Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1185144, vloženo 31.12.2021 13:20:00 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Budu si vážit života
Většinou mám nějakou depresivní krizi a pak zpětně zjistím, že to až tak hrozný nebylo. Třeba po půl roce si zavzpomínám a připomenu si docela hezkou klidnou chmurnou atmosféru, útulnej domov, hudbu, co jsem zrovna poslouchala, knížky, co jsem četla, a zjistím, že to přece jen mělo něco do sebe. I když mě třeba stresovala práce nebo nějakej pseudovztah.
Teďka je tak šťastný období jako už dlouho ne. Chodím do tý práce, není žádnej lockdown, mám dost milý děti, jsem zamilovaná - to poslední musím přestat vidět jako důvod k depce. To je jedno, že je to nešťastný a platonický a vede k pocitu zoufalý osamělosti. To je fakt jedno. Ono je přece docela příjemný se zasnít a mít v tom obyčejným životě trochu třpytu. A jak je úžasnej. A má mě fakt rád, sice jinak, než bych si mohla přát, ale v rámci tý situace je to to nejlepší. A mám dost fantazie na to, abych mohla prožívat dost kouzelný období bez ohledu na všechno.
Takže se můžu fakt těšit na všední dny, i přes to vstávání o pěti a ranní zmrzlý cesty busem a hromadu opravování a připravování. Těším se na děti a na svý město a hlavně na něj, protože stačí ho vidět a občas mluvit a zasmát se spolu.
Večer pojedu ke starým kamarádům a budeme mít bezva Silvestra. Když si připomenu různý Silvestry, co jsem slavila, byla to ve vztahu vždycky dost nuda. U rodičů prvního přítele, u rodičů dalšího, nebo s ním "u nás" ve studentským bytě... Můžu bejt ráda, že nemám vztah. Tím se všechno zkazí, zevšední, zhnusí. Takhle budu s lidma, co mám šíleně ráda. Nejlepší Silvestry byly vždycky s nějakou kamarádkou. A stačí mně ta myšlenka na lásku, abych byla třpytivě a chvějivě šťastná.
A třeba o půlnoci napíše. Sama od sebe mu už skoro nepíšu, protože mám strach, že to ze mě nějak vyzařuje a že to bude poznat. Ale možná bych právě napsat měla, protože možná to je poznat spíš z toho, že nepíšu?
To je jedno. Ať je šťastnej, hlavně ať je šťastnej v supr pecka vztahu.
To jsou zase pindy, co? Ach jo.
 Whisky G Žena28 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.12.2021 23:48:34
Na zivote si neni ceho vazit. Vsechno bude jen horsi. Bez vyjimky.
 into the void
31.12.2021 20:48:33
Mno jo no, co naděláš. :D
 PajkosBamboocha Muž27 Kategorie
31.12.2021 20:45:30
Céčko morena
To mi moc šťastně nezní, to co jsi tu napsala. Přesvědčuješ o tom štěstí
sebe nebo nás?

Toho chlapa co se ti líbí vyzkoušej sbalit a máš klid, ne?
 Vlčí oči Muž37 Kategorie
31.12.2021 17:35:57
Jsem to psal posledně, že to přejde, ne? :)

Jinak ta platonika je fajn, člověk tak hezky sní a zároveň se na tom nemá co posr*t :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
31.12.2021 17:17:20
@ Katedra psychologie

Zajímavé.
 lole
31.12.2021 15:16:44
Katedra psychologie: Neřekla bych tomu zrovna tragédie, možná spíš... možná spíš nějak hudebně, možná něco melancholickýho od Chopina, nějaký míň hraný nocturno. :) Vím, jak to myslíš.
Faraday: Veronika nejsem a myslím, že v týhle zpovědi zrovna sama sebe moc nepřipomínám. Asi má na mě nějakej vliv taková ta nostalgie konce roku a narůžovělej opar tý lásky a... to, že jsem spala do desíti a dlouho jsem si četla ve vaně se spoustou pěny a tak. Jsem nějaká blíž nirvaně než během uhoněných stresujících dnů. To jsem pak spíš protivná a uječená a sebepohrdavá a i tady píšu dost jinak.
 Whisky G Žena30 Kategorie
31.12.2021 14:44:05
Hezky napsaný. Co bylo, to už bylo. Co bude, to jeden nikdy neví. Jinak "to je fakt jedno," všechno, tak proč se zbytečně čímsi trápit. Mimochodem, nejsi náhodou jménem Veronika? Já jen, že mi někoho připomínáš
 Faraday Muž29 Kategorie
31.12.2021 14:35:55
Přesně tak. Ten člověk by ve tvém životě také vůbec nemusel být. Ale on tam je, i když trošku jinak. Pokud chceme zjistit kvalitu života jiného člověka, neptáme se po tom, co ho těší, ale po tom, co ho rmoutí, neboť nepřítomnost takového dělá život snesitelným.

Jak napsal V. Frankl v Lékařské péči o duši: „Tragédie jsou
obecně hlubšími zážitky než veselohry. Také "nešťastně"
probíhajícími zážitky v rámci milostného života jsme nejen
obohacováni, nýbrž také prohlubováni, ba dokonce na nich
zpravidla rosteme a v nich nejvíce zrajeme."

Nakonec ne nadarmo je tragédie je v klasicistní literatuře řazena k vysokým stylům zatímco komedie k nízkým.
 Katedra psychologie Muž23 Kategorie
31.12.2021 14:15:54
Jen já: Přesně!!! Jsem tak ráda, že to chápeš. :*
 Whisky G Žena30 Kategorie
31.12.2021 13:52:25
Dobre.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž34 Kategorie
31.12.2021 13:48:23
*ses... proboha. ;( :D
Smajlík  Jen já
31.12.2021 13:44:24
Vystihla jsi to náhodou krásně.

Protože když člověk chce a neutápí se ve sra*kách, pak nic jako "nenaplněnej" vztah neexistuje. :) Takhle si opravdu můžeš vše vykreslit ve své hlavě a svém srdci. Můžeš prožívat věci, kdy a jak se ti zachce a když je nálada. Bez různých nechtěných věcí, které by s sebou potenciálně nesl standardní vztah s oním člověkem (ztráta ideálnů, nekompatibilta hodnot, zevšednění...)

Navíc s tím jde i fakt, že na dotyčném nejsi závislá, což je ohromné plus už jen proto, že jsi se naučila být takhle šťastná a těší tě spousta jiných věcí a lidé ve tvém životě.
Smajlík  Jen jáPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk

SLEVA 100 Kč