Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1195365, vloženo 10.05.2022 16:49:09 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
(Nejen) V práci se to se*e
Všechno se mi hroutí a aby toho nebylo málo, tak v práci, přijde mi, že se zbláznili. Najali celkem asi pět úplně nových produkťáků, co jen diskutují a konzultují a chechtají se, ale práce se udělá stejně míň než předtím, když jsme měli jen jednoho. Jsem z toho smutnej, takovejch let jsem na jednom místě a pak se to začne takto s*át. Nejsem produktivní, když vidím, že ostatní nejsou produktivní. Nemám pak hnací motor a nejsem motivován k lepším pracovním výsledkům. Zažil jste někdo něco takovýho? Sice nejsem nejstarší, ale už ani nejmladší a tohle je jako impulz ke změně práce. Při představě, že za ty jejich zbytečný schůzky a zmatené vedení různých projektů mají stejné platové ohodnocení se mi dělá špatně. Fakt jen samá schůzka a meeting a videohovory, samozřejmě nejlíp všichni dohromady, protože tam všichni musí být. Už to není jako dřív. Nikdy to nebude jako dřív. A nevím co mám dělat, to mám zas hledat nějakou práci, znovu? Učit se nové postupy a poznávat nový lidi? Já už jsem z toho všeho hrozně životně unavenej, utrápenej a nic mě nebaví. Tak jsem to jen potřeboval někam někomu napsat.
 K54F Muž34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
11.05.2022 10:35:09
K54F: rozumím ti. Bude to chtít změnu, užírat se v tom dlouhodobně taky není dobrý. Začni se ohlížet jinde.
Smajlík  Řemdich Muž40 Kategorie
10.05.2022 17:35:46
Nejdřív si uvědom, proč tam chodíš - prodávat svůj čas a schopnosti, není to manželství ale byznys, nemůžeš se ničit tím, že bys tam byl jediný komu záleží na efektivitě/produktivitě, ani se děsit co se tam bude dít když ty a tobě podobní odejdou, není to tvá věc a nesmíš dovolit aby tě to žralo.
Ti noví za nic nemůžou, dostali pracovní nabídku a vyjednali si nějaké prachy - určitou šanci bych viděl v tom, kdybys nastoupil na svého šéfa že chceš o 20 % přidat nebo zkrátit pracovní týden o jeden den, aby ti ty nervy aspoň stály za to. Až pokud to nevyjde, se začni rozhlížet jinde - beztak mi zníš, jako že už jsi jim tam vyhořel.
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
10.05.2022 17:30:01
..."práci, přijde mi, že se zbláznili. Najali celkem asi pět úplně nových produkťáků, co jen diskutují a konzultují a chechtají se, ale práce se udělá stejně míň než předtím, když jsme měli jen jednoho."

A kdo to sponzoruje?

Napadají mě dvě věci, dělat si dál to co dřív a kašlat na ně, čekat, jestli si toho všimne vedení. Pochybuju, že někdo bude dlouhodobě platit za něco neproduktivního, pokud jste soukromá firma.


Nebo, podle toho v jaké tam jsi pozici, tuto záležitost otevřít. S někým, někde, neznám podmínky.
 SorayaaaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk