Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186231, vloženo 14.01.2022 14:41:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak poznat jestli jsem ve své práci špat
špatná, nebo je to jen moje malé sebevědomí a nejistota.

Tento týden byl pro mě v práci hrozný, cítila jsem se jako největší břídil. Trochu kontextu: Je to moje první práce, jsem tam teď 9 měsíců, dělám obchodní referentku v jednom velkém korporátu, náš závod konkrétně prodává motory.

Moje práce spočívá v zakládání objednávek, jejich potvrzování, případně odsunu když nedokážeme vyrábět na potvrzený termín + maily maily maily. Vlastně jsem taková spojka, zákazník něco chce a píše mě a já to pak zjišťuju dal u různých techniků, ve výrobě atd. Takže po někom pořád něco chci. Třeba tento týden - máme zpoždění v dodání motorů jednomu významnému zákazníkovi. Takže celý týden tlačím na výrobu kdy to asi tak bude. A už toho je tento týden moc, připadám si otravná, zároveň neschopná před zákaznikem, že ty motory pořád nejsou, že otravuju toho a toho. Přijde mi, že je to všechno moje chyba ( ikdyž racionálně vím, že není), ale když je prostě hodně urgencí a nejde to podle plánu, tak se cítím jako břídil. A bojím se, že si to o mě myslí i ostatní.

Taky se bojím že dělám něco špatně a že až na to někdo přijde, tak to bude mega průser.

A celkově mám pořád takové nejistoty, a když je v práci stres tak jsem ještě víc úzkostná, myslím na to i o víkendu a otravuje mi to život.
Bojím se, že přijdou na to, že jsem k ničemu a vyhodí mě a už nikdy nenajdu žádnou pořádnou práci.
 Bridilka Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.01.2022 05:20:10
Lidé si o tobě budou myslet, kdo ví co i když budeš nejlepší v tom co děláš, na to se vyser. Problém je, že nejhoršího kritika máš v hlavě, není důvod sama sebe shazovat, měla by sis věřit, kdo jiný by ti měl věřit víc, než ty sama sobě?
 Ládón
14.01.2022 16:53:28
Tak na to bych se asi vys*al a šel k pásu.
 Van Generator Muž30 Kategorie
14.01.2022 16:07:01
Michal-222
By ses divil kolik masochistů v zákaznickém servisu dělá celou svou profesní dráhu a max. mění zaměsnavatele, ale oboru se drží. :))
 baj d véj Žena99 Kategorie
14.01.2022 16:03:15
Pokud už ses rozhodla pracovat na pozici nárazníkové zóny mezi zákazníky a výrobou, tak tvojí nejdůležitější činností je uchovat si duševní zdraví. V důsledku jsi za to i placená ... čím déle to vydržíš, tím více peněz dostaneš.

Na vlastní práci už zas tak moc nezáleží, ať už uděláš co uděláš, stejně to bude vždycky špatně .... protože z pohledu zákazníků jsi to ty kdo jim nedodáš výrobky, a z pohledu výroby jsi to zase ty kdo chodí otravovat. Za tuhle práci tě nikdy nikdo nepochválí ... takže se starej akorát o to, aby sis tím co nejméně kazila život a duševní zdraví ... a dostávala za to co nejvíce peněz...(než si najdeš něco lepšího - protože celý život tohle asi nikdo dělat nebude)
 Michal-222 Muž44 Kategorie
14.01.2022 15:39:46
Součástí mojí práce je něco podobného. Jsem tzv. Support v IT firmě. Denně mi chodí mejly, co komu nefunguje a řešim to s kolegama. Kolikrát se stane, že toho máme tolik, že třeba musim čekat dva dny, než vůbec má někdo čas to řešit. Jsem od toho oprostěná, něco přijde, já to oznámim příslušný osobě, řeknu je to tak a tak důležitý, kdy co jak. A tim mám čistý ruce.
 Liio Žena28 Kategorie
14.01.2022 15:35:06
Vážně ti je 25? Já myslel, že tuhle zpověď napsal
nějaký puberťák ze základní školy.
 Rejsek
14.01.2022 15:34:10
Měla jsem podobnou práci a víš, co mi pomohlo?
Že jsem zkusila všechny možnosti, ty jsem vyčerpala.
Pro mne byl zákazník na prvním místě. Mnohdy jsem i kolegy z výrobních závodů štvala, jak jsem byla urpuťák. I termíny u nadřízených jsem urgovala, atd.

Takže být tebou zkusím vždy v první řadě, když víš, že je problém s termíny, tak s obchoďákem, pokud máš nějakého přiděleného se poradit na postupu.
My to měli s kolegou tak, že já urgovala ve své rovině - u své nadřízené a on u svého nadřízeného.
A byli jsme takový "prudič tým", ale zákazník byl spokojený, vždy nějaký posun dostal.

Vždy mi kolega říkal - i pár dní ukáže zákazníkovi, že na tom makáš. Oni potřebuji vidět tvou snahu a potom snáze přijmou i horší termíny.
Smajlík  baj d véj Žena99 Kategorie
14.01.2022 15:17:13
Je to pochopitelné, na pozici spojky je člověk velmi vytížen a často si slízne tu nehezkou špínu. Doporučuji otevřít si slovník spisovné češtiny a rozšířit si slovní zásobu, čím více slov budeš znát a erudovaněji, profesionálněji a přesněji se budeš vyjadřovat, tím více budeš působit jako spolehlivý a erudovaný člověk (někdy to ale s těmi profesionalismy nepřehánět), to prvně. Pak bych zkusil změnit postoj (mindset), musíš se prostě jako spojka brát, někdo tu „otravnou práci" dělat musí. Kdyby jsi tam nebyla, dělal by ji někdo jiný. :) A co teprve takový žurnalista/novinář, ti se neustále vyptávají na nejrůznější otázky a chodí jako myši za sýrem za svými lovnými trofejemi do reportáží, ti se ptají pořád, nebo takoví lékaři. Stejně jako lékař nebo reportér, ani ty nevíš mnoho informací (ve tvém případě například to, kdy přijde zakázka, proč mají zpoždění atd.) a je na tobě, aby jsi tuto informaci získala, jak to jen jde (podobně jako lékař například získává informace o zdravotním stavu, novinář vyjádření atd.), prostě plníš svou práci. Tato práce je vskutku vyčerpávající, o tom žádná a chvílemi si proto můžeš připadat, že něco děláš špatně nebo, že na něco zapomínáš. Doporučuji Microsoft To Do, kde si můžeš pohodlně a přehledně zapsat všechny úkoly a povinnosti. :) A pokud něco opravdu děláš špatně, tak se to časem dozvíš, ono, v práci platí, že pokud nic neuslyšíš a nikdo ti nic neřekne, je to dobře, ale pokud tě někdo chce vidět, urguje na tebe s voláním atd., tak jsi právě něco udělala špatně, to ale nemusí být vždy pravda. Každý někdy a někde začínal, jsi jistě výborná, pečlivá a myslím si, že se stresuješ zbytečně. :)

Je dobré o víkendu vypnout a věnovat se právě výše zmíněným koníčkům. :) Když si v životě nastavíš určitý řád (což bych měl asi už po té karanténě udělat i já :D), tak jde vše o hodně lépe.
 jjjj123 Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk