Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195402, vloženo 11.05.2022 10:57:29 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nedávej najevo ženě - nástroj ďábla
Ani to s nimi nerozebírejte. Nejsou si toho vědome. Jsou to programy na podvědomé úrovni a tohle si nepřiznají.
Jsou to algoritmy mozku.

Nikdy se nenech změnit. Žena je nástroj ďábla a žena neustále zkouší může zda si věří, zda má sebedůvěru a děje se to tak že si ani žena není toho vědoma. Děje se to podvědomě.
Žena tě pořád zkouší a snaží se tě změnit. Nedělej to takto, vem si tuhle košili, ostříhej se takto. Nesmíš nikdy poslechnout! Proto že žena si tě našla takového a takového tě má ráda. Pokud se začne muž měnit podle ženy, jde vstříc rozchodu. Až muž bude dělat to co žena chce, bude takový hodný blbeček tak žena o něj ztratí zájem. Žena chce vůdce, ona chce být vedená a proto muž se nesmí nechat vést.

Muž nesmí nechat ženu nosit doma kalhoty. Nesmí se měnit podle ženy a nesmí ji dávat najevo příliš lásky.
Žena je jako zvíře chce to co nemůže mít a muž musí dávat najevo ženě, že o ní příliš nestojí. Jen tak si udrží tu ženu. Až ji bude na rukou nosit a žena uvidí že je z ní ten muž páv, tak ona ztrácí zájem. Žena chce to co nemůže mít. A když toho může má tak ho předělá pomalu k obrazu svému a najde si jiného.

Proto žena kouká často po zadaných mužích, proto že ona ho nemůže mít. A ti naoadnici kteří ji chtějí ona nechce. Je hra vědomí. Máme tento algoritmus mozku po zvířatech a je jich daleko více.

Zvíře chce balónek dokud ho chcete vy! Když ho hodíte on ho chce když ho stále chcete. Když ztratíte zájem o míček, on ho po chvíli nechá ležet ztrácí zájem. On ho chce jen proto že ho chcete vy a když ho máte tak ho chce proto že ho nemůže mít.
Žena je nástroj ďábla.
 Anonnymouse E-MAIL: Spike.xx.vk@gmail.com  Muž22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.05.2022 00:04:04
"Máme tento algoritmus mozku po zvířatech a je jich daleko více."

Máme? Nebo je to jenom nějaká konstrukce, která má tobě a dalším fanatikům tvé sekty nahrnout do huby co nejvíce pohodlí a požitků tvé primitivní úrovně?

A co má s tvou pomateností společné ďábel, ty nehodný nástroji?

Ty si s něčím neumíš poradit a svádíš to na ženu. Nejsi tak důležitý, aby se do toho angažovali bytosti vyšších úrovní. Tvůj problém jim za to nestojí.
 beliál
12.05.2022 15:42:07
To co ty popisuješ, to už je spíš taková manipulace a touha po něčem jiném.

já jen vidím nechuť se změnit, jen proto že to žena řekne, protože by pak mohla ztratit úctu kterou má
když by se muž necítil méněcenně tak by se mohl změnit ale pak by to musel nějak kompenzovat jinde, třeba mu řekne ohol si ty vousy, on si je oholí ale pak může víc posilovat, řekne vem si tu košili on si ji veme ale bude víc agresivní/dominantní
kompenzuje si tak to, co je na něj zvenčí působí

a proč by se vůbec měl měnit, když už tu ženu má? kdyby ji neměl tak by se pro ni mohl změnit, ale když už ji má??? nedává to smysl, až ji nebude mít, tak se může změnit, ale do té doby nevidím důvod
 nedostatečně Muž24 Kategorie
12.05.2022 15:30:12
DivnejKluk: nesouhlasím s tvojí energií/postojem
ty přistupuješ ke vztahu jako k člověku na kterého se můžeš "naladit", rozumět, mít rád, submisivně mu pomoct
to je ženská mentalita, nelíbí se mi to

není tu ten jasný cíl, důvod proč to děláš je, protože tě to baví a líbí se ti to, umíš v tom nějak chodit, ale nevíš proč se ti to líbí
jsi umělec a naučil ses jak něco funguje, ale nevíš proč, nejsi nad to povznesen, děláš něco dokud to jde, to je dobře to je život ale nevíš vše(to snad nikdo..protože život se neustále vyvíjí, ale starší lidé dokážou hodně poradit)


Člověk není hmota ale duch a aby poznal jak se chová mozek musí studovat sebe.
ty výsledky studování jsou uložené v mozku, je to vyšší přemýšlení, je to učení se, potenciál=duch=život=vývoj
potřebuje to čas na sebe, myslím že to není magie ani žádná fantazie apod.
 nedostatečně Muž24 Kategorie
12.05.2022 12:04:04
Tady se zas někdo nudí. Samozřejmě není správné, abychom přetvořili úplně celou osobu k obrazu svému, to je pak jasné že nemilujeme původní a správnou verzi, jenže někdy jsou potřeba i kompromisy a je hodně časté, že se lidé chovají jinak ve vztahu a jinak když jsou sami, protože tomu druhému chtějí dělat radost a být pro něho hezcí. To co ty popisuješ, to už je spíš taková manipulace a touha po něčem jiném. A potkala jsem dost kluků, kteří na sebe kašlali, když nikoho neměli a pak když byli s holkou, tak na sebe dbali víc. A on ten kompromis nedělá vždycky jenom muž, ale v něčem i žena, jen si to asi někdy někdo neuvědomí. Možná jsi jeden z řad podpantofláků, který naletěl. To je mi tě líto ... Jenže nemusíš hned odsuzovat všechny na základě jednoho vadného kusu.
Smajlík  Paní Mráčková Žena21 Kategorie
12.05.2022 10:48:00
DivnejKluk To není výjimka ženy. To je běžný prigream mozku. Naše vědomí má stejné algoritmy. Záleží zda je člověk submisivní nebo dominantní a zda už dochází ke střídání.
Láska jako člověk k člověku neexistuje dokud nedojde k osvícení. Junák to je zatím jen idealizivání si toho druhého.
Je třeba pochopit že mozek nemůže milovat stejně jako zvíře.
Člověk není hmota ale duch a aby poznal jak se chová mozek musí studovat sebe.
 Anonnymouse
12.05.2022 08:32:35
Divnej kluk: Krasny. Diky, tohle jsem dneska potreboval.
 Gaunter O*Dimm Muž34 Kategorie
11.05.2022 23:49:52
4/
Když píšeš, že žena řekne "nedělej to takto, vem si tuhle košili, ostříhej se takto", možná je to tím, že dotyčná žena se zamilovala do idealizace toho muže, později to první okouzlení vyprchalo, muž se jí časem zdál "jiný než na začátku". A tak se snaží změnit ho zpátky do původní představy, kdy byl ideální - a ono to nejde. Totéž se ale stává některým mužům - že po čase říkají ženě, jak se má obléct, nalíčit, učesat, jak vařit... jak se chovat. Snaha o to, aby partner byl "jako dřív" = v době prvotní zamilovanosti, kdy na něm bylo ideální všechno (protože jsme ho neviděli. Promítali jsme si do něj cosi jiného).
A nebo ty řeči můžou být součástí mnohaletýho fungujícího vztahu. Záleželo by na detailech a na kontextu. Někdy muž potřebuje, aby mu žena poradila, jak něco udělat, co si oblíknout nebo jak se ostříhat (nebo ji požádá, ať ho ostříhá). Spolu jsou jeden svět, vzájemně si věří a někdy potřebují radu a oporu druhýho, i třeba v banalitě typu výběr správný košile. Vím o ženě, která radila muži, jak prořezávat stromy. Dělal to podle ní, byla spokojená.

A jestli se žena k muži chová opravdu nevhodně, panovačně, pak zase záleží, co tím podprahově sděluje. Možná potřebuje víc péče, pozornosti, něhy. Nebo si potřebuje popovídat. Nebo jen mlčet a být u muže fyzicky blízko. Jindy naopak potřebuje jeho nepřítomnost. Někdy může pomoct i drobnost - obejmutí, procházka. Mně přijde přirozený, že když s někým žiješ, tak ti záleží na tom, aby tomu druhému bylo dobře... a odtud i tobě. Místo vymýšlení "návodu chování k ženám" mi dává smysl se na tu konkrétní ženu zkoušet intuitivně naladit. Resp. to naladění se děje i mimoděk. Když spolu žijete, když jste jeden k druhýmu otevřenější. Poznáváte se víc, skoro až srůstáte (pardon). A i do tý doby je dobrý se poznávat upřímně, bez nějakých nepřirozených "vzorců chování". Nekomplikovat si to.

Píšeš, že máš ženu a krásnou. To je samozřejmě fajn. Ale v tom případě nerozumím, proč sis vymyslel tyhle věci, připadá mi to v rozporu s harmonickým vztahem k ženě. Tvoje žena ví, že o ní smýšlíš tak, jak jsi popsal? Jak to vnímá ona?
Předpokládám, že ji máš rád. Takže nerozumím, jak můžeš o člověku, kterého máš rád, zároveň tvrdit, že je nástrojem ďábla, a celkově se o něm uvažovat tak nadřazeně. I když je možný, že takhle vám to oběma vyhovuje.
Buď zdráv.
 DivnejKluk
11.05.2022 23:47:03
3/
A právě na takové ženy se "lepí" různí manipulátoři a další muži, kterým vyhovuje její podřízenost.
Přijde mi, že máš touhu ovládat ženu, být jejím pánem. Ukázat jí svoji "moc". Zároveň mi připadá, že ta touha u tebe není příliš pevná, asi nebudeš vyloženě dominantní typ - podle toho, co píšeš. Spíš ses tomu chování nějak dopracoval. Protože se bojíš, že kdybys byl jiný, žena by ztratila zájem.
Připadá mi to nešťastné. Navíc tím říkáš klukům, aby zakládali vztah na nepřirozenosti. Což je nešťastné.
A lidi ve vztahu většinou poznají, když si jeden na něco hraje. Když nějaké chování dělá ze strachu, že ten druhý ztratí zájem. Můj první vztah byl s holkou, která si hrála na suverénní extrovertku, takže jsem se prodíral tou maskou k něčemu, co místy problesklo... a co pro mě bylo zajímavější.
(Ona se v jedné důvěrnější chvilce i svěřila, že taková suverénka nikdy nebyla, že se to "musela naučit"... ale tak nějak jsem to tušil už předtím.)
Časem to ale bylo únavné... dlouho jsem to nevydržel. A myslím si, že i holka pozná (a mnohdy dřív a ostřeji), když si kluk hraje na něco, co mu ve skutečnosti není vlastní. Když se neautoritativní typ snaží vést, nebo když se agresor snaží být galantní, nebo když se rozervanej romantik snaží být netečný... a všelicos dalšího, co lidi zkoušejí.

To, že se některá žena pokouší muže měnit, rozkazovat, manipulovat... Řekl bych, že to tak mají některé ženy, ale i někteří muži. Nutkání vlastnit někoho, ovládat ho. Touha po konfliktu, temperamentnější povaha. Testování hranic. Někdy touha zranit. Věřím, že člověk, který je relativně vyrovnaný a šťastný, nechce milovaného partnera vlastnit ani zraňovat. Respektuje ho, chce ho dělat šťastným (a ví, že ve skutečnosti to nezáleží na něm... že nemůže mít věci plně pod kontrolou). Ale jsme lidi a děláme chyby. Myslím si, že dost "nevhodnýho chování" plyne zase z frustrace, rozbolavění, zmatku, pocitu ztracenosti, nepochopení, velkých nároků... Potom se stává, že si jeden přiživuje negativní emoce na člověku, do kterého se zamiloval. Ale můžeme se aspoň snažit se tak nechovat. Uvědomovat si ten který pocit a jejich příčiny. Být sám se sebou relativně v klidu. Potom i toho druhýho je možný vnímat, snad... a snad se i blížit porozumění.
 DivnejKluk
11.05.2022 23:43:04
2/
O zvířatech jsi napsal: "Zvíře chce balónek dokud ho chcete vy! (...) On ho chce jen proto že ho chcete vy a když ho máte tak ho chce proto že ho nemůže mít." -

Moje zkušenost byla trochu jiná. Když jsem v dospívání chodil venčit psy, tak každý ten pes byl jiný a měl rád jiné věci. Byl ovlivněný svými pány, zážitky, povahou, věkem, bolestmi... Pes ale často něco sebere ze země jen tak, třeba šišku, a tu si drží, aniž by o ni jeho pán jevil zájem. Pes (hlavně dokud je mladý a zdravý) má zájem o hozený míček proto, že je fascinovaný pohybem. A chce si hrát. Jasně, že k té hře potřebuje pána, ale není to tak, že by to pán musel iniciovat a že by pán musel dávat najevo, že chce míček. Pes leckdy míček nebo kus větve sebere a prostě do pána šťouchá tak dlouho, dokud pán nepodlehne a nejde si s ním hrát. Nebo, když nepodlehne, tak si pes s tou věcí někam zaleze a okusuje ji. Nebo si ji hrdě nese při procházce. Vybavuju si psa, kterýho přitahovaly PETky. Vždycky nějakou sebral, utíkal s ní, chtěl, abych utíkal za ním a pak se s ním přetahoval o tu flašku.
Není to podle mě o tom, že pes chce věc "jen proto, že ji chcete". Ani o tom, že chce zrovna to, co nemůže mít. Spíš si chce prostě hrát. Chce pozornost, zábavu. Cítit radost. A taky sám rád zkoumá věci, něco očichá, něco sebere. Potřebuje kontakt. Být součástí smečky. Zažívat svoje chvíle dominance ("jsem rychlejší!") i oddanosti ("poslušně přiběhnu, i když mě nevoláš") i ochranářství. Bránit svýho člověka, svůj prostor. Vymezit si svůj prostor a hierarchizovat se v něm. A taky potřebuje chvíle samoty, kdy si někam zaleze, nebo kdy něco nadšeně hrabe v keři a objevuje svět. A když zažije od svýho člověka křivdu, dokáže mu velmi rychle odpustit. Ale určitě záleží na jeho zkušenostech, protože jestli za sebou má týrání nebo dlouhodobý nezájem páníčků a odtud nedůvěru v lidi, tak mu bude trvat, než si nějakou důvěru znovu vytvoří.

Ale to je řeč jenom o psech. Jiná zvířata se budou k člověku chovat zase jinak, podle toho, jaký v sobě mají zakořeněný vztah k němu. Taky záleží, jestli jsme v přírodě, nebo v ZOO, nebo kde přesně. Ale oči zvířat jsou opatrné a pozorné.

To, že vnímáš ženu jako domestikované zvíře, mi říká, že tvůj vztah k ženám je něčím pokroucený = chceš si ženu ochočit, nechceš jí být rovnocenným partnerem. Chceš být nad ní. A vysvětluješ si to tím, že ona sama to takové chce.
Ano, můžeš narazit na submisivní ženu, která chce být vedena a usměrňována. A která potřebuje cítit, že se o muže musí snažit. Aby měla pocit, že každé jeho pohlazení si "zasloužila". Ale takové chování má v sobě (podle mě) něco nezdravýho. Je v tom nízká sebeúcta, nízké sebevědomí. Může to být částečně výchovou, traumatizujícími zkušenostmi... Takovou ženu něco brzdí v rozvoji. Něco ji drží při zemi a něco (třeba i závislá porucha osobnosti) ji nutí zůstat s partnerem i tehdy, kdy on se k ní chová nevhodně. A právě na takové ženy se "lepí" rů
 DivnejKluk
11.05.2022 23:40:22
Tak to zkusím trochu víc rozebrat. Pro zpřehlednění to rozdělím na části.
1/
Jestli mám schizofrenii? Nemám. Proč zrovna schizofrenii? (Sice to není podstatné, ale zaujalo mě to, tak se ptám.)
Píšeš, že ženám i zvířatům rozumíš. Myslím si, že nikomu nejde úplně rozumět, spíš zkoušet porozumět, zkoušet se přiblížit jeho světu. Skutečné porozumění považuju za něco vzácného. To, že ženám ani zvířatům asi nechceš rozumět, jsem vyvodil z tvojí zpovědi. Protože ženy i zvířata zkresluješ, popíráš individualitu, vytváříš si schéma. Když někomu chci porozumět, nechci ho zkreslovat, nechci mu ublížit. (To nechci nikomu, ale často se nezadaří.)

Když vezmu, co píšeš o ženách a chování mužů k nim: Muž má podle tebe ženu vést, usměrňovat, být chladný, asi aby si žena o sobě moc nemyslela. Aby si moc nedovolila. Opravdu mi to připomíná jakousi středověkou literaturu. Podobné věci tvrdí i radikální islám - že žena je nástroj ďábla, nečistá, provokatérka, takže se musí zakrývat, nesmí se podívat cizímu muži do očí (třeba v MHD), nesmí promluvit mezi muži bez partnerova souhlasu... Tvůj text sice není tak extrémní, ale i tak v něm nadřazuješ muže nad ženy. Připadá mi, že něco takového by nenapsal člověk, který je na světě rád a má k ženám (a obecně k životu) respekt. Proto jsem ti psal, že by ti možná pomohlo najít si něco, co by ti opravdu dávalo smysl a naplnění. Abys upřímně cítil, že máš pro co žít. Protože mi připadá, že představy podobné těm tvým často pramení z toho, že ti lidé se cítí v životě ztracení, osamělí/nepochopení, a že jaksi nenacházejí smysl.
Ale samozřejmě se můžu plést. Nic ti nevnucuju, jen nabízím svůj pohled, nemusíš si z toho vzít nic (ale asi by bylo potěšující, kdyby ti to k něčemu bylo).
 DivnejKluk
11.05.2022 21:51:31
Ty vole kdo to má pořád číst nějaké pseudo filoz, psychologické názory to je pořád dokola pak to je jeee ja nemám babu.
 njkbb
11.05.2022 21:46:38
život/duch se musí řídit hmotou, dokáže ji ovlivnit, ano, ale nedokáže být nad ní

přesněji nedokáže být bez ní!

jdu spát už!
 nedostatečně Muž24 Kategorie
11.05.2022 21:38:59
Anonnymouse: ok, ale pak je to snaha o to být nad hmotou, nemůžeš být nikdy nad hmotou protože jsi hmota, jde to jen přerozdělit jak říkáš
a když bys dosáhl i toho co nikdo jiný před tebou, tak když splodíš další život jaký bude? a když nesplodíš tak jsi konec a pracoval jsi proti hmotě a vlastně proti sobě
bez hmoty není život, život je z hmoty
život/duch se musí řídit hmotou, dokáže ji ovlivnit, ano, ale nedokáže být nad ní
a když duch hmotu ovlivní tak myslím, že to má pozitiva i negativa
 nedostatečně Muž24 Kategorie
11.05.2022 18:05:30
Nevím, jak ostatní ženy... Možná takové existují, ale já to tak nemám...
1. hledám si takového chlapa, co mi vyhovuje tak jak je... Rozhodně nemám zájem někoho předělávat, škoda času a energie...

2.chlapa co mi nedává mnoho lásky, bych kopla do zadku... Rozhodně se nebudu ponižovat před nějakým blbečkem a prosit o jeho náklonnost... :D O lásku se neprosí a kvalitní muž má plnou náruč lásky pro svou ženu.
 Taky holka
11.05.2022 16:38:01
Přesně teď jsi udeřil na hlavičku. Je to evoluce. Člověk je tady aby se evoluclčně posunul a to je v duchovní bytost. Aby jeho zvířecí půdy už člověka neřídili včetně mozku a hmoty kolem. Tím přestává vládnout člověku hmota včetně jeho mozku a tím člověk začíná vládnout hmotě. Potom se rozvíjí různé schopnosti pouze silou myšlenky. Ale musí ovládat své myšlenky, hlavně když je nagativni. Nesmí přijímat do mozku negativní myšlenky ani dělat negativní činy. Potom jeho elektromagnetické pole člověka se začíná měnit a dejou se neuvěřitelné věci.

Člověk bude mít vždy půdy zvířete dokud je živ jak píšeš, ale musí je umět potlačit, ovládat. Ale nelze, to vypnout. Myšlenky jdou jen přesunout. Všechno funguje v přerozdělení celku. A, cokoli je špatně je opravdu nerovnováha. Včetně nemoci.
 Anonnymouse
11.05.2022 16:14:44
Tohle je podle mne to, co máme v genech - posunovat vývoj života dopředu. Obě pohlaví to v nich mají. I když ženy toho smyslu dosahují někdy snadněji, protože ho daleko častěji a víc mají v dětech.

to je ten jejich zvyk se o něco furt starat a strachovat se, ale děti taky chtějí žít a mámy jsou v tomhle otřesný, asi se pak musí dost krotit aby je furt neokřikovali
slyšel jsem takovou moudrost- dobrá máma nakonec vždycky selže
vždyť taky jo, to dítě bude muset jednou žít samo a nebudeš mu moct říkat co nemá dělat
a k tomu je ten táta, kterej skoro všechno povolí
a pak jsou dědové, strejdové, babičky, bratranci, sestřenici atd. atd.
no a některé děti mají maximálně mámu a jsou sami...to pak musí být hrozný, pro oba
 nedostatečně Muž24 Kategorie
11.05.2022 15:32:19
Tohle je podle mne dost osudový klam, nedorozumění. Vidíš jen dvě alternativy - buď za holkou dolejzat a sloužit, a výsledek je, že si tě neváží, nebo se pokoušet s ní zametat - potom si tě možná některá na chvilku bude vážit, ale za další chvilku ti uteče.
Ony holky a ženy nejsou zvíře o nic víc ani o nic míň, než my...

Podle mne smysluplný a trvale udržitelný přístup vězí v něčem jiném - totiž v tom, nehledat smysl v tom druhém, ale hledat smysl, který můžeme naplňovat oba společně. Nebo i každý sám, a jen si navzájem pomáhat a spolupracovat na tom naplňování...
Chlap potřebuje mít vizi, touhu změnit svět, něco dokázat... Když ji má a je pro něho to první v jeho životě, tak může být na ženu jak chce hodný a pečovat o ni jako o miminko, ale stejně se občas bude muset vydat za svou vizí a ženu nechat jí samé. To ona bude cítit, a pokud je duševně zdravá, bude si za to chlapa vážit.
Když chlap na ženu kašle, nechá ji občas samotnou, tak tím sice může předstírat, že za nějakou takovou svou vizí jde, jenže právě to jenom předstírá - a normální ženská to časem prokoukne a přestane si ho vážit, přes všechno jeho hulvátství.
Tohle je podle mne to, co máme v genech - posunovat vývoj života dopředu. Obě pohlaví to v nich mají. I když ženy toho smyslu dosahují někdy snadněji, protože ho daleko častěji a víc mají v dětech.

Jak píšeš, sloužit Bohu je taková vize, nebo aspoň může být. Ale nezáleží tak moc na tom, jestli tomu někdo říká Bůh, nebo jinak, nebo tomu neříká nijak... záleží jen na tom, jestli tu vizi má a jestli je pro něj na prvním místě.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
11.05.2022 14:44:44
Anonnymouse: dokud žiješ tak budeš ovládán pudy, protože zvíře jsi, dokážeš se proti tomu vzpírat ale neznamená to že osvícení někdy dosáhneš
osvícení podle mě znamená smrt, jedině v absenci všech impulzů dokážeš být dokonalý a nebudeš hřešit, je to ideál
a když nebudeš přijímat to co ti realita(bůh) ukazuje tak jsi mrtvý

... a nebo budeš farář a budeš fidlat malý kluky

a ženy jsou vědomé stejně tak jako my, to je na nich to nejhorší podle mě, to si člověk může přát že jsou hloupější a že něco nedokážou, ale s dostatkem času dokážou (asi) všechno co ten nejlepší muž
což právě dává větší váhu tomu že jsou nástroj ďábla, nejsou tvoji kamarádi, jsou něco co bys měl brát vážně a pokud ona udělá tu chybu a bude tě brát na lehkou váhu jako pejska tak se taky bude pak divit
ale spolupráce je možná, jen je komplikovanější a člověk se to musí naučit
zase nastává otázka..proč? když žiješ s ženou bez dětí váš vztah dává smysl jen dokud vám oboum dává smysl, když se jeden z vás změní nebo se bude chtít změnit může nastat problém který nechtějí řešit
 nedostatečně Muž24 Kategorie
11.05.2022 14:07:18
Přesně tak! Proto se říká zvítěz sám nad sebou. To je nad svým vědomím tzv nad mozkem. Je to duch nad hmotou.také nazývané láska nad zlém. Proto v člověku je dobro i zlo. Dobro je duše a zlo je mozek člověka jako člověk. Proto člověk je hříšník od přírody před Bohem. Proto že má zvířecí půdy kterých se musí zbavit aby se stal osvíceným. Dokud tak není řídí ho mozek a podvědomí. Hlavně se skládá klacky do života tím že hodnotí a soudí a podvědomí ho potom řídí a ani to neví proč se mu dějí určité věci. Meditace a studování sebe sama je klíč.
 Anonnymouse
11.05.2022 12:08:14
Někdo musí oddělovat zrno od plev. To s tím zkoušením nedělají jenom ženy vůči svým partnerům, ale třeba i pes, když mu zakazes skákat na gauč a za 5 minut zkouší, jestli to myslis vážně a ještě to platí.
 Belerofon
11.05.2022 11:57:20
Prosimtě, tohle funguje i naopak. Kluk si neváží holky, která se podbízí a leze za ním. Tvoje verze je teda dost přehnaná. Když jsou ve vztahu už reálně starosti, tak naopak určité vzájemně přizpůsobení se je důležité. Ale k tomu časem dospěješ.
 Sorayaaa
11.05.2022 11:45:03
DivnejKluk Asi máš schizofrenii?

Já ženám i zvířatům rozumím, proto že když poznáš zvířata, poznáš i lidi. Vždyť zvíře a člověk se liší jen duší. Jinak chování je stejný.
Poznat hezké? Vždyť když člověk pozná bílou pozná i černou a opačně. Proto že co je dole je i nahoře, je dualita.
Samozřejmě že života je krásný i lidi. Ale vše algoritmy i hranice. Dokonce i naše země se točí v intervalu a algoritmu. I události lidstva...

Zmvsichni lidi jsou krásní i život sám.
Neměl by jsi nutit své názory lidem, jako by byli jejich a je třeba nahlížet na věcí jinak než je vidíš ty sám.
A dokud si zvíře nebude vědomě svých zvířecích pudu, tzv dokud se člověk nepokloni Bohu! Tak bude žít v algorotmech mozku tzv žít v hierarchii a zvířecích vzoru. To je zákon hmoty.
PS ženu mám a krásnou. Ale všichni lidé dokud se nesvobodí jsou pod vládou stejného. Nikdo to nezmění.
Měj se krásně :)
 Anonnymouse
11.05.2022 11:35:33
Nějaká "středověká" provokace, asi.

Jestli to myslíš vážně, pak nechceš rozumět ani ženám, ani zvířatům, možná ani nikomu jinému. Zdá se, že nemáš moc rád lidi a svět. Kdyby ano, uvažoval bys jinak. Je to tvá věc, ale přijde mi to spíš smutné, protože... asi v tom svém světě nejsi úplně šťastný. Myslím, že by ti pomohlo najít si něco, co by tě naplňovalo, co by ti "dávalo smysl". Pak by se ti mohl rozvíjet i pozitivní vztah k světu, tím i k ženám. Vnímal bys je citlivěji, přirozeněji. Uvědomil by sis, že tahle tvá zpověď o nich je směs "středověkých" konstruktů.
Takže, máš možnost zkusit se podívat jinak. Ale jen jestli chceš. Nemělo by smysl se nutit.

Jen by bylo dobré, kdybys nikomu neubližoval, nikoho neponižoval, ani nepřímo - v téhle zpovědi ponižuješ ženy, muže, zvířata, a hlavně sebe.
 DivnejKluk
11.05.2022 11:25:52
Je to tak. Nesmí se to s tou nepozorností zase přehánět, to pak může mít opačný efekt- žena se chce cítit být chtěná. Ale zase je nastavená tak, že to fakt nechce zadarmo. Chce investovat, ani si to neuvědomuje.
Každý z nás tohle asi někdy zažil i na vlastní kůži. :) Moje holka měla bývalého, který byl ve vší úctě snad ve všem horší, než já. Neupravený, celkem ošklivý, bez koníčků, sportu, bez stálé práce, bez peněz a navíc ještě s dítětem. Kuřák a ožrala. Dokonce si občas frknul něco do nosu. K ní se choval hrubě a vlastně i k okolí. Všechno mu odpouštěla až do poslední chvíle. Tak jsem si říkal, jak mám vyhráno, že jsem narazil na takhle hodnou a vlastně skromnou holku. Joo, chyba lávky :D Jakmile jsem měl chvíle, že jsem za ní lezl, posluhoval, byl milý a říkal často, že jí miluji, tak se mnou začala opovrhovat. :) Naštěstí jsem si to velice rychle uvědomil (třeba po půl dni) a začal se k ní zase chovat lehce bez úcty, bez větší pozornosti. Začal se trochu vzdalovat. V tu chvíli jí máte opět na sobě. Tak to prostě je. Mě to otevřelo oči v tom, že u chlapa téměř vůbec nezáleží na hadrech, účesu, vypadat zdravě atd.. to je dobré tak jedině na první dojem, to jo, ale jinak to má naprosto minimální hodnotu pro ženu.
 Brainstorming123 Muž32 Kategorie
11.05.2022 11:03:24
Hezky napsáno. Určitě na tom něco bude, spíš téměř vše.
 bumbálkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk