Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195600, vloženo 14.05.2022 09:55:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nemohu s holkou chodit
Přemýšlel jsem nad tím a nějak jsem došel k tomu, že chodit s jednou holkou není dobrý nápad. Jsem domluven s 5 holkama, že půjdeme ven a ještě k tomu v těch klubech, kam jsem teď začal chodit, jsou fakticky krásný holky, který tam jdou vlastně jen na to jedno.

Proto mi došlo, že proč chodit s jednou holkou, když by to potom znamenalo omezení kontaktů s ostatními? Jako neřeknu, kdyby ta holka byla modelka, měla stejný názory jak já a prostě po všech stránkách super, ale když je ta holka prostě třeba jen lehce nadprůměr, tak proč si vyhodit všechny ostatní šance kvůli jedné? Nevím, zdá se mi to nevýhodné, nicméně pokud holce řeknu, že nechci vztah předem, tak se mnou přeruší kontakt, takže to směřuje k jednomu nevyhnutelnému a krutému konci. A ten zní takto:

Musím být na ty holky hodně milý a po TOM prostě pomalu rušit kontakt. Pozvolna. Nedělám to rád, ale je to jediná, pro mě přijatelná možnost. Pokud totiž jakkoliv naznačím, že nechci vztah, zájem holky jde dolů. Proto nesmím bohužel ani nic naznačit. Ale chci abyste věděli, že si za to mohou holky i samy.
 KarelPavol Muž19 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 20:31:35
Vždyť choďte spolu s Diefkařem na dizgotégu.
Dejte si srazko.
Můžete se tam starí kok.ti muckat s mladými školačkami jako kok.ti.
Anebo se můžete pomuckat vzájemně.
Toto už je hrozná nuda.
 edenka
14.05.2022 15:41:16
Chováš se jak blázen.
Vztah je o tom, že máš jednu holku o kterou máš zájem a je ostatním nějakým kamarádkám nadřazená.
Ne že jich budeš mít 5 a každou jiný týden....
 Ladinac 123 Muž18 Kategorie
14.05.2022 11:41:39
ach chlapče, tebe žádná NORMÁLNÍ chtít nebude a jestli jo, chudák ona


uvědomíš si jak stupidní tohle celé je až jak ti na dveře bude klepat stáří :)
 bebegim
14.05.2022 11:40:42
Jo btw, vždycky takové kecy "Jen mne zneužil na sex" či "Mazal mi med kolem huby a sliboval vztah" mi přijdou jako snaha vyhnout se odpovědnosti za své činy.
Nenapomáhá tomu ani fakt, že holky se řídí emocemi, ne logikou a názor mění zpětně dle toho, jaká emoce v nich zrovna převládá (a že se to mění z minuty na minutu).

A to že se holky často pokouší uhnat do vztahu DonChuana, chronického lovce, pro kterého je monogamie sprosté slovo, s tím že ho "předělaj" a on se kvůli nim změní... well... jejich mínus.
 Šerednej Zmrd
14.05.2022 11:38:47
To je normálka v tvém věku, hlavně když jsi kluk ve třeťáku. Já se taky ctím, že zatím nechci nikoho nebo pro mě fakt top kluka.
 kuur Žena19 Kategorie
14.05.2022 11:25:28
Mandarinka2424: twl, kdyby mi kamarádky neukazovaly screenshoty z "výkvětů" co jim posílají random týpci tak bych si myslel že si vymejšlíš heh.
Příklad:
"Čau, líbíš se mi, co kdybychom se sešli za lesem a tam bych si ho nad tebou vyhonil? Jsem diskrétní a klidně zaplatím." Hotovej výkvět neoromantismu.

Ale to že většina holek chce vážný vztah a věrnost bych taky dosti brzdil, ona spíš drtivá většina absolutně neví co chce, popř. se ty požadavky navzájem vylučujou :D
Jak se říká, nehleď na to co holka říká, říď se tím co dělá, skutky řeknou více než tisíc slov.
 Šerednej Zmrd
14.05.2022 11:16:14
Šerednej Zmrd: však neříkám, jasně že jsou takové holky, co si chtějí jen užít. Znala jsem dvě takové. Ale většina holek chtěla ten vážný vztah a věrnost.

Jasně, že jsou kluci co řeknou na rovinu. Znala jsem jednoho. Psal spoustě holkám, sexting, většina z něho měla srandu, ale jedna se chytla.

A taky jsou muži co lžou, mažou med kolem huby a slibují, i když to tak nemyslí. Ted se mi třeba vybavuje ten známý fotograf Saudek.
 Mandarinka2424
14.05.2022 11:09:18
Mandarinka2424:

S tím mazáním medu kolem huby bych tak úplně nesouhlasil. Je to všechno o komunikaci a i dívčiny si chtějí občas jen skočit.
Neznám teda nikoho, kdo by holce mazal med kolem huby a něco sliboval. Ono totiž většinou si dva prostě skočí a tím to hasne. Většina mých kámošů dokonce holce NA FÉROVKU řekne že jim jde jen o sex.

To že to holka odkývá, vyspí se s ním a pak bulí že mu šlo FAKT JEN O SEX už je její mínus.

Problém jsou lidi, kteří i z nezávazného šu*u jsou schopni dělat dramata. Kámoška nymfomanka mi už nejednou říkala, že to bude dávat chlapům písemně a podepsat, protože po "jednorázovce" se synka kolikrát zbavuje půl roku...
Smajlík  Šerednej Zmrd
14.05.2022 11:05:39
V tvém věku jsem to delal jednoduše. Všem jsem řekl, ze nejsem moc aktivní na telefonu a ze se hodně věnuji sportu/škole/práci a často jezdím na zápasy/utkání/soutěže/pracovní cesty. Takže i když jsem měl 5holek, udržoval jsem s nimi takový sporadický vztah- rano a večer jsme si napsali, domluvili, kdy se uvidíme příště a těm ostatním jsem zalhal, ze ve čtvrtek mám trénink, ale moji v pátek atd. Bylo to fajn dokud jsem se nezamiloval
 Gulugulu
14.05.2022 10:40:33
Nalep si na čelo nálepku: ONLY sex
Smajlík  Izumi Miyako Žena32 Kategorie
14.05.2022 10:40:20
:D To chci vidět, jak někdo takový s ubožáckým mindsetem najde top dívku na vztah. Ty budeš možná tak maximálně pro nějaké holky budoucí memento.
Smajlík  Ad Meliora Muž22 Kategorie
14.05.2022 10:31:21
Ad meliora: Chci vztah s top dívkou, nebo s*x s průměrnou
 KarelPavol Muž19 Kategorie
14.05.2022 10:31:19
"který tam jdou vlastně jen na to jedno"
Myslíš, zatancovat si? Ano, to jsi trefil. :)

Ty chceš jen sex, ale nechceš jí ublížit.
Aby si z nich ten sex dostal, musel bys jí mazat med kolem huby. Zamilovaný věci, jak chceš vztah, jak chceš společnou budoucnost, společně něco budovat, společně všechno. To tě vlastně šlechtí. Nedávno tu byla taková zpověd, jak chlapovi šlo jen o postel, a holce hrál zamilovanýho a hned sliboval rodinu atd. Ano to tak je, aby se dostali do postele, ty chlapi musí hrát a lhát. Když to řeknou přímo, dostanou možná tak facku.

Nevím co ti na to mám říct. Znám holku, co byla nymfa, a rovnou šla na věc, ale ta chlapi sháněla na amatérech atd. Ty chceš lovit, ale sám vidíš, že ty běžný holky většinou hledají něco vážnějšího. Tak asi ti zbývá chodit dál do klubu, a hledat nějakou nymfu. Ale většina holek chce právě něco vážnějšího.

Stejně mi to celý přijde hodně smutný. Bojím se, že nějaký fakt ublížíš.
 Mandarinka2424
14.05.2022 10:24:31
Zajímavé, v jedné zpovědi jsi psal, že ti o sex nejde, ale tady zase píšeš, že nechceš vztah, tak co že to vlastně chceš? Při dělání těch fejků se už rozhodni, co teda chceš a nenasr*vej si furt do huby.
Smajlík  Ad Meliora Muž22 Kategorie
14.05.2022 10:13:37
Myslím, že by tě ty holky měly pořádně nakopat do koulí, pak by tě to třeba přešlo.
 hattyúk Žena25 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk