Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186217, vloženo 14.01.2022 10:25:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Lze se znovuzamilovat jediným pohledem?
Je to možný, zamilovat se jen pohledem z očí do očí?
Minulou zimu jsem byla zamilovaná do jednoho člověka (aniž on by to věděl) - znala jsem ho jen přes online výuku, a to bez kamery (covid), předtím jsem ho viděla snad pouze 2x naživo, ale už tehdy se mi líbil (jakože po fyzické stránce). Ale na tom onlinu jsem se do něj regulérně pobláznila, imponovala mi jeho inteligence, jeho hlas, to, jak byl milý. Každopádně to pak nějak přešlo, přestala jsem s ním být v kontaktu úplně, no a předevčírem jsem ho potkala poprvé od začátku pandemie ve škole. Bavil se s někým jiným (a to jen třeba půl minuty), já pouze seděla vedle, ale 2x se mi tak hluboce, zkoumavě podíval do očí a pro mě to bylo naprosto paralyzující. Od té chvíle na něj opět nemůžu přestat myslet a mám pocit, jakoby mě ten pohled neustále pronásledoval v myšlenkách. Jakoby ty měsíce, kdy jsem na něj víceméně zapomněla, vůbec neproběhly. Připadám si jako blázen, ani tím nic nemyslel, prostě se na mě jen podíval, nic víc, nic míň, a přesto můj mozek reagoval takhle a já jsem momentálně v rozpoložení totální zoufalosti. Je tohle sakra normální? :D
 parašutistka12 Žena22  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2022 23:41:17
Mevstalo kdysi neco podobneho. Dokonce setkani po SESTI LETECH, kdy jsem si myslel, ze uz je to davno uzavreny - a spadl jsem do toho znova. Nebyl to sice prvni pohled, ale asi po par desitkach minut rozhovoru me bylo jasny, ze v tom zase litam... Odstrihl jsem se (bo to bylo jednostranny bez sance na nejakou zmenu) a popravde uz zadne znovusetkani nechci absolvovat - je to sice dalsich patnact let, ale riskovat to nebudu.
 Vecna skryta laska
14.01.2022 19:14:16
Tenhle hluboký pohled znám. Poznáš podle něj toho pravého.
 Hloubkaočí
14.01.2022 18:35:45
No jasně, to už se mu kolikrát stalo :)
Smajlík  white-rider Muž21 Kategorie
14.01.2022 13:51:21
'Lze se znovuzamilovat jediným pohledem?'

Asi jo, nebudu ti brát iluze, děvče.

Jsem jediný, kdo si přečetl jen název zpovědi?
Celá ta zpověď je popsaná tak chaoticky
a urychleně, že jsem celý příspěvek nedočetl.
 Rejsek
14.01.2022 13:25:16
Jinými slovy jsi se zamilovala, takže to možný je :-). Udělej první krok, jakkoliv, třeba blbě, ale udělej. Když to nevyjde, moc příjemný to nebude a když to vyjde, budeš šťastná. Ale budeš mít jasno. Když první krok neuděláš, budeš si pak pořád říkat "kdybych já bývala...".
 nemo33 Muž49 Kategorie
14.01.2022 12:49:06
nemo33: Však to tam píšu: "ani tím nic nemyslel, prostě se na mě jen podíval, nic víc, nic míň" - čímž indikuji, že mi je naprosto jasný, že on tím nic nemyslel - já si od toho ani nic neslibuju, je na 99% jasný, že z toho nic nebude, to akorát já se se zas v tom budu bůhví jak dlouho plácat, aniž by měl dotyčný jakýkoliv tušení :D Tak naivní nejsem...
 parašutistka12
14.01.2022 12:34:41
Normální to je, ale je to tvoje představa, nikoliv fakt. Když se na tebe dlouze a zhluboka díval, mohl si říkat: "Miluji ji", ale taky třeba "no ty teda vypadáš". Ty ses zamilovala, to je zřejmé, takže to jde. Otázka je, jestli se mu líbíš.
 nemo33 Muž49 Kategorie
14.01.2022 12:21:35
Evidentně lze :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.01.2022 12:19:26
Když mně bylo asi 17 tak se mně to také stalo, bylo to extrémně silné :)) Rád na to vzpomínám, je to příjemná vzpomínka.
 Dawe432
14.01.2022 11:01:33
Holka, jsi prilis mlada, z toho ty jeste vyrostes. D
Smajlík  *Vykuk* Muž62 Kategorie
14.01.2022 10:45:35
Je možný, že když se několikrát sejdete, tak to "okouzlení" už bude pak výrazně slabší. A nebo naopak. Těžko předvídat, jak se nějaký potencionální vztah vyvine. Těžko posuzovat míru "normality". Otázka např. je, jak se liší tvoje představy od reality. To případně můžeš zjistit až když se s ním aspoň několikrát setkáš. Lidi mají různý vlastnosti, a něktará z vlastností se může projevít až po určité době a v určité situaci.

Dám příklad. Třeba já mám jednoho známýho a ten se zdál dlouhou dobu být ochotnej. Nabízel třeba určitou pomoc s něčím, protože většinou jsem nic nepotřeboval. Ale když jsem jednou opravdu něco potřeboval a nebyla to finanční půjčka ani by to nebylo nějak namáhavé, tak okamžitě odmítl, což mně docela překvapilo, protože x krát zdůrazňoval - jsme přece kamarádi. Po tom jaho odmítnutí jsme pochopil, jak on vnímá pojem kamarádství.
Zjistil jsem, že když se na něj nemůžu spolehnout ani ve věci takové "banality". tak bych těžko od něj mohl očekávat pomoc v nějaké nouzi.
 leonardo da vinci Muž43 Kategorie
14.01.2022 10:34:18
leondardo da vinci: Jenže jak říkám, já se do něj zamilovala (nebo "zamilovala", toť otázka, jak to definovat) teprv při tom onlinu, kdy jsem ho ani jednou neviděla. Zamilovala jsem se do jeho vystupování, jeho hlasu, jeho chytrosti. A teď když jsem ho po dlouhý době viděla naživo, tak se to najednou vrátilo v plný síle...
 parašutistka12
14.01.2022 10:31:36
Slova jsou určitým způsobem "nálepky", který různí lidi používají různě.

Já si myslím, že zamilovanost je hlubší cit a je to něco jiného, než fyzická přítažlivost.
 leonardo da vinci Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk