Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195525, vloženo 13.05.2022 10:20:58 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Píše holkám na seznamce
Ahoj, potřebuju se svěřit a možná i poradit a uklidnit a budu ráda i za Vaše příběhy pokud k tomu máte co říct..

Cca před 2 lety jsem přišla na to, že si můj přítel psal s hodně holkama na FB a zval je na kávu a podobně, básnil o sobě, že má barák, dobrou práci ( ani jedno z toho neměl, barák je mých rodičů a práci o který jim psal tak nedělal ..) většinou psal holkám, co byli mladší než já (někdy o dost 13lete, 15... Dokonce jsem našla u něj v PC složku, kde měl fotky malých holčiček:( to mě tehdy hodně semlelo, představa že by můj přítel byl pedofil..

No a nedávno... Když mě poprosil ať udělám něco na jeho mobilu na mě vyskočilo upozornění z aplikace .. ta aplikace byla seznamka, nemohla jsem vydržet a musela to zkontrolovat.... Hledá a píše tam holkám, který jsou z okolí :( zve je na kávu..(představa, že takhle sbalil i mě, že mě nejdřív pozval na kávu mě děsí :( ) ... Už fakt nevím , co dělat... Předtím už jsem mu dost důvěřovala, ikdyz udělal chybu, ale slíbil, že to nikdy neudělá znovu... ALE UDĚLAL.. a mě to úplně semlelo... Po 5 letem vztahu,kdy jsme začali plánovat svatbu, miminko... A celkově jsme měli hezké období a teď tohle :(

Ani se mi k tomu moc nevyjádřil, jen začal brečet, že ho to mrzí. Ale když jsem se ho zeptala proč to dělá, nebyl schopnej odpovědět..že neví proč... Teda řekl, že já ho deptam, tak proto ( jednou jsme se pohádali, nebo spíš jsem chtěla si povídat o tom proč už mi vlastně neříká nic hezkýho, že mě to mrzí...) On mi na to řekl, že nemá čas, že musí pracovat a že sama vím, že teď je to náročný když chceme spolu dosáhnout na hypotéku a ať ho ještě zbytečně nedeptam...No jen mám mám obavy, že problém může být i trošku jinde... Snažím se s ním komunikovat... Plnit jeho touhy, být tu vždy pro něj, podporovat ho v podnikání... A to je mi asi vše odměnou... :(

Odpustit mu, když s nima vlastně nic neměl? Jak na to koukáte vy? A i třeba vy kluci, píšete si s holkama, ale víte, že tu svojí byste nikdy nepodvedli?
 Taminka E-MAIL: taminka123@seznam.cz  Žena24  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.05.2022 00:57:18
tak každej normální zdravej chlap baží po lolitkách, to není nic mimořádného.
Možná bych ho míň šmíroval na mobilu a budete mít ideální vztah...
Smajlík  hominid Muž40 Kategorie
13.05.2022 22:33:02
Neexistující email...
 Myšák
13.05.2022 18:39:27
Taminka - čím se jako liší mužský ego od ženskýho? Chceš snad říct, že muži mají automaticky vyšší ego jen proto, že jsou muži? Tak to je blbost, viď. Chlap může mít uplně zanedbatelný ego stejně tak jako ženská může mít ego obrovský.

"básnil o sobě, že má barák, dobrou práci ( ani jedno z toho neměl, barák je mých rodičů a práci o který jim psal tak nedělal ..)"
Už kvuli tomuhle by ses s nim měla rozejít a najít si někoho, kdo si tě bude aspoň trochu vážit. A že je takovejch kluků dost.
 Mazej k psychologovi
13.05.2022 16:38:57
Taminka: však v pohodě, ale aby ses nedivila až se s tebou rozejde, za rok, za dva, za tři, za 5.
 Mandarinka2424
13.05.2022 16:35:08
Je pravda asi, že mužské ego je tématem samo o sobě... Přiznal se i můj přítel, že s ním někdy bojuje... Ale zas nevím.. potřebuje si ho zvyšovat tím, že bude psát cizím slečnám?.. :( .. mám pocit, že potřebuje pořád být "tím nejlepším" v čem se snaží i ve svém podnikání, ale ne vždy to jde tak jak si představuje... tak jestli si tu úspěšnost nechce nahrazovat jinde? Třeba v tom balení holek? .. nevim, je pro mě asi těžké pochopit mužskej svět.. jsme odlišný bytosti..je pravda, že i se sebevědomím má problém... Já se ho vždy snazela podporovat a neshazovat... Ikdyz je pravda, že jsem si občas do něj rýpla ,ale spis ze srandy:D ... Máme jinak hezkej vztah, bere mě na výlety, snaží se se mnou trávit čas, s jeho rodinou taky vycházím... Jen možná už to je pro něj moc stereotyp... A možná jestli se chlap i nevyděsí z toho, že by měl žít dospelackej život, mít děti.. i přesto, že říká, že to sám chce.. přeci jen mladé holky jsou min náročné..
 Taminka
13.05.2022 16:06:25
Někteří chlapi, kteří si moc nevěří, přijali typicky femininní návyk brouzdání po seznamkách, kde hledají validace od druhého pohlaví. Nejspíš by tě opravdu nepodvedl, ale i tak je to napováženou. Jak říkám, tohle je hodně ženské chování a seběvědomý chlap, který žije autentickým životem, tohle nemá potřebu dělat.
 Dikobraz official Muž36 Kategorie
13.05.2022 15:54:10
Nevidím jediný důvod, proč s ním zůstavat. Nechápu, že nad tím vůbec přemýšlíš. Tam je tolik 'red flags', že bych mu ani náhodou nedala další šanci.
 Blond Real
13.05.2022 15:45:42
Seš normální???
 Reynard Muž25 Kategorie
13.05.2022 15:09:40
"On mi na to řekl, že nemá čas, že musí pracovat a že sama vím, že teď je to náročný když chceme spolu dosáhnout na hypotéku a ať ho ještě zbytečně nedeptam..."

No jo, on nemá čas a má to teď náročné... Ale na psaní jiným holkám a zvaní je na kafíčko, na to si čas udělá. Tyhle výmluvy jsou vždycky tak směsné... Chceš fakt být s někým, kdo si tě neváží? Vážíš si vůbec sama sebe?
 Ad Meliora Muž23 Kategorie
13.05.2022 14:58:49
Ak nemáte spoločné dieťa, ja by som odporúčal rozísť sa.

Asi to bude tzv. neverný typ (urobil to raz, potom znovu, tak to urobí aj v budúcnosti) - viď strana 75 a ďalej v tomto dlhom článku o nevere od psychológa: http://klimes.mysteria.cz/clanky/psychologie/nevera/jeronym_klimes_nevera_migrena_generace - _MU_LITOMYSL_seminar_2019.pdf -
 hefo
13.05.2022 14:49:45
Taminko, taky by ses mohla zapojit do diskuze. :) ;)
 Mandarinka2424
13.05.2022 14:21:36
Mandarinka2424 - To je snad jedno, prostě nemá úplně v pořádku sexuální orientaci. Spíš tady jde o to, jak se chová/nechová ke svý partnerce
 Flusni si
13.05.2022 13:57:41
Pro všechny níže: on není pedofil. Já to zprvu taky tak pochopila, že je pedofil. Autorka to napsala tak zmateně. Ale je hebefil, píše si s holkami 13, 14, 15 let...ne s malými dětmi
 Mandarinka2424
13.05.2022 13:38:02
Buřty na medu,

“Jak si třeba může dovolit chlubit se domem tvejch rodičů cizím holkám? Jak s ním po tomhle můžeš vůbec bejt a nepovažovat ho za krypla? To mi fakt vysvětli."

Ano, to je největší bída toho příspěvku. A může s ním být, protože v něčem jiném je zas třeba dobrej. Tohle dělají chlapi, kteří sami nic nevybudovali a mají nízké sebevědomí, může ho mít ráda, ale respekt mizí jak pára nad hrncem.
 Sorayaaa
13.05.2022 13:24:33
Kvetak: Co jsem říkal - je to komplexní fejk.
 Divadlo Kašpar
13.05.2022 13:19:46
Zemanovi se taky porno s malejma holčičkama do počítače dostalo úplně samo. Ty počítače si dneska dělaj co chtěj...
Smajlík  Úplně normální
13.05.2022 12:44:19
Chtel jsem te potesit e-mailem, ale adresa bohuzel neexistuje :-(
 Kvetak
13.05.2022 12:29:49
Buřty na medu: Pisal som si s istou rozvedenou zenou, ktora mi napisala svoj pribeh: Bola dlho stastne vydata a mali spolu male dieta. Vsimla si, ze vzdy pri kupani toho dietata byval manzel znacne vzruseny. Neskor zacal pisat malym dievcatam, az to celkom prasklo, ze je z neho pedofil. Aj po rozvode si nasiel novu znamost, mladu zenu, ktora vyzerala este pomerne detsky. Takze asi tak, ak ma skutocne pedofilne sklony, tak sa nikdy nezmeni a jedine rozchod je spravnym riesenim.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
13.05.2022 12:13:23
spíš jsem chtěla si povídat o tom proč už mi vlastně neříká nic hezkýho, že mě to mrzí...) On mi na to řekl, že nemá čas, že musí pracovat
------
Tohle mrzí, vím..pak už tě to nebaví mluvit dál

Odpustit mu, když s nima vlastně nic neměl? Jak na to koukáte vy?
-------
Já na to koukám tak, že už má...sice v hlavě, ale už je jinde, ne se mnou.

Nebyla bych s takovým člověkem. Ubližovat si už nenechám
 Loca Loca Žena98 Kategorie
13.05.2022 12:12:22
Já fakt nedávám to, že takovýhle kluci mají vždycky holku. Proč je o takovýhle paka takovej zájem, když je spousta single kluků, který jsou úplně normální? Fakt mi přijde, že čím větší dement to je, tím víc po něm holky jedou. Jak si třeba může dovolit chlubit se domem tvejch rodičů cizím holkám? Jak s ním po tomhle můžeš vůbec bejt a nepovažovat ho za krypla? To mi fakt vysvětli.

Na tvým místě bych se s nim rozešel už při tom, jak jsi našla ty fotky těch malejch holek. Tady fakt neni o čem, evidentně si tě neváží a fakt nevěř tomu, že se něco změní, když mu odpustíš. Věřím, že mu to je teď blbý, ale za čas to určitě začne dělat znova. Nezmění se, nikdy.
 Buřty na medu
13.05.2022 12:02:14
"Ani se mi k tomu moc nevyjádřil, jen začal brečet, že ho to mrzí"... To ze po odhaleni jeho tajomstva zacal brecet, znamena, ze zrejme trpi nejakou tajnou uchylkou a mrzi ho hlavne to prezradenie jeho tajomstva. Playboy, by totiz vobec nebrecel, len by ta lahostajne nejak ukecal.

Preto rozhodnutie nechavam na teba. Nevera sa este da nejako odpustit, ale zit s uchylom, to uz povazujem za nemozne. To stale podozrenie sa uz nikdy nestrati prec z vaseho vztahu.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
13.05.2022 11:30:54
Záleží pokud náhodou ty to nezveličuješ, jelikož sis domyslela některé detaily. Neznám tvého přítele, třeba mu opravdu jde o bližší vztah s těmi holkami, možná mu je jen příjemná jejich společnost. To bys měla vědět víc ty. Ale z vlastní zkušenosti bych doporučoval nejméně pauzu ve vztahu. Buď pro sebe nejste šití, nebo máte každý své komplexy, nezaměřujete se sami na sebe a spíše na partnera a pak sami uvnitř se mučíte. A třeba je toto všechno způsobeno jistou uzavřeností v komunikaci třeba o citech, sexuálních preferencích, či vlastních potřebách. Rozmluvit se na jakékoliv téma z těchto tří je velice složité. Chce to hodně snahy a úsilí, a pauza ve vztahu dokáže celkem motivovat. Nebo prostě ten vztah po pauze skončí.
 Xik real Muž28 Kategorie
13.05.2022 11:18:45
Zkouším věřit, že to je fejk - parodie na debilitu dnešního světa a na debilitu jisté podmnožiny (?) klientů Zpovědnice. Ale odpřísáhnout bych to neuměl, protože je těžké v dnešní době napsat satiru, kterou realita nepředběhne.

Modelové klientce bych radil rozebrat situaci s advokátem. Bude to sice stát nějaké chechtáky, ale přesto zlomek toho, co doplatí na průsery popsaného hypotetického mládence.
Smajlík  Divadlo Kašpar
13.05.2022 11:12:28
Další obrovská rada - věnuj se hlavně sama sobě. Pracuj na sobě. Na svojí škole, kterou sis hlavně vybrala kvůli sobě ne kvůli jemu, to co tebe baví a cp chceš dělat. Věnuj se sobě, pracuj a studuj co chceš ty sama. Sportuj, žij zdravě. Najdi si nové přátele, dělej nové věci. Najdi si nové kluky! On se s tebou pravděpodobně rozejde ve chvíli až "najde tu pravou". Ty seš jen pojistka, prozatím, a možná do budoucna na hypotíku - to se ještě uvidí. Když si budeš žít vlastní život, a ne život jeho - tak ty v tom okamžiku rozchodu budeš mít kolem sebe nové kluky místo něho. Budeš mít práci a kariéru, kterou chceš. Bude hubená a krásná kočka. :)
Nemyslím si, že by tě miloval. Opravdová láska vypadá jinak.
 Mandarinka2424
13.05.2022 11:06:10
Jako muž ti můžu říct, že tím odhalením pro něj nastala dost komplikovaná situace a tady vlastně byla v tu chvíli jednoduchá odpověď na dotaz proč to dělá pro něj nemožná, tak něco zablábolil. Rozhodně to nevypadá na to, že byste měli blízký, důvěrný vztah. Nevím, kolik mu je, soudím, že byl do tebe zamilovaný a teď žije s tebou ve vztahu, který má nějakou, řekněme konvenční perspektivu, která jej uspokojí, ale nenadchne. Tak možná hledá alternativu, ale zase možná ne až tak moc.

Co s tím? Jestli na začátku vašeho vztahu byla veliká zamilovanost a vzájemná důvěra a cítili jste, že jste jeden pro druhého ten pravý, mohla bys ho vylákat někam na pár dní ven, abyste si promluvili o tom, co kdo jak cítí a jak se ke svým pocitům a choutkám staví. To ovšem vyžaduje málo se vyptávat a hodně naslouchat. A hlavně neposuzovat, neodsuzovat, jestli je třeba na holčičky, tak to není jeho vina. Třeba u těch fotek a představ končí, protože tím vcelku ještě nikomu neubližuje (já vím, tobě ano, ale třeba díky mírnému pěstování své úchylky dokázal být tobě dobrým partnerem).

Jiná situace by byla, kdybyste spolu od začátku byli tak jako že když nebyl nikdo jiný, tak holt to zkusíme. Tady bych žádnou budoucnost vašeho vztahu neviděl. Teď jsem tak načrtnul dva extrémy, zkus si z toho něco vybrat. Neznám vás, tak těžko můžu radit.
 Ggrrff
13.05.2022 11:03:41
Chceš hypotéku s mužem, který tě nemiluje, a neváží si tě.
On sám má ve skutečnosti hodně nízké sebevědomí, ale zároven má obrovské ego, cítí se nedoceněn, a cítí se jako vyjímečný skvělý člověk.
Musíš být pořád s ním, abys ho uhlídala.
A musíš ho neustále velmi chválit, a dělat radostná očička tak, aby se cítil jako king. Pak tou hypotékou si ho zavážeš na zbytek života, a on se pravděpodobně zklidní - už by je třeba nemusel zvát na to kafe, nebo to alespon už nebude myslet vážně na vztah.

Nebo odejdi. Jinak mi přijde jako hebefil. Prostě líbí se mu hodně mladý baby (13, 14, 15leté), ale hlavně má děsně nízké sebevědomí, a proto to zkouší na hloupou nezkušenou kořist (= děti).
 Mandarinka2424
13.05.2022 10:49:38
Jasně, ty za to můžeš. Za všechno, za to že balí třináctileté buchty na barák tvých rodičů, i za to že mu to nevychází. Je to zlatíčko a ty ho jen deptáš, styď se.
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
13.05.2022 10:44:20
Odpustit mu? To je jako když bys chtěla po homosexuálovi aby nekoukal po chlapech. Prostě má jakési úchylky a potlačováním nebo utajováním nezmizí. Se s tím smiř nebo změň stanici.
 timtim Muž31 Kategorie
13.05.2022 10:30:22
Tohle vypadá, že je ego spokojené není. Potřebuje s neustále dokazovat, že na to má - balit a sbalit holky. Možná, že by se fakt víc než to kafe nestalo. Možná, že by mu stačil jen ten první krok. Ten pocit, že by to šlo - kdyby chtěl. Možná si je plně vědom toho, co by nevěra znamenala a takto to nechce. Nicméně pro tebe asi z toho plyne, že ty celý jeho život rozhodně nejsi. A někdy, někdy pro tohle zjištění nachytání in flagranti, tedy přímo u toho, u činu, třeba není. Takže babo raď, jak se s tím smíříš. Co přesně to s tvými city udělá, jak moc tohle dokážeš odpustit. klasická nevěra to sice není, nicméně ... bolí to. Je to křivda. Faktem totiž je, že v chlapech tohle prostě je. tedy to, že fantazie jedou a prostě se rádi po holkách podívají. A někteří tomu neodolají a jdou ještě dál. Tedy - rozumný chlap to doma nikdy nepřizná a chytrý udělá tak, aby na to ta jeho nikdy nepřišla. A moudrá žena tohle samozřejmě ví, ale tváří se - že neví :-).
 Hodislava Žena42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Radio seznamka více na www.radioseznamka.eu
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk