Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195395, vloženo 11.05.2022 08:20:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Silácký řeči rádoby odvážných lidí
Chci se s Vámi podělit o jednu zkušenost, která se odehrála nedávno ve velko posilovně FactoryPro na Praze 6. V této posilovně nelze kupovat permanentky. Je zde možnost jednorázového vstupu na vyzkoušení posilovny, nebo uzavření smlouvy (tzv. členství). Do této posilovny začal chodit jeden nejmenovaný muž měřící cca 208 cm, hora svalů, plešatý, extrémně sebestředný a namachrovaný.

Bavil jsem se s pár lidma z posilovny a schválně je upozornil, že sem chodí takový nový exemplář, který se chová jako totální idiot. Dostal jsem odpovědi typu "Já bych mu něco řekl", "Já bych udělal....", "To by zkusil jen jednou...", "Když tady bude dělat bordel, tak ho vezmu za flígr a vyhodím ho z posilovny". A ideálně, aby tyto kecy slyšely ženský z posilovny, jací jsou to hrdinové, jak tady budou dělat pořádek. Takhle se tam chvástali a mluvili nahlas, aby to slyšeli ženy z fitka a ideálně se na ně podívali a pronesli nějakou rádoby vtipnou hlášku, aby se ženy smály.

Pouze jsem tyto rádoby silácké kecy poslouchal a musel jsem se tomu vnitřně smát. Jó, za zády dělat silácké řeči a ramena umí každý ťulpas a jsem zvědavý, jak to bude ve skutečnosti.

Netrvalo dlouho a nabušený chlapík vešel do fitka a po převlečení do fitness oblečení na celou posilovnu zařval "TADY JE SMRAD JAK U OPIC!". Byl oblečený do značkového fitness oblečení, na hlavě naběhlé žíly, zabijácký pohled a ruce drží pevně v pěst. Byl jsem neskutečně rád, že tohle udělal.

Okamžitě jsem se podíval na ty rádoby siláky, kteří se dušovali, jak s ním vyrazí dveře! Realita? Jak rádoby hrdinové zareagovali ve skutečnosti?
1) Ostatní chlapi OKAMŽITĚ museli začít zvedat činky, protože to nemohlo počkat.
2) Ostatní chlapi začali koukat do země a mlčeli.
3) Další silácký Pepíček se musel jít rychle napít a taky potichunku, aby ho nikdo neslyšel.
4) Další hrdinové šli na pás dělat kardio.
5) Hrdina, který dřív tvrdil, jak ho vezme za flígr jen čučel do země a potají zmizel na WC, aby nemusel nic dělat, nic říct a hlavně, aby si hromotluk nevšiml.

Jak sami vidíte, tak ve výsledku NIKDO NIC NEUDĚLAL A NIKDO MU NIC NEŘEKL!!!!!!! Ženy si toho všimly. Dívaly se na naše pány hrdiny (od mladých kluků až po starší muže středního věku). Nikdo nic neudělal, nikdo nic neřekl, všichni drželi zobáky.

Poměrně mi vadilo, že se vlastně nic pořádně nestalo. Takže jsem musel převzít inicitiavu a vyvolat ve fitku konflikt. Bylo to potřeba, aby se těm slepicím ukázalo, jací jsou to hrdinové a chvástalové. Vybral jsem si jako obětního beránka hrdinu, který se nejvíce vyřvával, jak daného muže vezme za flígr a vyhodí z posilovny a ještě si tam před příchodem hromotluka flirtoval se ženami a bušil se do prsíček, jaký je to super silný hrdina.

Pomocí kontramanipulace se mi podařilo, aby se hromotluk naštval a vylítnul na našeho rádoby super hrdinu. Ani nevíte, jakou jsem z toho měl radost. Ten pohled, jak nasraně jde k němu, tak sebejistě s vražedným pohledem, ruce má silný a obrovský jak medvěd a teď vidíte naproti totálního mega blba, co umí maximálně otevírat hubu před ženami a chvástat se. Přál bych Vám vidět jeho ksicht, jak vystrašenýma očima stál jak kůl v plotě a s každým dalším krokem hromotluka se doslova "zmenšoval" a "zmenšoval". Hromotluk k němu přilít a přísně řekl "Vidíš tady na zemi ty krvavý zuby?!".

Co odpověděl náš pan super hrdina? Odpověděl něco ve stylu "ehm .. hmmm, eee, aa.... eeeee.. prosím? .. já nevím". To byla prosím pěkně odpověď turbo blba, který se ještě před pár dny chvástal, jak daného hromotluka vezme za flígr a vyhodí z fitka! A ještě si tam flirtoval se ženami, jak si můžou být jistí, že on udělá vždycky v posilovně pořádek, aby tam byl klid. Ve skutečnosti NEUDĚLAL VŮBEC NIC! Aby bylo jednou provždy jasno, tak znovu opakuji - NEUDĚLAL VŮBEC NIC!

Samozřejmě jsem si ho vychutnal a pak jsem jízlivě dodal: "Vyměň si spodky!". Podíval jsem se směrem k ženám a prohlásil "Váš super hrdina se právě p*****!". Některé ženy se jen dívaly, některé se ušklíbly a také nic neřekly.

Nechť je toto pro vás poučení! Plno lidí má vždycky plnou hubu keců, jak něco udělá, jak něco řekne. Ale jakmile dojde na lámání chleba, tak vždycky couvnou, nic neudělají, mlčí, utečou atd! Měl jsem obrovskou radost z toho, co jsem ve fitku viděl a znovu jsem se přesvědčil, že chlapíci co mají silácké řeči jsou jen banda blbounů, co umí otevírat hubu, ale SKUTEK UTEK!
 KlukZPrahy E-MAIL: anonymita@anonym.cz  Muž33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.05.2022 16:01:32
To byl asi týpek co rád hledá problémy. Kdyby to nebyl fake, tak ta manipulace by byla dostatečný důvod, aby na zemi ty zuby byly tvoje.
 singlemen Muž36 Kategorie
11.05.2022 23:45:03
Historky z posilovny! To tu ještě nebylo.
Prosím další díly.
 Plamenometařka
11.05.2022 22:33:40
"kontramanipulace" je eufemismus pro bonzáctví? A eště navíc bonzáctví na úrovni mateřský školy? ("Pančelkó, von vo vás říkal, že jste kráva!")
 fejk jak bejk
11.05.2022 21:56:35
Neasi, jak píše KarelPavol.
"Pomocí kontramanipulace". Super slovo, neznal jsem, ale už ho mám zapsané :D
Smajlík  ASics
11.05.2022 17:40:36
Připomíná mi to jednoho člověka, kterýho znám přes internet.
 Ulice a ulice
11.05.2022 16:27:55
“Pomocí kontramanipulace”
- lmao
 KarelPavol Muž19 Kategorie
11.05.2022 15:59:50
Samozřejmě jsem si ho vychutnal a pak jsem jízlivě dodal: "Vyměň si spodky!". Podíval jsem se směrem k ženám a prohlásil "Váš super hrdina se právě p*****!". Některé ženy se jen dívaly, některé se ušklíbly a také nic neřekly.

takže ty jsi takova podlejzavá sra*ka že jsi čekal na příležitost a pak jsi ji využil proto abys taky zamachroval
nejsi o nic lepší haha
jen jsi menší frajer jak oni a zmanipuloval jsi "hlupáka" proto aby udělal to na co jsi ty neměl koule

jak ses mohl zachovat? mohl si taky mít kecy a dělat si srandu a pak když by přišel jsi se s ním mohl skamarádit, jenže ty jsi by ublíženej blbeček a akorát si zkazil partu a ty holky si o tobě asi taky myslí to svoje

a vůbec to může být i fake, ale nemusí, třeba jsi vážně takový frajer, že si to udělal a a pak z toho obrovsky dobrej pocit a jednu fakt hustou zpověď, wau!
 nedostatečně Muž24 Kategorie
11.05.2022 14:18:38
To je v Praze normální. Ego tam má i uklízečka i ředitel banky. Každý tam proti každému jde jako pes a málo kdo má kamarády. Každý má rád jen sebe a žije pro sebe.

To se chce přestěhovat. Šíří se to jako mor.
 Anonnymouse
11.05.2022 13:33:16
Já bych ho chytil za flígr a vykázal ho z posilovny nato tata! Ať má metr pade nebo 208, takový divadýlko mi za mý přítomnosti nikdo v posilovně dělat nebude!!

(Mimochodem, fejk jak bejk, ale provokační potenciál to má vysokej.)
Smajlík  Tukan
11.05.2022 11:58:56
Ten príbeh smrdí fejkom viac než u opíc.

Každopádne som tam nejaký konkrétny zavrhnutiahodný prejav onoho namachrovaného muža veľmi nevidel.

Zarevať "TADY JE SMRAD JAK U OPIC!" je síce trochu nekultúrne, ale aj to závisí od charakteru danej inštitúcie (keď to povie štamgast vchádzajúc ku kamošom v nejakom kumbále obľúbenej krčmy, tak je to úplne OK). A adekvátna odpoveď na to by bola "Vitaj doma, bratku." spojená so smiechom ostatných.
 hefo
11.05.2022 11:58:47
Já myslím, že zakomplexovany jsi spíš ty. Taky mě moc netěší moc urvani fitnesaci, ale ty budeš asi jiná liga.
 Belerofon
11.05.2022 11:42:12
Až narazí kosa na kámen tak to bude zajímavé .A nediv se panika dělá v konfliktu 90% .

Když jsem dělal sebeobranu a sparoval s nováčky šlo to vidět že se boji pořádně udeřit a jak reagují pod stresem když jsem na ně naletěl v rámci modelové situace nával prachy .
 valggav Muž28 Kategorie
11.05.2022 11:34:31
Nemate tam mit takovej smrad, prasata.
 lol
11.05.2022 10:57:44
A ted jak to bylo doopravdy: Jel jsi na kolej, videl jsi jejich reklamu a zacalo tvoje denni sneni.
Hlavni je zacit a cvicit pravidelne, ty jeden sadelnaty pisalku. Tak hura do toho a pul je hotovo.
 Karel IV.
11.05.2022 10:43:58
Ty ses ale zakomplexovanej degenerat, co? Tvy obzory jsou mensi nez obzory blechy.
 689754
11.05.2022 10:14:36
"TADY JE SMRAD JAK U OPIC!".

A za tohle ho chcete kamenovat? Vždyť má pravdu. Vždycky to tam smrdí jak u opic. Proč vždyckly musí někdo postavit posilovnu ideálně bez oken a bez klimatizace? Je to prasárna.
 ccirt
11.05.2022 09:51:45
Ještě to chce malinko doladit, na konci ti klíčová postava příběhu úplně vypadla ze scénáře, což je podle mě trochu škoda.

Jinak potvrzuji, že hláška "hej, ty s tím zlomeným nosem!" se opravdu používá, naposledy jsem to řekl programátorovi v openspace a den nám to zlepšilo všem, ale kdysi, jednou...
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
11.05.2022 09:41:13
Možná by jste si místo těch keců a psaní hovadin na zpovědnici měli v té posilovně občas vyvětrat.
Smajlík  lol
11.05.2022 09:34:41
Je to zvláštní celé, zpověď vypadá jako fake. Takoví velcí giganti bývají uvnitř strašně srdeční a dobří lidi, se všema kámoši. To že zařve TADY TO SMRDÍ jak u opic, není důvod proc by byl namyšlený a agresivní
 Kolemjdoucíí
11.05.2022 09:31:16
Lidstvo je zkažené a debilní. A hlavně chlapi co se motají kolem ženských. Teď si představ, že takových trasořitek je všude plno :D co ženskou zahází kecama ale umí a jsou hovno. Kolikrát jim na to ta ženská ještě skočí, jakoby jí stačilo jenom to, že slyší co chce slyšet. Pak si vyberou tohle a stěžují jsi že jsou chlapi debilové. Jako to by museli být dost třída na to, aby si podali 120 kilového dvoumetrového chlápka, ještě v uzavřené místnosti, kde je délka paží a tělesná váha v bitce velká výhoda, to takové hovado nemusí ani nějak trénovat box a podobně, prostě je rozmačká když bude chtít. Jinak u nás v posilovně je řvaní TADY TO SMRDÍ JAK U OPIC normální věc :D u nás by se tomu lidi zasmali a někdo mu řekl SÁM SMRDÍŠ. Hrotíme se mezi sebou takhle nevinně dost, ale nikdy si reálně nedáme dodržky. Jsme dobrá parta. Tohle a vzájemné hecovani a řvaní, sranda k tomu patří. Možná proto že jsme k tomuhle tak tolerantní tak jsme nekonfliktní. Nechtěl bych cvičit někde mezi fajnovkama kde budu za hovado
 Kolemjdoucíí
11.05.2022 09:10:57
Podle mě vymyšlený fejk. Jeden čas jsem chodil do drahého fitka, tak vím, jak se tihle narcisové chovají. Kvůli nim jsem tam přestal chodit. Přesto nejsou vůči druhým agresivní.
 Tak jest
11.05.2022 09:09:59
Jasně, že to tak je. Protože pes, který štěká nekouše.. Takhle to má cca 98% lidí.

Na lidi stačí v dnešní době pořádně zařvat a každý okamžitě zaleze do svojí boudy. To mám z vlastní zkušenosti.
A to jsme viděl i u chlapů od kterých bych jsem si myslel, že mně zabijí jenom pohledem.

Ale co se týče blbečka. Není dobré uvažovat nad rvačkou. Ten chlap moc dobře ví, že mu každý může kulový a dle toho se i chová.

Zkusit normálně lidsky domluvit a zajímat se jak cvičí, proč cvičí jaké váhy zvedá, pak bude možná ještě největší kamarád. On potřebuje na sebe upozornit, tak to dělá takhle.
A není nic lepšího než mu pohladit trochu ego, ale tak normálně, přesměrovat jeho pozornost jinam.

Pokud to nepůjde, upozornit vedení posilovny, že se chová nepřiměřeně a že kvůli tomu můžete zrušit členství. Pak jestli ani to nepůjde změnit posilovnu.

V dnešní době to ale vůbec nevidím na nějakou společnou akci, aby kvůli němu zrušilo členství více lidí.
Lidi jsou radši zticha a pokud přestanou chodit, tak důvod neřeknou.

Já pamatuji na dvě pravidla: Peníze jsou na prvním místě. Takže až jim tam lidi přestanou chodit a zjistí, že je to kvůli němu tak ho vyhodí sami.

Za druhý: Na každého chlapa se najde chlap. Tak to prostě je. A ani nemusí být tak vysoký nebo silný. Nemyslím, že by tak vyskakoval až by se tam objevil někdo z Oktagonu nebo jiný MMA zápasník.

Finálně když nic nepomůže nikdo není silnější ani rychlejší než 9 mm.
Ve městě jsme měli mafiána, taky chodil do posilovny a házel se vším, majitel mu to toleroval.
Dneska je to 22 let co leží pod fialkama a to zvedal nějakých 180 kilo na benchpressu.
Smajlík  Roland
11.05.2022 09:03:44
Psano dnes na Ona dnes!
 Kvetak
11.05.2022 09:00:57
"Hromotluk k němu přilít a přísně řekl "Vidíš tady na zemi ty krvavý zuby?!". "

Tvle co je tohle za pičoviny, akorát silácký kecy nějaké sypky :D Co ti takový udělají? Jednu ti natáhne a pak už to má rychlej spád, policie, obvinění z napadení, soud. Tady nejsme na divokým západě.
 Seer Muž88 Kategorie
11.05.2022 08:57:24
Nerozumím jedné věci: Jak se ti toho "superhrdinu" mohlo podařit zapojit do konfliktu, když byl schovaný na záchodě??
 Ludwa
11.05.2022 08:55:22
Nemam rad, kdyz se zatinaj pesti tam, kde se bude strilet.
 SestiranykoltPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk