Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1195577, vloženo 13.05.2022 21:21:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Finanční úřad, daň z podnikání
Zdravím, rád bych se zeptal, co dělat v případě, že vím o tom, že někdo provozuje ziskovou činnost s tím, že neodvádí daně. Dotklo se to i mě tím, že jsem nastoupil na farmu, ale lidi byli hrozně milý a nechtěli žádnou smlouvu, že stačí slovní domluva a tak dále. Nicméně jsem jim platil za ubytování a poté za propůjčení nějakých strojů. Jelikož mě otravuje hotovost, chtěl jsem to posílat na účet. Ale oni mi řekli, že to chtějí jen a pouze v hotovosti. Pak se mnou docela vyjebali, když jsme se dohodli, že od nich odcházím dřív a chtěli doplatit 3 a půl 1000 za ubytování i když jsem tam už nebyl. Podstatě mi tady poskytovali služby za zhruba 4 a půl 1000 měsíčně v hotovosti. A právě chtěli doplatit ten zbytek, když jsem tam nebyl a já abych neměl problémy a protože nemám nějaké zlé úmysly, tak jsem jim ty peníze dal a myslel jsem si, že se rozejdeme v dobrém. Ale oni mi pak začali dělat problémy naprosto bezdůvodně a to mě tak naštvalo, že mi vlastně došlo, že ze mě dělali celou dobu blbce a nedanili ani peníze které jsem jim dával. Hodně jsem jim na formě pomohl a nikdy jsem za to nedostal žádnou finanční odměnu ani úlevu z ubytování, naopak ke konci spíš podraz a to mne mrzí. Ale jelikož vím, že v této činnosti nadále pokračují, rád bych alespoň nějak postrašil kontrolou. Kam se prosím obrátit? Nebo poslat dopis? Děkuji za každou radu a poprosím neurážet s tím, že jsem udavač, užila jsem si tam toho s nimi dost a nakonec jsem dopadl špatně kvůli tomu, že nic nebylo na smlouvu takže nedoložené.
 Byla to chyba Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 13:30:15
Já si myslím, že víc nemorální než oni být nemohu. A sorry za retardovaný zápis čísel, psal jsem to z telefonu, resp. jsem to diktoval a telefon mi napsal ty Číslice takto a já jsem neměl náladu na to to opravit.
Samozřejmě nepopírám, že to, že jsem netrval na smlouvě, je má hloupost, nicméně mě štve, že oni v této činnosti i nadále pokračují s jinými lidmi a jedná se tam o úplně jiné částky, než jsem jim platil já.
Mimochodem asi blbou shodou okolností mám právnické vzdělání, nicméně i přesto jsem si neuvědomil závažnost takového jednání, a že co je psáno, to je dáno. To samozřejmě uznávám, že to byla má chyba, ale to jak se oni pak zachovali ke mně, to už v pohodě není. Proto byl bych docela rád, aby se na jejich podnikání někdo podíval.
Je to Biofarma, která funguje převážně mě z dotací a oni určitě nejsou žádný chudáci. Ty pak vlastního nemovitostí, firmu, atd… Jo farma je pro něj spíš koníčkem, chová akorát ovce a slepice, ale načerno tam ustajuje koně a bez papíru pronajímá půjčuje stroje.
 Byla to chyba
14.05.2022 09:36:28
Co treba financni urad?

Mimochodem, uz dlouho jsem nevidel retardovanejsi zapis cisel...
3 a půl 1000
 rek
13.05.2022 23:53:44
Problém je, že jste nesepsali smlouvu. Poradil bych "jak na ně", ale za trest a pro poučení neporadím, protože sis situaci způsobil svou hloupostí. Mstít se za to těm farmářům bych považoval za nemorální.

Naučení: KAŽDOU práci ošetřit smlouvou.
 Právní poradna
13.05.2022 22:12:11
Blbce si ze sebe udelal jen a pouze sam.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk