Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1186083, vloženo 12.01.2022 12:44:39 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vikendova relaxace
Pokud byste mely penize sly byste treba na vikend do hotelu vedle prirody,hor apod. treba kazdy 14 dní jinam? Nebo je to hodně divné takový odpočinek?
 Hfjfjklhkk Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
12.01.2022 14:09:31
Jo...a chtěla bych cestovat, jednou to přijde
 Loca Loca Žena98 Kategorie
12.01.2022 13:09:14
A jestli jsem to špatně pochopila a dotaz zní, zda já jako žena bych jela do horského hotelu a trávila čas na horskýh tůrách ... mno ... bývavalo, že jsem sestoupila z výšek 2300 m.n.m. do kempu, kde jsme spali ve stanu a kam jsem ten stan a spacák a vše dostala na vlastních zádech, neb jsme se do těchto končin dostali stopem. Takže ano, rozhodně radši než "válení se a nicnedělání u moře", rozhodně. Uznávám, dnes jsem už na tohle značně pohodlná a tak dávám přednost rodinnému penzionu před tím stanem a spíše mírnějším a nižším kopečkům, Alpy a Tatry už fakt ne, to je na mně už moc, ideálně na mé milované Šumavě :-). Například výjezd na kole na Plešné jezero, naposled jsem to v poslední třetině vzdala a pokračovala pěšky, tak se mám rozhodně proč vracet :-).
 Hodislava Žena42 Kategorie
12.01.2022 12:59:13
Chápu dobře, že mluvíš o páru a návrhu, že každý si bude trávit dovolenou jinde a po svém? Nebo je to dotaz čistě jen pro ženy?

Ano, tak v rámci rozdílných zájmů, koníčků trávíme i tento čas po svém. Pánové jedou v zimě na lyže (já nelyžuji), zatímco já daný čas trávím v "zašívárně" (typicky na nějakém pobytu s tématem kurzu s rukodělnou technikou). několikrát za rok mají chlapi apaluchu a v rámci ní si naplánují několikadenní pochod v nějakých českých horách. My ženské samy doma pak třeba tour de kultura (divadla, kina, galerie, koncerty, atd.) Dle vkusu, ostatně i třeba naopak, moje kamarádka třeba jela se svou suitou na víkend na Šumavu na běžky, zatímco chlapi se scházeli ke sledování olympiády (střídavě s pomocí rekonstrukce tuším tehdy garáže, ale to už není důležité). Nicméně nějaký takový čas by měli strávit spolu, zvláště pokud spolu nežijí. A ikdyž spolu žijí a je nějaká krize tak právě to společné téma by mělo být ta nadhodnota, která je dokáže udržet spolu. Dělat něco spolu. A ideálně aktivně.
 Hodislava Žena42 Kategorie
12.01.2022 12:57:51
Do hotelu bych nešel, protože spát v hotelu je vopruz. To už radši nějaký rodinný pension.
 leafroller Muž26 Kategorie
12.01.2022 12:57:34
Proč by ne. Na hory jezdím relativně pravidelně.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.01.2022 12:55:10
"Pokud byste měly čas, šly byste třeba na víkend do horského hotelu, chaty a přes den chodili po tůrách?"

Samozřejmě že ano, to je moje vysněná dovolená prošlapat všechny horský turistický značky. Ovšem právě ten čas mi chybí.
 ryui
12.01.2022 12:47:21
Jasně, pokud by mi to jako způsob relaxace vyhovovalo, dělala bych to tak.
Smajlík  Víla z paneláku Žena33 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk