Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186180, vloženo 13.01.2022 16:30:44 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kámošovi vyrazili zuby
Kámoš byl nedávno v baru, kde ho fyzicky napadl jeden týpek, napálil mu pěstí, vyrazil mu 3 zuby a způsobil mu tržnou ránu při pádu ze schodů. Jel do nemocnice, kde ho ošetřili, ránu zašili a na rentgenu vyloučili vnitřní krvácení. Podotýkám, že ho kámoš nijak nevyprovokoval. V podstatě to byl útok z ničeho nic.
Teď jde o to, co dál. Kdo zaplatí cca 50 000 Kč za nové zuby? Je nutné celou záležitost oznámit na policii, ale problém je, že jemu se do toho moc nechce. Na jednu stranu to chápu - je to trochu ponižující. Ptají se vás na věci, na které byste radši zapomněli a zatáhnou se do věci asi i další lidi - svědci a to celé s nejistým výsledkem. Ale když to nenahlásí, nespravedlnost opět vyhraje a kámoš vytáhne X desítek tisíc za to, že byl napaden. To není dobrý.

Tak mě napadlo, že až ho uvidím, navrhnu mu, že tam zajdu s ním. Sice nejsem svědek, ale jde o to dokopat ho k tomu, aby to nahlásil na PČR. Jenom nevím, co bude následovat a jaký to bude mít výsledek. Má to cenu, přimět ho k nahlášení na policii?

Jde mi o to, abych ho nedotlačil někam, co bude jenom ponižující, nepříjemné, vleklé a nakonec se celá záležitost shodí ze stolu. Má cenu to tedy vůbec řešit? Díky

PS: Stalo se to asi před měsícem, takže promlčecí lhůta by měla být v pohodě
 Dotlačit či ne Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
15.01.2022 19:44:00
políciu môže skúsiť, ale ten z baru bol možno sám policajt, alebo je mafián a má styky na policajtov a právnikov. vtedy sa to minie účinkom. ak je chlap,môže to vziať do vlastných rúk.nikto to nebude riešiť zaňho.
 urbi et orbi
14.01.2022 09:45:55
Kdo zaplatí cca 50 000 Kč za nové zuby?

Pokud událost není nahlášena, tak asi sám poškozený. Kdo asi jinak? Já chápu, že pro někoho může být mluvení o fyzickém napadení traumatické, nicméně pokud nenahlásíte, že vám někdo naboural auto, asi dost těžko můžete pak po někom chtít, aby vám to nabourané auto zaplatil. To se pojišťovna vysměje - pokud si teda neplatíte havarijko. Takže pokud si neplatí spešl pojistku pro vyražené zuby ....
 Hodislava Žena42 Kategorie
14.01.2022 05:41:35
Mě po napadení ve vlaku pomohl s vymožením škody advokát ze společnosti Odškodněte mě. Nahlášení na policii se kamarád asi nevyhne, ale takovíhle bastardi si zaslouží pykat. Řešit to po měsíci ale může být možná problém. Držim palce, ať je spravedlnosti učiněno zadost.
Smajlík  Chewie
13.01.2022 20:22:06
I tak nahlásit. Že z toho nic po měsíci nebude je nepodstatný, náhlasit se to stejně musí. Proč bys někoho, kdo ti ublížil, kryl místo pomsty?!

Až toho psychopata příště nahlásí další a další oběť, policajti/soudci už si to daj dohromady a bude jim to jasný.
Smajlík  lole
13.01.2022 19:41:48
No mělo se to nahlásit hned když byl v nemocnici na ošetření. Teď už je to takové dost pozdě, ale určitě to není ponižující. Někdo bezdůvodně napadl člověka, způsobil mu závažné poranění, tak by za to měl nést následky a zaplatit za to.
 LADI Muž41 Kategorie
13.01.2022 17:51:49
Osobně bych to nahlásil hned po útoku.

Když je měsíc po, tak už je to "pozdě"... policajti se na to moc tvářit nebudou. Svědci si už budou těžko vzpomínat. Kamerové záznamy budou už dávno přemazané...

Nic víc než papír z nemocnice nemáte a to je málo...
Smajlík  wut Muž32 Kategorie
13.01.2022 17:25:42
Mnoho lidí si koleduje až vykoleduje.
Jistě záleží na situaci. Mně jako důchodce napadl jeden mladík a zcela náhodou aniž bych promluvil jedno slovo. Prostě byl jsem o moc starší, menší a vypadal asi dost bezbranně. Nechtěl jsem do rvačky, ale donutil mně. Taky už nemá zuby (jako já) jenže já je ztratil špatnou údržbou mých zubů a on mým jediným ale silným kopancem do jeho huby.
A zmizel jsem a on seděl na zemi. Určitě si to pamatuje. Stalo se v Česku o mé dovolené protože žiji jinde ve světě.
 Quakie Muž76 Kategorie
13.01.2022 16:35:16
Osobně si myslím, že z toho nic nebude.
 Loca Loca Žena98 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk