Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186171, vloženo 13.01.2022 14:01:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak jsem prý zdravej...
Nedávno jsem sem dával příspěvek o tom, že mám nějaký zdravotní potíže, který se se mnou táhnou už čtvrt roku, a že je to frustrující až zoufalý. Tak mám nějakej update.

Info: Bral jsem už troje antibiotika (jedny systémový, další 2 byly antibiotický kapky do ucha). Diagnóza byla zánět zvukovodu, kterej už dle doktora nemám. Ani nemám zánět středouší.

Kromě toho, že už zmizela bolest ucha a zmírnilo se noční pocení, mám ale pořád původní symptomy: Bolí mě v krku jen a pouze na pravé straně hlavy, mám ucpaný nos pouze na pravé straně hlavy. Někdy mi píská v uchu. V uchu mi praská, je to jakobych měl v uchu vodu, kterou nemůžu dostat ven, v uchu mi sice zapraská, ale nedojde k uvolnění čehosi, co tam mám. Dále cítím, že se mi v uchu tvoří jakási kapalina, která ale asi není výtok, protože když mi doktor provedl další stěr, tak vyšel negativní. No a každou noc se zpotím a mám zvýšenou teplotu, ale už to není tak silné, jako to bylo dřív.

Celkově jsem rád, že mi doktor dnes potvrdil, že zvukovod a středouší jsou OK. Doufám, že ty zbylý symptomy budou jen nějaká viróza. Praktickej mi měřil totiž CRP a vyšlo v pohodě.
 Zdravej Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.01.2022 18:50:20
*Vykuk*: ďakujem
 Zdravej
13.01.2022 15:06:10
Podla toho co opisujes, to znamena, ze si zo stavu nemoci, pomaly presiel do stadia rekonvalescencie. Teda este nie si uplne zdravy, ale uz si schopny pracovat a pomaly sa tvoje problemy celkom vytratia. Chce to len viacej optimizmu.
 *Vykuk* Muž62 Kategorie
13.01.2022 14:18:47
tnatum: Já nepiju ani nekouřím...
 Zdravej
13.01.2022 14:16:04
Mne toto robia cigarety
 tnatumPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk