Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1195595, vloženo 14.05.2022 09:04:10 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Outsiderství
Čau,

mám prostý dotaz. Máte někdo zkušenost s dlouhodobějším outsiderstvím a pak návratem mezi lidi do "šťastného" normálu? Přiklad: V průběhu života vás vztahy spíš bolely až jste se odstřihli defakto skoro úplně od lidí. Pak jste si třeba uvědomili že byste to chtěli změnit a povedlo se vám vrátit do zdravých vztahů s lidmi, kde by jste se cítili komfortně a naplněně co se týče mezilidského života?

*Domnívám se, že jak v tom jednou člověk zaparkuje, tak už je extra těžké jít vstříc tomu tlaku a strachům a narovnat to.
 Nick Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.05.2022 23:37:34
singlemen: pěkný no, souhlasím. Vidno že si psal od srdéčka :)
 Nick
14.05.2022 22:52:37
Jo, několikrát. Prvně šikana, pak podraz od nejlepšího kámoše. V obou případech to trvalo desetiletí, než jem se začal postupně otevírat. Ale to zjistíš, že se svými negativními zkušenostmi a zničeným životem nikomu nedáš důvod, proč by s tebou měl kámošit, nedivím se. Nejhorší je, že zatoužíš mít obyčejný život, jako ostatní, kámoše, holku atd...věci, na které je už většinou pozdě a to vede k depresím. Paradoxně kdyby si se mnou zase někdo vytřel pr*el, zalezl bych zpátky do díry na další desetiletí a byl bych spokojenej, možná asi proto, že jsem na to zvyklej.
Smajlík  singlemen Muž36 Kategorie
14.05.2022 21:30:44
white-rider: pohoda, takhle to mám celý život od narození, rozchod jsem teda nezažil a nikdy ani nezažiju - nikdy jsem neměl nemám a nikdy mít nebudu žádnou ženskou, straním se lidí po celý život.
 KeX
14.05.2022 17:20:58
Ano, teď jsem v porozchodové fázi kdy se straním lidí. Tak měsíc nebo dva mi bude trať návrat do normálu
 white-rider Muž22 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk