Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1192028, vloženo 28.03.2022 16:31:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem jediný rebel v této republice?
Všichni v republice musí pracovat aby získali Fin. Kapitál ať už jako právník, účetní nebo jako podnikatel co pracuje z kanclu a kouří ho jeho sekretářka. Celkem mě to sere že člověk musí pořád někoho poslouchat aby získal peníze. Naštěstí jsem v situaci kdy nemusím nikoho poslouchat a i tak získám peníze. Každopádně je to celkem v řítí takový svět jelikož nikoho nebaví poslouchat nadřízeného že. Touto zpovědi tak chci nasrat všechny nadřízené co pořád nadávají na podřízené. Každopádně tento svět by šel změnit kdyby nadřízení se trochu nadtím zamysleli. Avšak žijeme v ČR kde je to normální že? Proč ale v ČR?
 Internacionál Muž25 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.03.2022 19:21:31
No nevim vazeni........ svou praci umim, ale neni kdo by mi ji patricne zaplatil a blbce delat nebudu, asi tak. Verim, ze takovejch nas neni malo. A kdyz mam delat za nic, tak si v praci budu delat "co chci", jak se rika. Takze ono to neni tak docela o tom ze by se nechtelo, nebo neumelo, ale o tom, ze za malo penez malo muziky, nelibi se ti to zamestnavateli? Tak pa a satecek, hledej si jinyho vola, jednoducha umera.
 proud
29.03.2022 07:48:05
Já jsem s tím v pohodě. Nadřízený mě potřebuje, protože tu mou práci musí někdo udělat a o mně se ví, že ji umím dobře, plním lhůty včas, že tomu rozumím atd. Takže to nechává na mně a často ho za celý den nevidím.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
28.03.2022 22:04:03
Já jsem raději chudý. Nikdy, odmítám a nebudu poslouchat autority a sloužit kapitálu, nikdy!
 Černý Měsíc Muž38 Kategorie
28.03.2022 20:15:09
No samozřejmě, že seš letadlo.
Smajlík  povolený řetěz Muž27 Kategorie
28.03.2022 18:00:33
A jak píše archivářka, není to s lidmi snadné, stačí mi to co poslouchám od přítele, který zaučuje lidi a kvete z nich, jací jsou to pitomci ..
Smajlík  Paní Mráčková Žena21 Kategorie
28.03.2022 17:58:48
No jasně, že tahle společnost je nějaká naruby. Ale co s tím chceš dělat ? Někdo nižší pozice zastupovat musí, jinak tady nebude nic fungovat.
Smajlík  Paní Mráčková Žena21 Kategorie
28.03.2022 16:53:41
Archivářka: ale podle me je tohle jen teorie, ten nadrizeny dostava vetsi uctu a penize a za to musi vic vedet a starat se aby se pod nim prace udelala
urcite to neni lehky ale...tak to nedelejte kdyz vam to nejde, pak zase, kdo by to pak delal? no a tam je ten kamen urazu, nikdo to nechce delat poradne a proto to stoji za nic
tlak na sobe urcite maji ale je to jejich poslani aby ten tlak neprenaseli dolu ale vyrovnali se s nim, proto dostanou uctu a penize, no a nebo nedostanou
 H2A3
28.03.2022 16:45:41
"Všichni v republice musí pracovat aby získali Fin. Kapitál"

Fakt byly konečně zrušeny důchody? Proč to není ve zprávách?
Smajlík  no comment
28.03.2022 16:37:38
Ty si myslíš, že je to jen v ČR? :D

Kdybys byl něčí nadřízený ty, taky bys musel podřízené leckdy opravovat. Ono to není snadné, mít pod sebou lidi. Naopak je snadné nadávat na šéfy.

Kdyby ti ale šlo o produktivitu a výkon, nějakou tu lidskost a mávání rukou nad neúspěchy nelze aplikovat neustále. Nadřízený má na sobě velký nátlak, který si ty neumíš představit. I když se nechová jako úplný blbec, pořád musí umět zaměstnance adekvátně směrovat.
 Archivářka Žena33 Kategorie
28.03.2022 16:37:09
Mě baví poslouchat svého nadřízeného. Je to fajn člověk, co má v hlavě. Co mi nařizuje, dává smysl a je schopen si to obhájit, když mám pochybnosti.
 dotnet Muž24 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk