakopla ekonomiku, chtějí raději dávky hned a jednorázově, budoucnost neřeší. Nelze než popřát, aby ti jinde bylo líp. Je škoda, když stát přichází o odborníky. Jedině s tím bydlením nesouhlasím, ceny jdou šíleně nahoru, ale staví se pořád. Kupovat starý dům se nevyplatí, takže pozemek + novostavba. U nás v kraji pozemky 2.000 Kč za metr, i s novostavbou se průměrně náročný člověk vleze do 10 mega v klidu i s bazénem. Méně náročný za polovinu, i míň. Barák u nás staví semtam i dělňas, že by si ho úspěšný člověk nemohl dovolit, tomu nevěřím. Jedině že by ho brzdil nevydělávající partner.
 utahraptorrules
15.05.2022 10:34:49
jenže voe: Těmi klacky pod nohy jsem myslel třeba to, že na můj, ze tří stran obestavený pozemekbyla uvalena zvláštní ochrana, na popud nějakých místních zelených kreténů, kvůli jakémusi bodláčí, které tam stejně není, patrně proto, že ho používali pro přístup na louku za ním a venčení čoklů.
Takže ho nelze v geologicky krátké době změnit na stavební. Alespoň jsem ho oplotil a dal zadarmo k dispozici několika místním klukům, co mají rádi auta a motocross.
Jinak v této zemi k těm 50 nejlepším v oboru pratřím a určitě u toho nehodlém skončit. I proto je třeba odsud vypadnout.
Ulice a ulice: Uvidíme. Multiplikativně moje práce roztáčí produkci na úrovni možná stonásobku mých vlastních příjmů, většina zemí zvyšování produkce vítá. A i já budu mít daleko větší motivaci se snažit, když se z peněz, které moje práce státu vytvoří, budou stavět letadlové lodě, než když se přerozdělují mezi socky a důchodce.
 odepsaný
15.05.2022 09:54:13
Jsi pokrytec. Nadáváš na lidi s nataženou rukou a vzápětí si stěžuješ na vysoké ceny.
Takže máš nataženou ruku, protože chceš, aby ti lidi přestali házet klacky pod nohy a aby šli s cenami dolů.

Jinak bys během práce pilně studoval a dřel a cestoval pracovat do Německa a Japonska a stal se třeba špičkovým inženýrem, a dřel bys ještě víc, abys byl jedním z padesáti nejlepších na světě a abys měl měsíčně přes půl mega. Ale to ty ne, stačí ti průměr a čekáš s nataženou rukou, a nadáváš na jiné natažené ruce. Trapáku.
 jenže voe
15.05.2022 08:55:42
Žiješ zbytečně. Budu rád, když se tě ČR zbaví. A budu litovat zemi, kterou budeš svou přítomností otravovat.
 Ulice a ulice
14.05.2022 23:14:49
Hadron: O důvod víc zmizet co nejrychleji. Někde v Oregonu mě určitě nikdo nahánět nebude.
Jarda Dudek: Ne, tohle je pesně ten problém. Drtivá většina těch, kteří troří tuto společnost nejsou schopní, nebo ochotní chápat ani základní souvislosti. Přitom je to úplně jednoduché. To pak tvoří nakonečný prod problémů, kterým jsem počkozován s nimi. přitom je to úplně jasné a průhledné co se stane a kam to povede. Ne, odmítám plati za cizí chyby a cizí dluhy.
 odepsaný
14.05.2022 22:41:42
Ono bude problém hlavně v tom, že jsi "nastavený", že společnost máš "nastavenou". Kdybys přestal všechno "nastavovat", možná by se ti žilo líp. Možná je lepší se spíš nějak naladit než nastavit. V životě jde o souhru bytostí, ne o pitomou mechaniku. Přestat vnímat svět jako hromadu čísel (peníze, pracovní hodiny, průměr a nadprůměr, smlouvy a závazky) a začít ho trochu prožívat a užívat si ho.
 Jarda Dudek
14.05.2022 22:29:23
Starej samostatně stojící barák se dá sehnat za i 3M, někdy i za 1.5M, ani nepotřebuje moc opravovat. Stačí projít sreality. Jesli vás budou potřebovat do boje, jestli zde dojde k průseru, tak pomašírujete bránit restituce , investice, a nikoho nebude zajímat, že nechcete. Branná povinnost pro dolních 10M bez rozdílu, odchytí vás, přijdou si pro vás a naloží do náklaďáků, donutí vás... Kdo se bude šprajcovat, vytlučou to z něj, nebo rovnou odstřelí. Fanatiků, co by se v tom vyžívali, je tady v té zemi taky docela dost. A jak to tak vypadá, ta mizerie přijde. Na to abyste vzali kramle jako oligarchové z ukrajiny, než tam došlo k průseru, a nechali za sebe umírat mladé kluky, na to jste moc malí páni.
 Hadron
14.05.2022 21:56:34
fuckyou222: Pracuju na tom, Ale získání přistěhovaleckého víza do USA je na dlouho.
 odepsaný
14.05.2022 21:52:40
"Roky se se..re na obranu"
Ani desetník, co desetník, ani pětník bych na tu šaškárnu zelených mozků nedal. "Profesionální"
vojcli, tvl. Banda žoldnéřů.

Jen v jedné věci souhlasím... Nechat se naverbovat, pro tenhle systém? :-D Ani se zbraní u hlavy
by mě neodvedli.
 Černý Měsíc Muž38 Kategorie
14.05.2022 21:49:03
Tak vypadni, ne? Akorát kňučíš. Když se ti tu nelíbí, sbohem.
 fuckyou222
14.05.2022 21:48:07
A byt někde v panelu bych asi měl, ale nestojím o to. Nechci tak žít a nedává mi to smysl. Vždyť se tam nedá ani normálně zaparkovat, o soužití s idioty ani nemluvím, zrovna předevčírem jsem zase řešil, že nekdo nechal (opět) ve společných prostorách vys*** čokla.
Ceny i starých domů reálně začínájí na 8-10 milionech, as 1,5 mám, ale jen si dopůjčit vychází an dvakrát tolik, než splním DTI a DTSI.
 odepsaný
14.05.2022 21:42:44
Asi děláš něco hodně špatně když i přesto jak skoro celý týden trávíš prací a stejně nemáš ani na vlastní byt nebo dům. Zkus pracovat míň za víc peněz.
Smajlík  Je to lepšíPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk