Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1186132, vloženo 12.01.2022 21:31:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Karlos Vémola
Taky vás už začíná tenhle člověk štvát? Když pominu fakt, že ten pseudosport, co dělá, je výrazem primitivity goril někde v džungli, které mají potřebu vítězit silou, kdežto vyspělý člověk vítězí rozumem, tak ano, něco dokázal. Byť v naprosto primitivním odvětví, ale dokázal. To mu neberu. Ale za jeho mediální image, to, jak vystupuje, jak každej den člověk na Seznamu o něm něco čte, a to kolikrát věci hraničící s naprostou debilitou, třeba, že si koupil auto nebo tři dny nevykonal velkou potřebu, tak mi musí zákonitě připadat, že ten chlap je už jak covid. Pitomci ho pořád dokola řeší, ti hloupější ho doslova žerou a žijou ním, ale hlavně je všudypřítomnej. A denně. Dvě hlavní zprávy dne: "Nakažených za minulý den přibylo 9548" a "Karlos Vémola našel ve spíži plesnivej chleba". Vlastně už chápu, proč se tohle děje... protože tyhle rychlokvašný pseudocelebrity jsou především naprostí primitivové, co mají mozek jen proto, že lejno není centrem myšlení. Očekávám klasické hejty, tak pojďte do mě, Karlosáci!
 Král Lofasů revival Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
14.01.2022 10:00:38
Myslím, že číst cokoli na Seznamu opravdu hraničí s debilitou.
 leafroller Muž21 Kategorie
14.01.2022 07:49:34
Král Lofasů revival: No tak ta tvá reakce taky o něčem svědčí. Jde o tom diskutovat normálně nebo vulgárně, jako jsi to předvedl ty. Obrázek o tom, kdo je co, si každý udělá sám.

Jasně, je sice rozdíl, když někdo dotáhne do konce nějaký výzkum léku na nějakou nemoc nebo když je někdo nejlepší v MMA, každopádně tam jde dost o ten princip, že je prostě v něčem nejlepší, a o tom to je, že se něčemu někdo začal pořádně věnovat a něčeho dosáhl, na rozdíl od těch hospodských komentátorů, co jsou s každým rychle hotoví a sami nic pořádně nedokázali. Vždyť máš taky možnost být v něčem nejlepší. Zkusil jsi to nebo jsi to rovnou vzdal? Člověk by taky mohl kritizovat, že hráči NBA berou miliardy, přitom si hrajou s míčem a střílej na koš, což jsme dělali my jako děti zadarmo nebo za to později platili v rámci členských poplatků. Rozdíl je právě v tom, že oni to dotáhli k dokonalosti a jsou v tom nejlepší. Tuhle volbu (aby to zkusil) má každý, ale každý nemá na to, aby byl nejlepší.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.01.2022 20:25:15
Frank Drebin: "Jinak něco dokázal, byť v takovém specifickém odvětví. Cos dokázal ty?"

Vždycky jsem tě tak nějak uznával, ale po tomhle "argumentu" tě mám za totální lejno. Argumenty typu "cos dokázal ty" používají jen naprostí hňupi, co neví, jak reagovat, tak napíšou takovejhle škvár. Nemusím bejt vrchní sládek, abych měl právo říct, jaké pivo mi chutná a jaké ne. Stejně tak nemusím bejt nějakej vyvrženej zápasník, abych měl právo říct, že danej člověk je guma. A co jsem dokázal oproti Vémolovi? Třeba udělat státnice z češtiny, maturitu na gymplu a jak tak koukám na jeho frasnu a názory, tak i základku. Tenhle pseudoargument si strč tam, kde končí záda a začínaj nohy. To je "argument" ubožáka.
Smajlík  Král Lofasů revival Muž32 Kategorie
13.01.2022 19:50:56
Tak ono stačí vidět jeho výraz a každý hned ví že s IQ to u něj není valný ale i tak je úspěšný. Za mě ať si zveřejňuje co chce vždyť ho nikdo nemusí sledovat a řešit. To nech jeho fandům.
 LADI Muž41 Kategorie
13.01.2022 13:31:27
To by byl panečku prezident.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
13.01.2022 11:47:48
Ano, souhlasím s tím, co jsi napsal. Možný důvod, proč takové zprávy lidi vlastně čtou, je ten, že se uklidní "dobrý, nejsem na tom tak špatně".
 Avokádo
13.01.2022 11:17:34
bulvár nesleduji, takže je mi šumák
 Loca Loca Žena98 Kategorie
13.01.2022 09:23:04
Jo souhlasím, v sobotu byl i v zázracích přírody.
 Alkedos Muž69 Kategorie
13.01.2022 08:10:50
Je mi jedno. Párkrát jsem na to jméno u názvu článku narazil, ale to je tak vše. Co mě nezajímá, to nečtu. Obecně mi jsou všichni slavní lidé ukradení, ať už jsou to sportovci, herci, nebo cokoliv jiného, jejich život mě nezajímá.
 Strýček Fido
13.01.2022 07:37:56
I negativní reklama je reklama. A i tím tady, cos napsal, tomu celýmu cirkusu okolo něj přispíváš.
 Hodislava Žena42 Kategorie
13.01.2022 07:27:29
A nenapadlo tě, že za tenhle humbuk můžou hlavně novináři a lidi, že to sledují? Kdyby se o něj nezajímali, tak může skákat do stropu a bude mu to prd platné.

Jinak něco dokázal, byť v takovém specifickém odvětví. Cos dokázal ty?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
13.01.2022 01:55:01
leviathan: ty určitě máš 60 kg i s postelí. Zřejmě také trpíš hormonální disbalancí, proto máš depky a hnusí se ti násilí.

Nech si změřit testosteron a zkonzultuj medikaci.

Na násilí není nic špatného, protože někteří takzvaní lidé ničemu jinému nerozumí. A konec konců i zvířátko musíš násilně dovléct na jatka a střelit mezi oči, abys měl jídlo.
Smajlík  Mňam
13.01.2022 00:50:38
Vlčí oči, ne, nemyslím neustále na sex, násilí, a destrukci.
Když jdu po ulici, poslouchám hudbu, občas se ne někoho usmeju, pustím důchodkyni v tramvaji. Občas na mě sedne depresivní nálada. Asi nejsem chlap :-)
 Leviathan
13.01.2022 00:39:40
leviathan
A já nemám dioptrie žádné. Ten popis, to byl jenom příklad toho, že ultra-násilí
je pro muže důležitý prvek v jeho životě i kdyby ten muž měl být fyzicky třeba
sláb!
Ty nemyslíš furt jen na násilí a sex a destrukci? Protože u muže je to zcela
přirozené a měl by to v sobě rozvíjet, vážit si toho. Co já se v životě ptal
chlapů kolem sebe, tak to tak většina měla, ne všichni ale většina :-/
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
13.01.2022 00:14:12
U žen to hezké není, ale pro muže, i kdyby to měl být trpajzlík s desítkami dioptriemi
je žádoucí a přirozené, že je fascinován násilím.

No, nevím, dioptrii mám pět, a násilí mně přijde buranské. Nemám ho rád nikde, ani v životě, ani ve filmu. Takže mluv za sebe...
 leviathan
13.01.2022 00:09:51
Král Lofasů revival
"Znakem muže je jeho charakter. Ne svaly, ne vousy, ne peníze"

No však to zase jo. Třeba mít charakter rváče, bojovníka. Svaly? Jako, hodí se.
Ale taková ta představa že každá kdo se rád rve má svaly je mylná. Já třeba
nikdy žádné neměl a vždy násilí jen těžko odolával, hlavně za mlada.

U žen to hezké není, ale pro muže, i kdyby to měl být trpajzlík s desítkami dioptriemi
je žádoucí a přirozené, že je fascinován násilím.

Jako, přiznávám že jsem za ta léta z těch rad do hlavy trochu vymatlaný, no :-D
A ten váš Karlos Vejmola asi bude dobrá guma, myslím... Já ho neznám.
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
12.01.2022 23:48:08
Zrovna u tebe bych tak nějak čekal, že budeš podvědomě takové týpky žrát.

Ale jinak souhlas. Na jeho mluvený projev se stačí na minutu zaměřit a víš, že posloucháš vypatlanou horu svalů.
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
12.01.2022 23:14:49
Já hlavně moc nemusím jeho wrestlerský styl. Tedy to věčné válení se po druhém na zemi.. on skutečně neumí dát člověku ani pěstí, natož třeba hezký high kick. O otočce ani nemluvím, při té by sám zakop a sám si rozbil držku :D Přitom ta "variabilita" je v MMA myslím klíčem k úspěchu. Sám jsem nikdy nepreferoval souboj na zemi, když jsem se dostal do nějaké bitky. Spíše právě - pěsti, lokty, kolena, kopy, případně nějaký chvat. A když jsem druhého srazil na zem, tak jsem často i "férově" počkal až vstane, místo toho, abych se po něm začal válet..
 Rob54
12.01.2022 22:34:56
Vlčí oči: Znakem muže je jeho charakter. Ne svaly, ne vousy, ne peníze. Kdo si myslí něco jiného, má myšlení tupé pralesní gorily, kde vítězí síla nad rozumem. A tím si kálím do vlastního hnízda, protože ani o svém charakteru moc velké ideje nemám. Ale ve srovnání s tím australopithékem jsem jak lamborghini oproti velorexu.

Jinak jsem z komentářů rád, že nejsem jediný, kdo toho vypatlance fakt nesnáší. Já bojový sporty prostě neuznávám a nikdy uznávat nebudu, ale o to zajímavější pohled má MuleMule. Guma, co dá děcku jméno Rocky a sám si říká Terminátor, fakt může přemejšlet jen tím lejnem, protože na nic jiného nemá kapacitu. A když tu frasnu člověk vídá úplně všude, tak je mu z toho fakt už na blití.
 Král Lofasů revival Muž32 Kategorie
12.01.2022 22:30:04
Mě ten člověk nikdy nezajímal
Smajlík  Ladinac 123 Muž18 Kategorie
12.01.2022 22:25:33
Přitom jsou mnohem zajímavější sportovci, kteří třeba i mají co říct. No jo no.
 Kateřina
12.01.2022 22:21:51
No já jsem hloupější a slyšel jsem o něm zrovna včera od přítelkyně, která je více v obraze.. Pak kupodivu dneska jsem rozklikl Idnes a tam mi vyskočila jeho držka s ex.. Přítelkyni jsem hnedka řekl, že vypadá dosti zvláštně - jak by mu někdo vymlátil mozek.. No a jeho ex zase vypadá, jak by jí ten mozek někdo vy**dal. ^^
 Sir Nobody Muž29 Kategorie
12.01.2022 22:21:28
Mě sere, že MMA bylo v ČR fakt docela fajn okrajový sport, kde to dělali srdcaři, a nepřitahovalo to masovou pozornost primitivů. Navíc i odměny v něm nebyly o mnoho nižší, Vémola přitáhli pozornost širší veřejnosti ale ne tím, že by byl ten nejlepší (ostatně před ním tu měli uspěchy celosvětové například Hamršmíd), ale právě tou nebetyčnou hloupostí a show na úrovni nějakého wrestlingu. Ten sport ponížil, místo aby ho zvednul. Navíc Vémola dlouho byl nasazovaný vyložen proti slabším soupeřům, takže někdo o něm říká, že to byl vlastně takový fake.
 MuleMule
12.01.2022 22:16:26
Mě nesere, spíš se směju, jak moc vypatlanej je.
 Nesu klády Muž25 Kategorie
12.01.2022 22:13:36
Vlastně už chápu, proč se tohle děje... protože tyhle rychlokvašný pseudocelebrity jsou především naprostí primitivové, co mají mozek jen proto, že lejno není centrem myšlení. Očekávám klasické hejty, tak pojďte do mě, Karlosáci!

Většinou s tebou nesouhlasím, měli jsme spolu rozpory, ale v tomhle s tebou absolutně souhlasím. A to pojmenování sedí naprosto přesně - rychlokvašné celebrity :-). Rozmohl se nám takový nešvar - média nám neustále propírají život jakýchsi ,,celebrit", které nic neumí, nejsou nijak prospěšní nikomu. A ještě se jim říká VIP. Akorát se diskutuje jejich osobní život, fakt nechápu, že to někoho může zajímat...
Když si vzpomenu na Voskovce a Wericha, různé herce a zpěváky, tak by člověk plakal.
Zrovna tahle podivná postavička je protlačovaná ve všech titulcích, kdy na člověka vyskakují z různých odkazů. Je zralý na psychiatra....
 leviathan
12.01.2022 21:47:59
Jo, a to je jako kdo? Já brak nečtu...... Áha, nějaký zápasník, či co?

"Když pominu fakt, že ten pseudosport"

Jak "pseudosport" co pseudosport?! Násilí je forma umění hodná muže!
Právě že nenásilné sporty jsou pro ubožáky! Já, nikdy jsem nebyl dost
silný, a přesto vždy miloval ultra-násilí.

Ale nějaký Karlos Vejmola, je mi u prdele.
Smajlík  Vlčí oči Muž37 Kategorie
12.01.2022 21:37:51
Ten člověk už neví, jak by na sebe upozornil.
Smajlík  VýmolaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk