Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186187, vloženo 13.01.2022 17:58:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Covid mi poškodil mozek
Jsem mladý člověk a vždycky jsem měla dobrou imunitu, od začátku pandemie mi nikdy nic nebylo, s lidma jsem se normálně stýkala a neomezovala jsem se mimo lockdown.
Z toho důvodu jsem se taky nechtěla očkovat a protože mám někdy citlivé reakce když jde o některé látky. Učím se na sestru, ale v práci ani ve škole nejsou všichni očkování a nikdo na nás nedělá tlak aby jsme se očkovali. Jinak se chová stát, který mě všude bez očkování omezoval nemůžu bez certifikátu do restaurace, kina atd. Dále mě k tomu vyloženě nutila moje rodina, kde jsou skoro všichni očkování, dělali ze mě skeptika a blbce jelikož pracují v medicíně a odmítám vakcínu. Musím dodat, že na jiné věci naočkovaná jsem a neměla jsem problém. Tak jsem se teda nechala kvůli tomu tlaku naočkovat pfizerem. První dva dny mi nebylo špatně po první dávce, ale na 3-4 den jsem začala mít symptomy chřipky. Do 10 dnů jsem potom byla pozitivní na covid ztratila jsem chuť, čich, bolest uši, rýma, zimnice takže jsem se doma léčila.

Jsem teď tři týdny po covidu a dostala jsem následky. Všimla jsem si, že najednou zapomínám hodně moc věci, v práci mi to začíná dělat problém, nemůžu si pamatovat věci tak dobře jako předtím, vůbec nerozumím patientům kteří šišlají což mi předtím nedělalo problém. Vygooglila jsem to a zjistila jsem, že malé procento lidi tyhle následky má a v novinách ve Švýcarsku (bydlím tu) vyšel článek o lidech kteří kvůli tomu přišli o práci. Chce se mi brečet, je mi hrozně vůbec nevím co mám dělat. Možná to mám za trest, že jsem nadávala na COVID opatření a brala jsem to jako obyčejnou chřipku, možná za to že jsem se nechala očkovat možná obojí já nevim.
Každopádně jak jsem říkala je mi hrozně z těch následku, přijdu si jako bych byla dementní.
Prosím modlete se někdo za mě :( ...
 Keyla Žena19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2022 18:56:36
Dostat covid těsně před/po očkování je samozřejmě ta nejhorší varianta. Ale po 3 týdnech je brzo hodnotit následky. Určitě se to časem spraví. Já měsíc po covidu taky pořád nic necítím, i když si jinak připadám zdravý.
 f38xfz
14.01.2022 16:31:20
Ale Covid po očkování nedostaneš.
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
14.01.2022 07:39:00
Přesně tak, karma je zdarma :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
14.01.2022 03:18:50
O tom sem již slyšela. Říká se tomu "po covidová demence". Nekteří lidé třeba kvůli tomu už nemůžou chodit. Sou jakoby z úplně jiného světa. Nejdřív se ti bude zhoršovat psychomotorika, potom se ti začnou rozostřovat smysly a pak se ti začnou rozpadávat chromozomy. Pak rozpad šedé kůry, rozpad spojení mezi neurony. A nakonec ti začne kvapálnět mozek. Stane se zbytečným. Budeš ráda pokud bude schopen ovládat základní funkce. Zbude z tebe jenom prázdná nádoba bez života, troska chceš-li. Ve vegetatívnim stavu se ti začnou dělat proleženiny a postupně se ti bude odlupovat kůže. Nejdřív jen částečky a pak najednou větší kusy. Nakonec taky kůže s masem. Budeš děkovat bohu, pokud zemřeš ještě ve fázi rozpadu chromozomů. Hodně štěstí :)

Jo a ten rozpad chromozomů - agónie. Hisaschi Ouchi by ti mohl vyprávět
Smajlík  Pavlína Jamborová
14.01.2022 02:03:23
Petr Z Prahy: Omikron není rýmička, je mírnější než delta, ale spíše podobný těm před ní - je to spíš á la chřipka - horečky, ztráta čichu atd. (zdroj: nemocní omikronem v okolí).
Keyla: Zřejmě jsi se nakazila okolo očkování, plná ochrana by měla být po 14 dnech po druhé dávce. Covid prokazatelně může způsobit i psychické problémy, najdi si pomoc. Držím palce na brzké zlepšení stavu.
 DKNB
13.01.2022 21:17:27
asdfg: To, že by důkazní břemeno spočívalo přímo na nemocném, jsem nikdy netvrdil, to jste mi podsunul/a vy.
Důkazní břemeno leží na těch, kteří zpochybňují momentální vědecký konsenzus a mají příslušnou odbornost a tím pádem i dostatečné znalosti, aby ho mohli a měli vůbec právo rozporovat.
Nemocný (potažmo jeho všeobecný lékař) by měl ve vlastním zájmu i zájmu ostatních pouze hlásit podezření na nežádoucí účinky, které bude následně zaneseno do statistiky a případně přezkoumáno. Avšak subjektivní podezření by nemělo být nikým považováno za důkaz příčinné souvislosti, kterým prostě není a obhajovat to "selským rozumem", který mimochodem funguje jen na jednoduché věci a u těch komplexních vede k chybným závěrům, je extrémně zavádějící. Jen kvůli tomu, že někteří vydávají (mnohdy účelově) svůj subjektivní názor za pravdu, vzniká většina dezinformací...
 JK2021
13.01.2022 20:24:48
To tě bůh zkouší
Smajlík  Okurkavpetce Muž20 Kategorie
13.01.2022 20:16:53
JK2021: Čili podle tebe, důkazní břemeno spočívá na očkovaném nemocném. Bravo. Příbalový leták s nežádoucími účinky ať si sestaví sami nemocní očkovanci a pošlou ho k autorizaci doktorům a právníkům od Pfizera.
Skvěle, jen tak dál. Baví tě se tu ztrapňovat?
 asdfg
13.01.2022 20:08:09
Nevím, jestli to není fejk, ale nechat se naočkovat první dávkou v současné době snad nikdo rozumný nemůže. Omikron je rýmička a vakcína na něj nezabírá, tak proč se očkovat.
 Petr Z Prahy
13.01.2022 19:56:15
JK2021: jó jasně, dukazní břemeno spočívá na něm... ttj...já myslel, že jsme ve stavu kdy se prokazuje nevina, takže dukaz že to nesouvisí ať dodá výrobce vakcíny. Pro všechny stejný metr!
Smajlík  Tvá Přezdívka
13.01.2022 19:47:08
asdfg: Souvislost tam samozřejmě být může, to nepopírám, ale ještě to neznamená, že tam je. Pokud vím, tak ji zatím nikdo neprokázal (stejně jako u tradičních vakcín, tj. že by samy mohly způsobit nemoc, proti které jsou namířeny). Pokud někdo tvrdí opak, důkazní břemeno spočívá na něm ne na jeho oponentech...
 JK2021
13.01.2022 19:39:11
Tak si změř OQ a jestli jsi si ho už někdy dělala tak uvidíš jestli tam je rozdíl nebo není. Možná o tom všem přemýšlíš. Po nemoci není každej hned cajk. To se srovná.
 LADI Muž41 Kategorie
13.01.2022 19:28:07
JK2021: Dávej si pozor na slova nemůže, nesmyslné, nemožné a na to, abys výraz "je klidně možné" nepoužíval jen pro směr, který se ti hodí.

Samozřejmě, že příčinná souvislost možná je. Jako hlavní zpráva na idnes visí donedávna tvrdě potíraná dezinformace "Opakovaná vakcinace oslabuje imunitu". Žádnými dostupnými daty nejde vyloučit, že imunitu velmi citlivých jedinců může narušit i první dávka tohoto experimentálního léku.
 asdfg
13.01.2022 19:09:43
asdfg: To že autorka začala mít několik dní po podání vakcíny začala chřipkové příznaky není nic podivného a stává se to, ale samotnou nemoc způsobit nemůže. Vzhledem k tomu, že vliv "posílení imunity" se plně rozvine až za nějaké dva týdny, je klidně možné, že se nakazila např. den před aplikací anebo někdy v průběhu těch dvou týdnů a proto následně onemocněla.
Ovšem spojovat aplikaci vakcíny s následným onemocněním je nesmyslné a pro dokázání opaku by se musela prokázat příčinná souvislost (pouhá časová návaznost ji nikterak nedokazuje), což ale bez podrobného vědeckého zkoumání nelze...
 JK2021
13.01.2022 18:26:24
jnkvfmdc: Ty příště zkus lépe číst. Autorka si správně vyčítá, že se naočkovat nechala. Ne že nenechala dřív.
Není to první případ na podezření infekce covidem po vakcinaci a v přímé souvislosti s ní.
Pokud na ně v tamních nemocnicích není vyvíjen nátlak jako u nás, a doposud se vydržela nenakazit, měla tlaku rodiny odolat.
 asdfg
13.01.2022 18:20:18
Ahoj, mám něco obdobného. Začalo to z ničeho nic, po kovidu. Zapomínání neschopnost koncentrace, úzkosti. Zjistili, že trpím depresí, jsem na práškách a hlavně - pŕišel jsem o práci. Jsem na pracáku. Před tím jsem byl dlouho pod tlakem kvůli očkování, k tomu mě přítelkyně opustila.
 Jardino
13.01.2022 18:18:14
Já se za tebe klidně a rád pomodlím a budu ti přát plné uzdravení, jestli tu práci zdr. sestry chceš dělat i po škole. Plánuješ to?
 asdfg
13.01.2022 18:16:09
A jestli chceš udělat něco, co má smysl... řekni někomu dalšímu, ať se naočkovat nechá.
 jnkvfmdc
13.01.2022 18:14:58
Určitě se to časem zlepší... Není potřebe se už bičovat, že ses nenechala naočkovat... Byla to chyba, ale už to tak je.
Dej si čas... hodně odpočívej... strava, pohyb, klid...
 jnkvfmdc
13.01.2022 18:14:29
Ti to ten mozek napada kazdy den?
Smajlík  Mos
13.01.2022 18:13:26
Mozek ti poškodila tvá tradiční mentalita.
 AmenPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk