Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1188850, vloženo 17.02.2022 19:24:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Prohraný život
Vše začalo na 1. stupni ZŠ. Začala doba techniky a plno lidí okolo mluvilo o počítačích, tak jsem taky chtěl jeden takový vlastnit. V té době jsem měl dobré kamarády, vídával jsem venku světlo a vše bylo zcela v pohodě a normální. Přání se splnilo, šli jsme s mámou koupit nootebook. V té době jsem si hrál s kamarády, byl jsem schopen komunikovat. Čas plynul a já čím dál víc trávil čas na nootebooku, nejdříve to byly maximálně 2 hodiny denně. Postupně se to začalo navyšovat. Na 2. stupni ZŠ se ty dvě hodiny prodloužily na celý můj volný čas. Máma chtěla, abych tam netrávil takový čas, párkrát se i pokusila zabavit mi nootebook či vypnout internet. Jenže já jsem se bránil a nootebook jsem vždy našel. Takže jsem všechen volný čas prohrál ("propařil" ale i prohrál). Přestal jsem mít kamarády. Každý den jsem chvátal domů jen proto, abych ho zapnul a odtrhl se od té hnusné reality. Ve škole mě šikanovali. Vše fungovalo dobře, dokud jsem nepřišel na SOU a nezačal mít obrovské deprese. Chtěl jsem ukončit život, ale marně, skončil jsem na práškách. Čas uplynul a teď si uvědomuju, že jsem úplně sám. Nejsem schopen normálně komunikovat, či mám prostě myšlenky o tom jak jsem jiný a neschopný. Začínám teď přemýšlet o tom, jestli jsem se správně vyučil. Jestli jsem neudělal chybu, něco nezmeškal. Nejsem schopen žít sociální život. Nějak si i teď uvědomuji, že jsem byl na pc závislý. A teď, když se chci tohohle života zbavit (myslím neustálé hraní her ..), tak je mi blbě, nevidím smysl života (zase). Proboha však já jsem prohrál celý život. Chtěl bych si někoho najít, jenže já nejsem jako ostatní, chtěl bych úplně jiný vztah. To je maličkost, na tu se nabaluje to, že nevypadám dobře, schopnost komunikace a sociální dovednosti - žádný. Potřeboval jsem se z toho vypsat, pochopte, že nemám nikoho, komu bych se s tímhle mohl svěřit. Jen tak ze zvědavosti, je tu někdo, kdo taky prohrál na plné čáře celý život?
 GalileoGalifrey Muž18 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.02.2022 05:50:19
Bro, je ti 18, však tvůj život ani nezačal akorát si se teprv dostal z otravné puberty. Tak přestaň depkařit, znám větší lůzry kterým je 30 a nic neumí a žijí u rodičů. Máš času dost. Zajdi si k psychologovi ať ti pomůže se zavislostí.
 Loo
19.02.2022 16:42:37
singlemen: Měl jsem období, kdy jsem fakt neměl žádného kamaráda, kdy jsem nebyl schopen komunikace. Teď si ale furt připadám sám. S kamarády co mám, ani nevím jestli je to opravdové přátelství a s cizími lidmi se nejsem schopen bavit.

Rád jezdím na kole, dřív jsem měl problém (sociální fobii), takže jsem třeba stál nějakou dobu u dveří a uvažoval jestli s tím kolem vyjdu z domova, nakonec jsem se vždy otočil a nejel. Minulý rok jsem najel 1400 km, letos to chci napravit, protože je to malé číslo. Dnes jsem si dal kolo do servisu a hned jak bude pěkně, tak vyjedu. Jen nevím jestli chci jezdit tak osaměle sám. Dřív jsem měl kámoše s kterým jsem jezdil a bylo to pěkné období, to bylo před tím než jsem se uzavřel do počítače ...
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
19.02.2022 16:07:21
Sám nejseš, léta jsem se s prohrou naučil žít. Vztah jsem ani moc nehledal, spíš přátelé, které právě kvůli závazkům člověk ztrácí. Ještě to nevzdávej, na to máš ještě čas, můžeš najít na další škole.
Pokud jde o to hraní, znám to dobře. Je důležité si uvědomit, že nemusíš mít na každé postavě nej vybavení. Proč taky, i kdyby jsi byl ten nejhorší hráč, tak no a co? Je to jenom hra, pro zábavu, rohlík si za to nekoupíš.
Nejlepší je se od toho dostat daleko, začni jezdit na kole, nebo choď na dlouhé procházky. Objevuj nová místa i v reálu, určitě je v okolí dost k vidění.
Smajlík  singlemen Muž37 Kategorie
18.02.2022 17:16:06
Quakie: Když se podívám delší dobu nazpátek, tak jsem ještě používal tlačítkový mobil. Sociální síť jsem si založil teprve nedávno. Tudíž bych řekl, že u mě jsou to právě opačné příčiny toho, že nejsem schopen normální komunikace. Drogy jsem nikdy nepožil (když nebudu počítat ty prášky) to samé alkohol ..
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
18.02.2022 17:11:38
Tykrasoo: Tak alespoň, že nejsme sami!
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
18.02.2022 17:10:13
Na druhou stranu ani nemám motivaci vést s někým komunikaci, z toho co tu už zaznělo, bojím se, že to dlouho nevydrží.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
18.02.2022 17:08:39
Katedra psychologie: No je to tak, tím že jsem psal, že mám problém komunikovat jsem myslel nejen to, že mám problém tento úkon udělat z nedostatku sebevědomí ale stejně tak nejsem schopen vést komunikaci na úrovni a vymýšlet co řeknu.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
18.02.2022 14:29:19
Prohraný život, v tvém věku? Ale prosimtě, vždyť jsi ještě dítě.
 Axelson Muž99 Kategorie
18.02.2022 13:12:15
Hele mam to dost podobne. Nastesti uz rok nebo vic aktivne nehraju, ale za to jsem vic na mobilu nebo jinak prokrastinuju. A jeste me ted ceka maturita… Ale taky jsem driv hraval jak blazen a ted me to i dost mrzi.
Smajlík  Tykrasoo
18.02.2022 07:46:59
Archivářka: nejde o to, že by autor prohrál život (časově) ale díky hrám se nenaučil sociální interakci, protože je muž a ten, pokud není iniciativní, nemá moc možností se v interakci zdokonalit. Zatímco ty jako holka jsi nepotřebovala ten skill iniciace interakce, protože k tobě to procházelo častěji samo :)
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
18.02.2022 01:39:43
To bylo typický.
Dnešní neschopnost komunikovat na normální úrovni s holkama i klukama je za prvé:

1. mobily
2. Internet
3. Sociální sítě
4. Hraní PC her solo i mezi sebou..
5. Útěk od lidí do virtuálního světa.

A tak jsme sedávali denně odpoledne skoro do tmy s asi 10 ti holkama,
Kecali, drželi se, hladili, veřejně líbali, jezdili okolo na motorkách.. hráli na malý mizerný tranzistorák muziku ze stanice Luxembourgh (Žebříčky USA shows) taky tamcovali...hráli nohejbal, voleybal, fotbal, ..a já s jednou holkou na kytary a všichni zpívali s náma.
DENNĚ i o weekendu.

SEX ani omylem
Clast nula
Drogy ani neexistovali.
Komunikace s holkama neustále a vždy.

Rodiče k nám své dcerky pouštěly ochotně. Doprovázeli jsme je domů - samo. V Pátek večer "Taneční čaje" v sobotu taky taaneček.
 Quakie Muž77 Kategorie
17.02.2022 22:13:27
Zrakvit si život odpornýma hrama na noťasu... dobře ti tak. Neposlouchals maminku, tak tohle je tvůj trest.
 Král Lofasů revival Muž34 Kategorie
17.02.2022 21:40:58
V 18 není vše ztraceno
Smajlík  Ladinac 123 Muž19 Kategorie
17.02.2022 21:05:35
To je skoro to samý :D je docela fascinující, jak stejný osobnosti myslí úplně podobně
 WhitePinkRed Žena21 Kategorie
17.02.2022 20:52:44
WhitePinkRed: Právě proto postrádám motivaci na vztah. Najít někoho s kým vydržíš, tj. obtížný úkol.

Těsně vedle, jsem ISFJ, teda před lety, nedávno jsem si zrovna tento test udělal znova a vyšlo mi ISFJ-N nebo jak to bylo.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 20:37:51
Galileo
Já mám taky pocit, že společnost je už jenom horší. Přestala jsem si třeba i hledat kamarády, protože se na mě všichni předešlí vykašlali nebo mě zradili. Neumí si třeba vůbec najít čas, aby se mnou někam šli a když už ten čas konečně maj, tak jdou ven radši s někým jiným nebo na nějakou párty, aby o nic nepřišli. Mně v životě hodně záleží na důvěře a pevných dlouhodobých vztazích, ale to už dneska nikdo asi nezná.

Jen tak mimochodem, nemáš náhodou osobnost INFJ? :D
 WhitePinkRed Žena21 Kategorie
17.02.2022 20:20:44
WhitePinkRed: To je přesně ono, souhlasím.

Já mám třeba pocit, že se společnost zhoršuje, ale nemůžu to posoudit, před 100 lety jsem nežil a nevím jak se žilo. Stálo by to za to, se podívat do minulosti, jak lidé doopravdy žili.
Smajlík  GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 20:12:44
Galileo
Já si taky myslím, že najít v dnešní době funkční vztah je téměř nemožný, protože stejně tak 99% dnešních vztahů za pár let skončí. Lidi prostě už nějak neumí žít pospolu, furt se jim něco nelíbí nebo jsou nevěrní. Určitě si někdy zkusíš jaký to je být ve vztahu, a pak sám usoudíš, jestli je lepší být sám nebo ve vztahu. Ale dám ti radu ze života, nemá cenu na to tlačit a dělat něco honem rychle, jenom proto, že to maj ostatní okolo tebe.
 WhitePinkRed Žena21 Kategorie
17.02.2022 20:06:50
Archivářka: Asi máš pravdu! Já totiž úplně postrádám motivaci. Musím se přijmout takového, jaký jsem.
Díky :)
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 19:58:44
Holt jsme jiní, ale to z nás nedělá méněcenné bytosti. Tobě radím se v prvé řadě přestat srovnávat s okolím a přijmout se takového, jaký jsi.

Tobě žádný vlak neujel, život máš teprve v rozpuku a jestliže ti v něm něco chybí, můžeš to snadno, pozvolna a bez nátlaku napravit.

Uvědomil sis, co tě trápí, ačkoliv ve tvém případě mi to zní spíš jako nejistota, když nesplňuješ očekávání v rámci "normálního" člověka dnešní doby.

Vyjadřuješ se smysluplně, nejsi hloupej a sebereflexi máš dobrou. Věř mi, že nic není ztracené. (: Jen netlač zbytečně na pilu a žij tak, abys nepopíral sebe samého. Ta láska si tě jednoho dne taky najde.
 Archivářka Žena33 Kategorie
17.02.2022 19:52:31
dotnet: Páni smekám před tebou. Mně je teprve 18 a nevím jestli to dokážu, i když cítím že by mi to možná vyhovovalo.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 19:46:32
WhitePinkRed: Jo, možná bych ještě přežil, že nevypadám nejlíp, že nejsem schopen někoho sbalit .. Jenže ono, když se dívám okolo, tak všechny holky někoho mají. Takže tím se už ta nulová šance zvyšuje na druhou. Mám pocit, že zůstanu sám, konec konců já v sobě i trošku cítím, že bych sám chtěl být, protože najít správný vztah, nevím jestli to lze ...
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 19:44:47
"je tu někdo, kdo taky prohrál na plné čáře celý život?"

Život asi ne, ale sociální život rozhodně. Smiřuju se s tím, že budu navždy sám. Je potřeba se naučit s tím být šťastný, neřešit to. Prostě se zbavit depresivních myšlenek a vše bude dobré. To je můj cíl.
 dotnet Muž99 Kategorie
17.02.2022 19:41:47
modrésvětlo: Asi vše můžu zdokonalit a dát do normálu.. Jenže já nevím jak, připadám si jak návštěvník cizí planety.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 19:41:27
Všechen můj volný čas se vlastně skládá jenom z hraní her. A je mi to jedno, já jsem takhle šťastná. Taky jsem kdysi dávno chtěla život ukončit, ale hry byly to jediné co mě na životě bavilo a díky nim jsem se vlastně nakonec nezabila. Je to moje vášeň a už nikdy nemůžu přestat :D Já mám trochu jiný pohled na svět a na vztahy obecně a díky jedné velmi špatné zkušenosti, jsem usoudila, že se mi nejlíp žije o samotě. Ale pokud si chceš najít holku, tak na to máš hromadu času a to, že hraješ hry není nic, kvůli čemu bys ji mít nemohl.
 WhitePinkRed Žena21 Kategorie
17.02.2022 19:36:53
Archivářka: Možná mám, nerad se posuzuji sám. Ale jsem překvapen, že víš co ta přezdívka znamená, ani nemám pocit, že by někdo koukal na tak fantastický seriál, spíše mi přijde že plno lidí kouká na to stejný v dnešní době, takový davový šílenství. Opravdu jsem nečekal, že někdo bude vědět, co to je za přezdívku!

No hraní špatný není, špatný je to, že jsem na pc strávil celý život a mám z toho následky. Prostě vidím, že budu mít v životě velký problém.
 GalileoGalifrey Muž20 Kategorie
17.02.2022 19:29:07
Prosimtě to jsou snad silná slova ne? Navíc v 18
Jsi mladý a vše můžeš zlepšit a zdokonalit
Smajlík  modrésvětlo Žena40 Kategorie
17.02.2022 19:28:27
Hezká přezdívka, to jen na úvod... Máš taky dvě srdce? (:

Neblbni, jakýpak celý život? Tak měl jsi horší start, ale pořád jsi ještě mládě. Život máš před sebou a sám sis uvědomil, kde byla a je chyba. Teď to chce začít hledat způsoby, jak se začít cítit lépe.

Za to, že tě baví hraní se nebičuj. No a co, že žiješ jinak? Co je na tom, že jiní tráví každý druhý den s partou kamarádů v hospodách nebo na párty?

Ano, taky jsem gamerka a to už od hodně útlého věku. Začala jsem myslím ve třech letech a o 28 let později mám názor stále stejný. Nikdy mi nepřipadalo, že by mi kvůli tomu nějak ujížděl vlak. Jsem takhle šťastná. (: Je nesmysl porovnávat se s ostatními nebo dávat na kritiku rodiny či svého okolí.
Smajlík  Archivářka Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk