Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186253, vloženo 14.01.2022 21:30:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Povinné očkování
Dobrý den, co se týče vyhlášky o povinném očkování, jestliže spadám do vybraných skupin, musím být do konce února komplet očkovaný (včetně uplynutí 14ti dní po druhé dávce), nebo si nechat aplikovat alespoň první dávku a druhá bude stačit až po březnu? Vůbec to z té vyhlášky nechápu.
 xoder Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.01.2022 23:38:13
Frank Drebin: Pro lidi, kteří COVID-19 prodělali, poskytuje očkování proti Omicronu dokonce možná zápornou úroveň ochrany. Alespoň tak to zjistila dánská studie pro Pfizer:
První měsíc: účinnost 60%
Druhý měsíc: účinnost 20%
Třetí měsíc: účinnost 10%
Čtvrtý měsíc: účinnost -70%

Vakcinační skeptici to berou jako důkaz neúčinnosti.
Vakcinační jasánci tvrdí, že proto je třeba lidi očkovat každé 3 měsíce.
A vakcinační lobbisté usilovně hledají chybu ve studii.

https://www.medrxiv.org/content/10.1101/2021.12.20.21267966v2.full
 Sta67 Muž28 Kategorie
15.01.2022 09:20:53
Já mám dávky dvě a do třetí jít nechci, jelikož sám ředitel Pfizeru řekl, že třetí dávka není účinná proti Omikronu.

Covid jsem již prodělal, takže není jediný racionální důvod (krom hrozby vyhazovu), proč bych se měl nechat tou třetí dávkou očkovat.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
15.01.2022 06:46:32
Rvin: snacha a sestra očkování 2/3 2021, začátkem roku jim propadl kovid pas, viděl jsem na vlastní oči a po 14 dnech mně volal syn, že to mají posunuté na konec března, nemám důvod mu nevěřit. Můžu mu ještě zavolat a pak tady nechat info. (Jedná je zubařka a druhá sestra na oddělení)
 Dawe432
15.01.2022 06:19:25
Děkuji vám za info. Takže nejpozději bych se musel dát očkovat na začátku února, abych ještě na konci února stihl druhou dávku a těch 14 dní po druhé je už jedno, hlavně že ji mám? To je pro mě pech, spoléhal jsem na to, že bych se na začátku února nechal očkovat Novavaxem, který preferuji, avšak podle nových zpráv, se dodávka zase zpozdí a bude možné si ho aplikovat až od 21. února. Takže by mi to o pár dní nevyšlo
 xoder
14.01.2022 23:23:32
Jeste dodam - podle Dostala je to jen krivacka hra o casv Valek vi, ze povinne ockovani neprojde, ze by ho smetl Ustavni soud s obrovskym chaosem nezakonnych vyhazovu, odskodneni atd.a tak ji nema v planu ani vydat. Ale gestapackymi zpusoby se snazi lidi zastrasit a zdrzovat rozhudnuti, aby se sami "dobrovolne" ockovali. BTW: je obrovsky rozdil mezi dobrovolnym a povinn ockovanim ohledne nasledku, odskodneni, povinnosti i naroku na vakcinu...
Zhodnot si to sam. Ale opakuju - pokud se podvolos natlaku a pujdes se ockovat, bude se na to pohlizet jako na dobrovolne. Smutne ze tyhle gestapacke praktiky o "dobrovolnosti" stat praktikuje....
 Covid Humbuk
14.01.2022 23:15:39
Podcast s O. Dostalem (ktery byl odejit od Piratu protoze sice zverejnoval jen oficialni data, ale pofle Bartose tim najraval dezinformatorum) odpovida i na tohle:

https://www.reflex.cz/clanek/a-plus-x/111187/ondrej-dostal-jak-se-nenaockovat-pravni-radce - -pro-zamestnance-kterym-hrozi-povinna-vakcinace.html -

Ve strucnosti: pokud spolihas, ze ta povinnost bude a ze ji nasledne nezrusi Ustavni soud a tvuj prakticky lekar ti nenapise kontraindikaci k ockovani ze zdravotnich duvodu nebo z prokazane imunity, tak podle Dostala bys mel mit k 1. 3. uz DVE davky u (puvodne) dvoudavkovych nebo JEDNU u jednodavkovych.

Jinak v podcastu je i vsunuty rozhovor s jinou pravnickou, ktera to rozoporuje uplne: v zakone totiz je, ze povinne ockovani - mimojine - muze byt provedeno jen takovou vakcinou, ktera ma definicane mnozstvi a typ antigenu. - Jenze zadna v Cesku poodavana vakciba pfoti Covidu tohle nema a ani mit nemuze! - Protoze neobsahuje antigen, ale jen "navod", aby si ho vyrobilo telo samo. Stale platny zakon proste nepocital c vektorovymi, mRNA nebo proteinovymi vakcinami. Nicmena zakon stale plati a zakon je vic bez vyhlaska. Takze poofle tohoto vykladu bys sice byl povinen se ockovat, ale neexistuje v Cesku schvalena vakcina, ktera by splnovala podminky k povinnemu ockovani proti Covidu!
 Covid Humbuk
14.01.2022 22:47:13
Představte si že je válka a nikdo do ní nejde. Představte si povinné očkování a nikdo na něj nepůjde, covid mafie končí, celá tahle šaškárna končí.
Smajlík  85 Jose
14.01.2022 22:28:32
> xoder
> do konce února komplet očkovaný ...
> nebo si nechat aplikovat alespoň první dávku ...

Nám v Záchrance ředitelka tvrdí, že OBĚ dávky musíme mít píchnuté do 28.2.2022. O čtrnáctidenní lhůtě po 2.dávce neříkala ředitelka nic.

> Dawe432
> Zdravotníkům kterým před 14 dny zčervenal covidpas ...
> byl o další tři měsíce prodloužen ...

Tak to mám jiné informace.

Podle mojich informací nic nezčervenalo. Mělo zčervenat už 1.1.2022 (pokud od 2. dávky uplynulo více jak 9 měsíců), ale zčervenání bylo odloženo na 1.2.2022 (opět pokud od 2. dávky uplyne více jak 9 měsíců).

Sám teda Tečku nemám, takže nevím, co zčervená (nebo zčervenalo) a kdy. Ale NYNÍ je NAPLÁNOVÁNO v mnou naprogramované intranetové aplikaci (na evidenci očkování zaměstnanců) přebarvení zelená (ok) --> žlutá (očkování propadlo) na 1. únor.

Poznámka: covid antivaxeři jsou v mém programu obarveni červeně. I já jsem ve svém programu obarven červeně - a tak to zůstane. Ale asi tam nakonec budu červený jen sám.

Jsem zvědavý, jestli si na příkaz vládních idiotů státní organizace vyhodí spolehlivého programátora. To nevymyslíš.

Kdyby všichni byli jako já (nebo Djoker), tak by covidoví fašisti tu segregaci museli odpískat.
 rvin
14.01.2022 21:37:33
Dneska na tiskové konferenci MZ k vyhlášce řekl že jí zruší, nebo upraví.
Popravdě mu nebylo moc rozumět. Vláda spoléhá, že omikronem pandemie končí. Osobně doufám, že to tak bude. Zdravotníkům kterým před 14 dny zčervenal covidpasu byl o další tři měsíce prodloužen, tak snad vědí co dělají. Těm co nemají třetí dávku, některým se do toho nechce, viz. v mojí rodině.
 Dawe432Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk