Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186145, vloženo 13.01.2022 06:43:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Ukonceni nájmu kvůli hluku
Ahoj, je možné ukončit nájem, který je na dobu určitou ještě před skončením ty doby, z důvodu nadměrného hluku? Sousedi jsou kolikrát hluční, zdi jsou tenké a zvuková bariéra téměř žádná. Kolikrát nejde ani spát a je slyšet, co si kdo vedle povídá.
 lerto Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2022 15:48:03
Pustil bych jim před byt nějakou tu muziku, aby je to přešlo.
 jjjj123 Muž Kategorie
14.01.2022 00:42:14
Pokud nezaplatisnajem, tak vetsinou jsou jeste radi,ze se s tebou muzou dohodnout a odejit.

Taky jsem mel jsem i smlouvu bez vypovedni doby na dobu urcitou a kretena souseda se psem, co furt stekal. Musel jsem fakt prosit, abych to ukoncil driv.
 MuleMule
13.01.2022 15:47:01
přečti si smlouvu co jsi podepsal, co tam o tomto je.
Jinak pronajímateli jde o to aby tam někoho měl a ten mu platil. Takže pokud mu tam najdeš jiného podnájemníka místo sebe, se kterým podepíše novou smlouvu, tak tu tvoji asi klidně ukončí. Vše je na vzájemné domluvě.
 rod
13.01.2022 14:21:05
Ukonceni nájmu kvůli hluku ze strany pronajímatele není automatické, pokud tobě jako nájemníka vadí hluk, obrať se na PČR nebo se přestěhuj - nikdo tě nenutí nájem prodlužovat, je demokracie !
Smajlík  Brutlasss
13.01.2022 14:01:37
Pozor, tady je to samy pravnik ze skoly zivota ;)
Pokud nemas uvedeno ve smlouve (coz je bezne u smlouvy na dobu urcitou), pak se ridi NOZ. Duvody k vypovedi pred sjednanym terminem jsou jasne definovane, takze hledej tam. Jednim z nich je zmena tve osobni bytove situace, tj. napriklad, pokud koupis/zdedis byt, jsi opravnen odstoupit pred sjednanym terminem. Jinak te samozrejme mohou nutit bydlet tam i kdyz nechces - nebo spis vyzadovat platbu, fakticky si bydli kde chces :) Myslim si ale, ze by ses mel snazit s majitelem klidne domluvit, on taky nebude chtit jit do nejakeho sporu...
Jinak NOZ stejne tak definuje i co se stane po uplynuti sjednane doby - neni to tak, ze automaticky smlouva konci, naopak je jasne dano, co se stane, kdyz zadna ze stran nic neresi.
 night
13.01.2022 11:09:02
Standardní nájemní smlouva by měla mít i klauzuli o tom, jak ji vypovědět před vypršením lhůty. A to klidně i bez udání důvodu. Ovšem bývá tam i nějaká výpovědní lhůta - zpravidla 2-3 měsíce. A jinak je to samozřejmě taky na dohodě - vždy se dá ke smlouvě dopsat dodatek, pokud se na něm obě strany dohodnou.
 Muad*Dib Muž43 Kategorie
13.01.2022 08:31:19
Podmínky ukončení nájmu mimo stanovenou dobu máš ve smlouvě, kterou jsi četl jen ty, my ti těžko poradíme. Ale nikdo tě nemůže nutit bydlet tam, kde nechceš.
 Alkedos Muž69 Kategorie
13.01.2022 07:34:31
Já myslím, že ne. Na sousedský hluk nejsou žádné normy, tudíž není nic porušeno. Nadměrnost se posuzuje takovými frázemi jako "větší než obvyklý", ale co je obvyklé. Můžete si stěžovat majiteli nebo obci (sousedský hluk má v kompetenci obec), ale o výsledku pochybuji.
 nemo33 Muž49 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk